SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse nr 8 według jsdolan5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1289 Napisanych postów 3758 Wiek 57 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517089
Do mnie tez dzisiaj dotarły suple no to startujemy
Wymiary na starcie:
wzrost 170 cm
waga 89,8 kg
obwód uda n 61 cm
obwód bicepsa 41,5 cm
obwód klatki 118 cm
obwód pasa 98 cm

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4815 Napisanych postów 21287 Wiek 70 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1072274
Ciebie też poproszę o zdjęcie sylwetki aby można było zobaczyć zmiany na koniec testu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3001 Napisanych postów 9737 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 506301
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3705 Napisanych postów 25266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 702070
Tez jestem ciekaw co wyjdzie w przypadku Jsdolan.
I jak się sylwetka zmieni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1289 Napisanych postów 3758 Wiek 57 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 517089
Zdjecie sylwetki wstawie w najblizszych dniach, tez jestem ciekaw czy sie cos zmieni, no i jak sie zmieni .
Tymczasem pierwsze wrażenia z testu. Iron Pump - juz używałem tej przedtreningówki szybko działa, stosunkowo silnie pobudza no i czuć pompę mięśniową, na początku leciutkie mrowienie po beta alaninie. Iron Mass rozrobiłem pierwsza porcję w blenderze z mlekiem. Powstał gęsty czekoladowy krem jak dla mnie bardzo słodki ale smaczny . Druga porcja z wodą nie tak spieniona i mniej słodka ale tez bardzo dobra . Smakowo 6, jeżeli chodzi o działanie to się okaże. Aha no i bardzo sycące, wypiłem rano po śniadaniu i następny posiłek o godz 17:00 a w sumie wcale nie byłem głodny

Wyciskanie na ławce z pozycji siedzącej - 96 p
- 18 kg, x 16p
- 22 kg, x 16p
- 26 kg, x 16p
- 30 kg, x 16p
- 32 kg, x 16p
- 42 kg, x 16p

Pierwsza seria sie nie nagrała ale myslę ze mi uwierzycie ze ja zrobiłem
Filmik z wyciskanie na ławce z pozycji siedzącej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 8067 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120589
Zajrzyj do swojego wątku nie będę się powtarzał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
drazekm
Zajrzyj do swojego wątku nie będę się powtarzał :)

Ty tez zajrzyj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4815 Napisanych postów 21287 Wiek 70 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1072274
jsdolan5 - test jest ważniejszy niż konkurs.
Wypada stosować się do wymogów testowych - na ich podstawie oceniać będą skuteczność danych suplementów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ojan
jsdolan5 - test jest ważniejszy niż konkurs.
Wypada stosować się do wymogów testowych - na ich podstawie oceniać będą skuteczność danych suplementów.

Do wymogów testowych to znaczy do czego niby ja się nie stosuję???
Cytat na który powołuje sie Drazekm
"Ostatecznym wynikiem sprawdzającym w tym ćwiczniu będzie suma ilośći podniesionych kilogramów w każdej serii dzielona przez czas wykonania treningu w sekundach-od pierwszego ruchu do ostatniego."

W którym miejscu jest tu napisane że mam to nagrywać jednym ciągiem ??? Dokładny czas wykonania tego ćwiczenia to 15 minut i 17 sekund, istnieje jeszcze cos takiego jak stoper. Nie widzę sensu w nagrywaniu przerw miedzy poszczególnymi seriami. Nie pierwszy raz testuje jakiś suplement i jak do tej pory wszystkie testy robiłem dokładnie i rzetelnie. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to nie ma sprawy mogę zwrócić równowartość testowanych suplementów. czy w tym dziale koniecznie z wszystkiego trzeba zrobić aferę na miarę konfliktu nuklearnego.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3705 Napisanych postów 25266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 702070
Panowie-po co te swary -katabolizm wtedy mięśnie zżera :)

Jsdolan-przerwy są w tym ćw testowym bardzo istotne-stąd nagrywamy całe ć od początku do końca i wtedy obliczamy czas ć do przerw.
W przerwie nie musisz być oczywiście widoczny w kamerze,ale można też je wykorzystać na ciekawe monologi totyczące dowolnego tematu-nawet nie związanego z treningiem-choć to może trochę mentalnie rozpraszać .

Chodzi o dokładny czas-tu film jest lepszy niż stoper i nikt nie ma wątpliwości-bo wszystko widać.

Taką dziś mamy cywilizację wzrokową,tylko zapomina się o jednym-ten zmysł jest u nas najbardziej zawodny i bardzo łatwo go zmylić.
Bo wszystko co widzimy zależy -nie od rzeczywiśtości tylko od naszego głównego procesora -czyli mózgu :)

Zmieniony przez - masti w dniu 2019-04-20 08:58:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dziekuje Masti tym samym przyznajesz Drazkowi rację że w tym zdaniu
"Ostatecznym wynikiem sprawdzającym w tym ćwiczniu będzie suma ilośći podniesionych kilogramów w każdej serii dzielona przez czas wykonania treningu w sekundach-od pierwszego ruchu do ostatniego."

jest napisane że trzeba nagrywać ciągle bez przerwy. Więcej na ten temat sie nie będę wypowiadał bo widzę że trzeba umieć czytać miedzy wierszami reszta w temacie testowym .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Iron Horse nr 8 drazekm