SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tetiszeri - dziennik o zarciu i zelastwie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3030
Interesujaco brzmi, jak Ci wpadnie w rece jakas fajna powiesc to krzycz. A jak bedziesz miala chwilke to podrzuc tytuly tych o podnoszeniu bo takie pozycje ostatnio najbardziej mnie interesuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Barbella, polecam powiesci Johna Connolly, seria Charlie Parker. Wsiaklam. Mroczne, jesli lubisz. Z zelastwa to chce zabrac sie w koncu za Marka Rippetoe (Starting Strenght i Practical Programming) i moze Jima Wendlera 5-3-1. Mysle tez, ze NIght moze cos polecic.

Sb, 18/03 DT

Bosko, po Patryku pol silki puste, ludzie na kacu chyba. Tak to ja lubie. Jedzenia dzis nie liczylam, ale wyszlo z pewnoscia wiecej tluszczy niz wegli. No coz.

Trening
1. WL wasko
40*6/ 45*6 /47.5*6/ 50*5*6/ 40*10/ 35*15 dwie ostatnie serie baaardzo wolna faza ekscentryczna. Dobrze czulam.

2. Lat pull down maszyna
4*10 + 2*10 (zdjety ciezar, tempo ) na kazde ramie pojedynczo. Jak wiecie na maszynach mnie malo, ale ta ma fajnie, niezaleznie dzialajace ramiona, takze czasem bywam na niej

3. Rozpietki maszyna ehm ehm, kable byly zajete
4*12 tempo 4010

4. Lat pull down sznurki wasko+ face pull
4*10

5. Kompleks sztanga 5 wiosel+ 5 zarzutow + 5 push press
30kg*4 sety
32.5kg*4 sety

Mam wrazenie, ze nie docisnelam treningu. Przy wszystkich cwiczeniach plecow bardzo skupialam sie na oporowaniu miesniami i matko, co za skupienie Byla dzis na silowni parka no i chlopak usilowal dziewczyne nauczyc rdl'a. Niestety dziewczyna sztange miala za daleko od nog, wysuniete lopatki, zamknieta klatke i... ? No zaokraglone plecy. Chlopak usilowal jej docisnac doslownie kregoslup, ale nie wiedzial w sumie jak pomoc. Nie wytrzymalam i poszlam. Na szczescie przyjeli moje uwagi.

Jadlo
1. owsiane, jajka, ciut proch, olej koko
2. Szejk z prochu, ml migdalowego, banana i truskawek + 2 kabanosy w biegu na stacje
3. groszek zielony, udziec indynka, oliwa, papryka, troche fety
4. ryz, wolowina w sosie chrzanowym, marchew
5. kakao na dobranoc
Wyszlo na bogato hehe.

Dzisiaj pojde na silke po poludniu, zawsze mniej ludzi. W planie dol.






Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2017-03-19 10:24:09

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2017-03-19 10:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja to w sumie zamiast publikacji w formie książkowej polecam strony internetowe takie jak t-nation czy elitefts. Niestety to są portale gdzie pomiędzy ciekawymi i wartościowymi rzeczami są również te mniej przydatne i warto o tym pamiętać. Nie wszystko jest warte branie pod uwagę.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-03-20 15:17:35

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Tnation znam, drugiego nie wiec sama zajrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
to jest bardziej portal dla osób interesujących się mniej sylwetką a bardziej wynikami siłowymi, szybkościowymi itp.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3030
Super, dzieki! Starting Strenght czytalam jakis czas temu i jest to pozycja do ktorej chce znowu zajrzec. Za Practical Programming tez sie pewnie niedlugo zabiore. O drugim autorze nie slyszalam, poszperam. Powiesci mroczne uwielbiam, najbardziej thrillery medyczne i sledczo - kryminalistyczne. Ale ostatnio malo czytam beletrystyki, wszystko albo branzowe albo o tym jak zarcie wplywa na organizm. Night - dzieki za polecenie stron, zajrze na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Night ja lubie ciezar, wiedzy nigdy nie za duzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
tam literówkę strzeliłem - elitefts - tak trzeba w wyszukiwarkę wpisać
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Uzupelniam

Nd, 19/03 DT

Znowu silka luzna, co za raj.

Trening
1. Kompleks rdl+przysiad przedni 2*12.5kg hantle
4*12

2. Kompleks dzien dobry+zakrok po skosie sztanga 25kg
4*15

3. Wznosy z opadu cc + bulgar cc - wolniutkie tempo
4*15

4. wykopy z linka wyciagu dolnego
3*20

5. swing ketlem 20kg + wall ball 5kg
5*10+10
Upocilam sie bardziej niz na treningach z ciezarami i stwierdzam, ze lubie dodawac takie przyspieszacze serca na koniec, bede zwiekszac intensywnosc. Pilka ostatnio rzucalam w szkole chyba wiec zaczelam skromnie od 5 kg.

Jadlo
1. kielbaski i 2 waffle ryzowe z lososiem wedzonym
2. omlet z bananem, olej koko
3. proch i mandarynka
4. ryz, udziec wolowy + zupa pomidorowa
5. kurak z warzywami i 2 figi suszone
135/150/65

Pon, 20/3 DNT

Tylko jedne zajecia ze sztang.

Jadlo
1. 2 waffle gryczane z polewiczka wieprzowa i kiszonym, awokado
2. ryz, kura, oliwa, pomarancza
3. karkowka, ziemniaki, awokado, pol batona bialkowego
4. omlet z owsa, z resztka malin i prochem, olej kokos, kawalek poledwiczki wieprzowej
130/165/65
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ostatnia walka! dziennik Magdy!

Następny temat

DT:Walka o wymarzoną sylwetkę

WHEY premium