SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 942 Napisanych postów 8594 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293569
Doszła paczka!

Dziękuję firmie IHS i wyborcom (mojej osoby)

Jak z tym dziennikiem? Zakładać na czas testów nowy?

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9922 Napisanych postów 27747 Wiek 72 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1110047
Tak. Stary możesz na czas testu zawiesić - nie ma potrzeby dublowania wpisów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 942 Napisanych postów 8594 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293569
To proszę o jakieś wytyczne, co do tytułu przykładowo.
Ciężko będzie ocenić działanie tego typu suplementu na bieżąco.
Muszę sobie wynotować wszelkie chrupania, strzelania i inne niedogodności i sprawdzić na koniec testu.

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9922 Napisanych postów 27747 Wiek 72 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1110047
Tytuł prosty: test (nazwa i nr jak w tym temacie) wg nick

Wiadome, że zmiany i odczucia będą stopniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7425 Napisanych postów 28031 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715831
Oczywiście zakładamy nowy temat do testów
wg następującego wzoru:

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex -wg .........(w miejsce kropk nick testera )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Suplementy do testu dotarły. Zakładam temat i oczekuję efektów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9255 Napisanych postów 16566 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 569755
Ja też dzis dostałam suplementy - dziękuje
dziennik będzie jutro, bo dzis juz nie mam siły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 2016 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 128018
Suple dotarły. Temat założony
http://www.sfd.pl/Test_IHS_nr_7_regeneracja_stawów_Iron_Flex_wg_Macka-t1165895.html#post-18513420
Teraz to można zaczynać treningi, a nie to co było do tej pory

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7425 Napisanych postów 28031 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715831
A ja jeszcze muszę poczekać,bo do mnie jeszcze nie dotarły :)

Co do oceny skutków działania-trochę to czasu wymaga a pierwsze efekty są po ok miesiącu,dwóch-takie doświadczenie mam po innych suplementach na te problemy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
nutloveb