SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tetiszeri - dziennik o zarciu i zelastwie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Jezeli masz jawne problemy po nabiale to odstaw. W dzienniku pisalas, ze cos nie halo po chlebie z serkiem wiejskim? Polacznie moglo byc niekorzystne dla Twoich jelit. Co innego lyzka jogurtu do czegos a co innego serek wiejski, 2 szkl mleka i tuba jogurtu dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Kaka, ale tak szczerze to przy produkcji nabialu nie ma praktybcznie wcale roboty, bo sie samo robi xD.
No niby tak, ale czy przemyslowe mieso i jaja, rownie mocno napakowane chemia odzywki bialkowe sa lepsze?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Nie mam żadnych problemów żołądkowo-jelitowych, chciałam odstawić ze względu na stan mojej skóry, ale przede wszystkim tak ogólnie chciałam wiedzieć bo wszędzie pisze, w wielu dziennikach "za dużo nabiału" i tak się zastanawiałam o co dokładnie chodzi, bo miałam wrażenie że to coś bardzo złego i tylko ja nie posiadam wiedzy dlaczego,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja np czuję bardzo po większych ilościach twarogu czy mleka zamułę na żółądku
tak jakbym mi to siedziałao długo i nie robie się głodna jak normalnie
Kiedyś myślałam, że nabiał dobrze mnie syci, ale to zalegało i się nie trawiło dobrze

i p sobie też widzę, że jak przez dłuższy czas sobie pozwolę na jedzenie nabiału to skóra ma gorszą jakość, więcej jest wody podskórnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja nie reaguje na nabial w ogole. Nigdy jednak nie futrowalam sie nim. Ok moze tylko duzo kefiru lubilam wypic, ale to dawne czasy. Popelnilam dzisiaj rekord wydatkow na badania...900zl. Lista dluga. Zobaczymy co wyjdzie. Polatalam wczoraj po Wwie i w koncu wpadlam do Legal Cakes na Chlodna. Pycha. Wjechaly gofry z boczkiem i jajkiem sadzonym i zielony smoothie. Zamowilam u nich tort na niedzielna 18tke. Tel pokazal mi, ze zlazilam 16km ( mozliwe) i spalilam 1000 kcal ( taaaa...). I dekolt lekko przypalilam hehe. Dostalam ksiazke Sztuka fermentacji....bo chce sie w temat zaglebic i Tsatsoulina knige o ketlach. Udany dzien :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
w wawie się nie opłaca . na badania zawsze jadę do domu, bo wychodzi praktycznie polowę taniej

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No jestem w domu...drogim. Wiesz stolyca... hyhy. Tanio w porownaniu z Irlandia. 32 oznaczenia wyszly.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 03/06/2017 09:55:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
haha, no tak, widze, że wszyscy jednak sie lecza i badają w polsce. a myślałam,ze jesteś z wrocławia

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Bywam czesto we Wrocku i polaczenie lotnicze swietne.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 03/06/2017 10:36:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ostatnia walka! dziennik Magdy!

Następny temat

DT:Walka o wymarzoną sylwetkę

WHEY premium