SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatnia walka! dziennik Magdy!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
cześć dziewczyny,
podjęłam decyzje o ostatniej ROZSĄDNEJ, KONSEKWENTNEJ walce.
Odchudzam się od zawsze, schudłam bardo dużo kilka lat temu, przeszłam zaburzenia odżywiania jakies 2/3 ostatnie lata horroru.
Teraz czuje,że wyszłam na prostą i mogę podjąć równą walkę.
Kończe z głodowymi dietami raz na zawsze!
z chaotycznym jedzeniem i ciągłymi wyrzutami sumienia.
Od pewnego czasu jem co raz lepiej ale potrzebuje to usystematyzować!


Obecnie aktualne zdjęcia mam tylko takie. wiem-tragedia ale wierzę,że będzie już tylko lepiej:)

















Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2017-01-06 14:07:03


Coś poszło nie tak z tą ankietą, czy da się to usunąć?

Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2017-01-06 14:13:11



więc moje obecne założenia to 1800 kcal [zobaczymy jak będzie szło bo dawno nie jadłam w określony sposób dłużej niz 2 dni]
chce się skupić głównie na diecie, oczywiście siłownia i ruch także ale tutaj nie dam rady mieć super stabilnego planu ponieważ pracuje bardzo różnie czasami na rano czasami popołudnie albo praktycznie cały dzień, czasami 4 dni w tygodniu a czasami 7, do tego uczelnia zaocznie i nie mam możliwości na regularność w tej kwestii. ale postaram się o 3/4/5 treningów tygodniowo, wzmacniający całego ciała, przysiady,wykroki, martwe ciągi,wiosła, biceps, triceps, brzuch itd i do tego interwały na bieżni bądz spokojniejsze kardio. srednio biegam ok 4-8 km w zaleznosci od techniki czasowo między 25-60 min. trening wzmacniający zajmuje mi ok 40-60 min.

Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2017-01-06 14:27:48


Przez ostatnie 4 miesiące ćwiczeń jak wspominałam prawie codziennych przytyłam 4 kg jednak czuję się lepiej i wyglądam również [ tak sądze] . wiem,że efekty mogłyby być duużo lepsze gdybym pilnowała diety, nie miała napadów i dawała sobie czas na regenerację. Spałam czasami po 4/5 godzin szłam do pracy na pół dnia po czym na 2 h treningu. to nie mogło się udać, prawda?!


Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2017-01-06 14:32:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bo to nie jest ankieta działowa w tematach podwieszonych jest taka do skopiowana do swojego wątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
eveline
Bo to nie jest ankieta działowa w tematach podwieszonych jest taka do skopiowana do swojego wątku


heh dzięki, myślałam,że coś mi się zawiesiło i bezsensownie kliknęłam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
magda1993
cześć dziewczyny,
podjęłam decyzje o ostatniej ROZSĄDNEJ, KONSEKWENTNEJ walce.
Odchudzam się od zawsze, schudłam bardo dużo kilka lat temu, przeszłam zaburzenia odżywiania jakies 2/3 ostatnie lata horroru.
Teraz czuje,że wyszłam na prostą i mogę podjąć równą walkę.
Kończe z głodowymi dietami raz na zawsze!
z chaotycznym jedzeniem i ciągłymi wyrzutami sumienia.
Od pewnego czasu jem co raz lepiej ale potrzebuje to usystematyzować!


Obecnie aktualne zdjęcia mam tylko takie. wiem-tragedia ale wierzę,że będzie już tylko lepiej:)


















Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2017-01-06 14:07:03


Coś poszło nie tak z tą ankietą, czy da się to usunąć?

Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2017-01-06 14:13:11



więc moje obecne założenia to 1800 kcal [zobaczymy jak będzie szło bo dawno nie jadłam w określony sposób dłużej niz 2 dni]
chce się skupić głównie na diecie, oczywiście siłownia i ruch także ale tutaj nie dam rady mieć super stabilnego planu ponieważ pracuje bardzo różnie czasami na rano czasami popołudnie albo praktycznie cały dzień, czasami 4 dni w tygodniu a czasami 7, do tego uczelnia zaocznie i nie mam możliwości na regularność w tej kwestii. ale postaram się o 3/4/5 treningów tygodniowo, wzmacniający całego ciała, przysiady,wykroki, martwe ciągi,wiosła, biceps, triceps, brzuch itd i do tego interwały na bieżni bądz spokojniejsze kardio. srednio biegam ok 4-8 km w zaleznosci od techniki czasowo między 25-60 min. trening wzmacniający zajmuje mi ok 40-60 min.

Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2017-01-06 14:27:48


Przez ostatnie 4 miesiące ćwiczeń jak wspominałam prawie codziennych przytyłam 4 kg jednak czuję się lepiej i wyglądam również [ tak sądze] . wiem,że efekty mogłyby być duużo lepsze gdybym pilnowała diety, nie miała napadów i dawała sobie czas na regenerację. Spałam czasami po 4/5 godzin szłam do pracy na pół dnia po czym na 2 h treningu. to nie mogło się udać, prawda?!


Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2017-01-06 14:32:15





****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Magda1993
WIEK: 24
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: aktualnie 4 miesiące

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 79,5
WZROST: 173
OBWÓD RAMIENIA: 29
OBWÓD ŁYDKI: 39
OBWÓD UDA: 57
OBWÓD BIODER 87:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 88
OBWÓD TALI 77

****CEL*************************************************
poczuć się dobrze i pożegnać zaburzenia odżywiania raz na zawsze
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: podstawowe witaminy
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) całe życie, kaloryczność od 100kcal pewnie do 10 000 kcal na dobę [bulimia]

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - ostatnie kilka tyg pewnie w granicach 2000/2500 kcal ale z udziałem słodyczy, przy sporym wysiłku fizycznym w ramach "rekompensaty"
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? raczej utrzymuje, mam wahania w zależności od etaou mojej "choroby" ale zwykle ląduje na tym samym pułapie
****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - jak wyżej 3-5 razy w tyg, trening wzmacniający głównie na wolnych ciężarach oraz przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała, oraz interwały bądz kardio od 20-60 min jako dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
eveline


dziękuje właśnie to zrobiłam ale niepotrzebnie dodałam drugi raz zamiast edytować ;/
wrrr taka jestem roztrzepana :D


wrzucam dzisiejsze menu :) wszelkie uwagi mile widziane ;]





Zmieniony przez - magda1993 w dniu 2017-01-06 21:14:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyśka kontra tłuszczyk

Następny temat

Tetiszeri - dziennik o zarciu i zelastwie

WHEY premium