SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4161 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258596
Masti taka moja mała uwaga na przyszłość, wystarczy podać same nicki osób, które zostały wybrane do testów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7425 Napisanych postów 28031 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715831
Pewnie ,że wystarczy ale to nie oznacza,że nie można tego bardziej rozwinąć.

A tu był konkretny cel-pozycje wyjściowe oraz wyjaśnienia dla niewybranych tym razem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4161 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258596
masti

A tu był konkretny cel-pozycje wyjściowe oraz wyjaśnienia dla niewybranych tym razem .

Nie mam nic przeciwko, ale żeby to miało ręce i nogi, czyli sensowną argumentacje.

Dobrze, że Viki została wybrana.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-04-21 22:01:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9255 Napisanych postów 16566 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 569755
LiptonS
masti

Nie mam nic przeciwko, ale żeby to miało ręce i nogi, czyli sensowną argumentacje.

Dobrze, że Viki została wybrana.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-04-21 22:01:40

Dziwnie to zabrzmiało, czyżby znowu jakiś problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7425 Napisanych postów 28031 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715831

Nie ma żadnego problemu-normalne dyskusje internetowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1903 Napisanych postów 10010 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143851
masti

Nie ma żadnego problemu-normalne dyskusje internetowe :)

He to raczej Viki bedzie miala problem prowadzic trzy watki,ciekawe czy przy Jej adhd podola ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 942 Napisanych postów 8594 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293569
Przy adhd to nie będzie problemu.

Pod test supli na stawy trzeba założyć nowy dziennik?

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9922 Napisanych postów 27747 Wiek 72 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1110047
panteon
Przy adhd to nie będzie problemu.

Pod test supli na stawy trzeba założyć nowy dziennik?
2xtak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9255 Napisanych postów 16566 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 569755
Mam już pewien pomysł jak ogarnąć tyle dzienników

Chodziło mi o wypowiedź Liptona, wyczuwam ironię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9922 Napisanych postów 27747 Wiek 72 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1110047
Viki
Mam już pewien pomysł jak ogarnąć tyle dzienników

Chodziło mi o wypowiedź Liptona, wyczuwam ironię.
masti już to wyjaśniał. To działowa forma dyskusji ożywiająca członków +35 - to moje odczucie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
nutloveb