SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

UCZYMY SIĘ WYMYKU I MUSCLE UP

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 622 Napisanych postów 7853 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 113994
Temat dla uczących się tego ćwiczenia jak i tych którzy je potrafią i chcą się pochwalić,doradzić i podzielić spostrzeżeniami.
Pomysł wpadł mi dziś do głowy po ostatnim zainteresowaniu w dziale,możemy tu wstawiać swoje próby,przynajmniej wszystko będzie w jednym miejscu co oczywiście nie znaczy że w swoich wątkach nie można :)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 964 Napisanych postów 3392 Wiek 57 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 495197
Bardzo dobry pomysł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1963 Napisanych postów 6097 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 500365
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 622 Napisanych postów 7853 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 113994
Paatik
CZy wymyk to jest po prostu fikołek?

Mozna powiedziec ze fikolek w tyl na drazku.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jak ktos mysli ze zawsze mi szlo lekko bo jestem nisko podwoziowy i.mam.lekki dol to prosze filmik z przed siedmiu lat waga + 10 kg czyli tylko 75 przy wzroscie 170

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2114 Napisanych postów 8343 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477339
Świetny pomysł Będę częstym gościem w tym wątku

Paatik to taki fikolek w tył, jak na filmiku który wrzucił Drazekm. Próbuje się go od jakiegoś czasu nauczyć. W końcu kiedyś wstawię tu swój film z udaną próbą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Viki nie udane tez moga byc nawet wskazane zeby byly watek jest uczymy sie

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-13 15:52:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2114 Napisanych postów 8343 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477339
Nieudane też będą do oceny i analizy A patrząc na ten Twój ostatni film, to ładnie to idzie i widać wyraźne ugięcie rąk, u mnie jest dokładnie na odwrót. Spróbuje po zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 792 Napisanych postów 7850 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 280683
Brawo Drazekm!

Ten filmik lepszy, bo jest cały ruch. Czasem widać, że zawodnik położy się na rurce i brakuje mu wykończenia.

Konik też spoko robi:

Dla początkujących rada - wykorzystać niewidzialną drabinkę!!

U mnie w tym roku nieudanych prób nie było. Udanych też nie..

Nie piszcie, że tu nie trzeba mieć siły!
Raczej doradźcie, które ćwiczenia z podstawowych trzeba katować.

Jak dla mnie:
Podciąganie nachwytem
Wznosy nóg do drążka, tylko takie pełne wznosy, a nie z CF - T2B (chociaż nie zaszkodzą!)

W zeszłym roku jak próbowałem, to miałem problem z zarzuceniem nóg za siebie - strzelałem nimi w niebo - pewnie przez słaby brzuch..
2

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 406 Napisanych postów 1571 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 43225
Temat super
to mój koziołek

1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

http://www.sfd.pl/DT_nadine_,_pół_roku_str.26-t1075034.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 792 Napisanych postów 7850 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 280683
@Drazekm
Było kółko ze stania, teraz wymyk, a kiedy kolej na MU?? Albo co będzie następne?

Musisz jakoś ułożyć progresję!

Skoro w "Skazanym na trening 2" (albo 3) jest progresja z 8 kroków do wspięć na palce, to tutaj na pewno będzie łatwiej ją rozpisać

Ćwiczenia pomocnicze (jakieś wytyczne - ile podciągnięć do MU, albo z jakim obciążeniem 1RM) itd..
Byłaby z tego piękna tabela!
Progresja ćwiczeń/ewolucji
Ćwiczenia pomocnicze (progi przejścia!)
Progresja w ćwiczeniach pomocniczych

Do tego jeszcze jakaś rozpiska dietetyczna i normalnie materiał na dobrą książkę!

W USA popularne jest wydawanie w wersji elektronicznej takich książek, po 30 stron.. Wystarczy przejrzeć ofertę amazona na kindle'a..

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex