SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Controled Labs - White Flood + Green Magnitude pods. str 34-35

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Mało sie wpisywałem, ale regularnie czytałem...

za prowadzenie i całokształt - SOG

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
bice prozdem - tak jak bym siebie widzial ))))))
ogolnei efekty koncowe na plus spory :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
dzieki chlopaki:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Skad bierzesz te Pro longatum za 30zl?

Zmieniony przez - koksmaciek w dniu 2008-10-19 14:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
dobra widać poprawę, poprawiłeś definicję, ubiłeś mięso, jest git, teraz masuj SOGa dostaniesz jutro w szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
jest lepiej, ale BF jaki teraz mam to dla mnie i tak duzo... ciezko mi bedzie sie wyciac do "zera"... ale bez porzadnego miesnia to nie bedzie i tak wygladalo dobrze... takze MASA CHLOPAKY MASA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 187 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32864
dobre efekty , gatulajce :) Mamy ten sam typ budowy wiec wiem jak ciezko jest sie wyciac Jakie proporcje B T W planujesz objac na mase ? pozdrooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
dzieki

na poczatku wystartuje z 3g wegli 2,5 g bialka i 1,2-1,3 tluszczu...

W trakcie bede manewrowal kaloriami i skladnikami abym pomalu lapał miesien, a w miare mozliwosci sie nie podlewal... zobaczymy juz dzisiaj zaczalem sypac 70g ryzu na porcje do kurczaka:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz ja tez sobie mówiłem po rzezbie ze bede robił suchą mase mięsniową ale zmieniłem zdanie bo: to dużo trudniejszy proces a po drugie efekty mniejsze i powolniejsze. A ja nie mam czasu, wiec masuje ostro juz prawie 6g wegli na kg. A potem walne redukcje
WIem o co chodzi u Ciebie, depresja z powodu rosnącego brzucha, ale mozna sobie z tym jakos dac rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
baaardzo ciezko jest mi zrzucic tluszcz... wczesniej mialem tak, ze jak walilem redukcje to chudlem ze wszystkiego tylko nie z tluszczu... Dlatego wole dmuchac na zimne niz potem znowu wracac do punktu wyjscia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa i białko

Następny temat

Uzupełnienie diety i wogóle...

WHEY premium