SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Controled Labs - White Flood + Green Magnitude pods. str 34-35

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Lapka Bokiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Jakas nedzna napinka... z brzuchem jeszcze duzo roboty... ale tak jak napisalem jest juz dosyc pozno i troche tego zarcia juz wpadlo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Bicek ma fajny kształt, jak nabierze jeszcze parę cm będzie kozak.
Chudniesz w oczach Oby tak dalej
Pozdro!!

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3519
jest dobrze :) pracuj nad klata i bedzie za***iocha

...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
widze ze mamy razem duzo wspólnego
jestesmy endo i klata u nas lipa
ja jzu nei walcze o kate na brzuchu,zal mi masy i spojrzeń wiary na mnie jaki to koks jestem
choc bede sie starac za duzo nie zalewac i cykli redukcyjnych nie reobic dluzej niz np 6tygodni
pzdr
i sog na zachete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
ja po tym cyklu raczej nie zejde ponizej 10% BF, ale jak bedzie niewiele wiecej bede zadowolony... bo przy mojej genetyce na prawde potrzeba cudu aby wygladac jak saib za wczasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Oj klata to moja najslabsza partia... nie wiem czy endo zawsze maja z tym problem, ale mi ona od poczatku odstawala wygladem od reszty partii... teraz to moj priorytet... reszta przyjdzie z czasem... przy klatce musze sie jeszcze troche nameczyc

dziekuje chlopaki... nie chudne jakos masakrycznie, ale jednak jest roznica w budowie od poczatku testu, gdyby praca nie zrypala polowy tego czasu byloby o wiele lepiej:)... ale zadowole sie nawet najmniejsa poprawa wygladu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
wklejam jeszcze raz zdjecie bicepsa bo cos nie chce sie wgrac na poprzedniej stronce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Dobra ide do roboty aby sie nie spoznil... w pracy czeka na mnie pyszna salatka z kurczaka;D:D:D

Ostatnio cos mnie bierze aby zaczac powoli wchodzic w Low carb. Wegli zaczyna sie robic za duzo bo i sylwetka zaczyna miec humory i chwiejny wyglad:P...

Postaram sie moze od jutra wywalic jeden posilek z weglami i w jego miejsce wlepic salatke z tunczyka:D... W szkole raczej przyda mi sie posilek weglowodanowy abym chociaz troche zaczal myslec Dlatego musi to byc albo przed albo po treningowy... to tez jest kepski pomysl, ale w dzien bez treningu bede wywalal wiekszosc wegli... tylko co z tym dzniem treningowym. Warto wziac pod uwage tez dwa dni w tyg. z shidokanem. Czekam na Wasze sugestie... co zrobic? Jak wroce kolo 23 to napisze podsumowanie Dnia

PZDR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10836
elo czytam test i widać duza poprawe
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa i białko

Następny temat

Uzupełnienie diety i wogóle...

WHEY premium