SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Controled Labs - White Flood + Green Magnitude pods. str 34-35

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
To jest moj pierwszy BOOSTER nie liczac nitrobolona, ktory niby tez jest odzywka przed treningową do tego totalna porazka... WF ładnie mnie klepie i moge go polecic...

Brałem jeszcze XP energized ta stara wersje i przy pelnej miarce dostalem "palpitacji serca" i na wykladach na prawo jazdy ledwo usiedzialem tak mi serce walilo... jak zmniejszylem porcje do 1/2 potem 3/4 juz bylo luzno...

Zmieniony przez - PATRYK666 w dniu 2008-09-10 10:20:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
***Dzien 9 testu***

Wstalem o 9:00 i walnalem poranna porcje GM

W domu zabrakło płatkow owsianych wiec pocisnąłem na sniadanie:

Grahamke z 60g szynki + 20g sera zółtego + warzywa z jajecznica z 5 jajek i 100g papryki.

Dorzucilem do tego 1 kaps Thyrotherma i 2g OMEGI 3 GOLD.

Grahamka + 80g szynki + 20g sera + warzywa juz czeka w lodowce aby zabrac ja do miasta. Umowilem sie z kumplem aby jechac do sklepu obejrzec rekawice treningowe. Jezeli znajdziemy cos ciekawego to od razu sie w takie zaopatrze. Do tego musimy kupic sobie szczeki aby jeszcze kiedys moc sie usmiechnac do jakiejs dziewczyny i zebysmy nie wygladali tak ->

Ładna pogoda wiec moze dzisiaj wyskocze pobiegac... albo zawitam w silowni i walne 50 minut jakis aerobow:)

PZDR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Wrocilismy z trip'u po sklepach sportowych... trafilismy do jednego gdzie sprzedawal Nasz przyszly trener shidokanu hehe:D i doradzil Nam, zeby na razie nie kupować bo we wtorek bedzie mial dostawe fajniejszych rekawic MMA

W piatek jest spotkanie organizacyjne i wszystkiego sie dowiemy... tylko kurde ja musze leciec do ZG na urodziny babci... wypada pojechac w koncu rzadko sie widujemy... jakos raz w roku
Koledzy pojda i wszystko mi przekaza:D

Teraz wcinam cos takiego:

150g kurczaka
150g papryki
50g ryzu





do tego wrzucam 2g Omegi (zapomnialem wczesniej) i 1 kaps thyrotherma...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
***Podsumowanie Dnia 9***

Dzien calkiem wesoły... bylismy z kumplem w Jeleniej w sklepie sportowym, gdzie sprzedawal , jak sie okazalo, Nasz przyszly trener shidokanu hehe. Rekawice beda we wtorek/srode...

Spotkalismy kilka fajnych typiar na miescie i ogolnie bylo wesoło. Potem wyjscie z ekipa na bloki i na wieczor do pracy popilnowac porzadku w kawiarni...

Dieta:


-Grahamka z 60g szynki + 20g sera zółtego + warzywa z jajecznica z 5 jajek i 100g papryki.
-Grahamka + 80g szynki + 20g sera + warzywa
-150g kurczaka + 50 ryzu + 150g papryki
-150g kurczaka + 50 ryzu + 150g papryki

nie zdarzylem zjesc wiecej.. zreszta dzisiaj jest dzien bez treningu wiec nie ma co przesadzac z kaloriami.

Trening:


j/w brak

Suplementy:
-Na czczo porcja GM
-do pierwszego posilku 1 kaps thyrotheram
-do 3 posilku 2g Omegi 3 + 1 kaps Thyrotherma
-w pracy porcja Bialka

To by bylo na tyle. Jutro trening plecow i tricepsa... bedzie ostro:D Na siłownie zawine sie chyba w poludnie bo nie mam co robic hehe;d

Do jutra Pozdro!

Zmieniony przez - PATRYK666 w dniu 2008-09-10 23:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Wczoraj rano kolega mnie sciagnał z łóżka telefonem, w ktorym powiedzial mi, ze musimy jechac do pracy. I tak oto wczoraj zaczałem znowu prace na budowie od 7-17, ktora potrwa przez jakis tydzien... ciezko trzymac taka wymyslna diete podczas gdy mamy tylko jedna przerwe sniadaniowa, a tak to non stop jestemy zaganiani do roboty;/... pieniadze sa mi potrzebne dlatego musze zacisnac zeby i jakos sobie poradzic z jedzeniem w tych warunkach. Niestety bede musial oprzec ja na chlebie razowym;/ szynce, kurczaku i warzywach. Czasami bede tez lykal batony bialkowe;/... MASAKRA cos mi sie zdaje, ze chOOj strzeli moj test, a na pewno pogorszy efekt;/... To jest pewne u takiego endomorfa jak ja;/...

Zmieniony przez - PATRYK666 w dniu 2008-09-12 17:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
nie poddawaj sie tylk ocisnij ile wlezie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Ja nigdy sie nie poddaje, ale teraz bedzie bardzo ciezko... bo przez naklad obowiazkow, nerwy i fizyczna prace robi sie u mnie recomp sylwetki, albo tyje;/... jezeli chudne to z miesnia a tluszcz przybywa;/... kurde a juz zaczynalo sie robic niezle;/... najwazniejsze abym jakos wytrzymal... i duzo snu;/ to tez jest wazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Byłem wieczorkiem w sklepie bo lodowka swieci pustkami:P... kupilem stuffu i narobilem jedzenia na jutro do pracy. Obym tylko mogl je spozyc;/ a z tym ciezko jak caly czas cos robimy;/ A oto co przygotowalem na jutro (mialem wrzucic foty, ale nie wszystko zostalo jeszcze zrobione wiec po co:P):

-Omlet z 50g platkow owsianych 3 jajek i jednego bialka (zrobi sie rano nie} Do tego dorzuce 30g orzechow włoskich)
-Baton Bialkowy Matrix (zrobil ktos inny, ale ja zjem miedzy sniadaniem w domu, a sniadaniem w pracy czyli miedzy 6:30-11 powiedzmy, ze kolo 9:00)
-na sniadanie w pracy zjem sobie 100g chleba razowego z 80g szynki i 25g sera zółtego, pomidorem i ogorkiem do tego 150g kurczaka z musztarda
- okolo 14 wcisne sobie sałatke z:
50g ogorka
50g kukurydzy
50g groszku
30g kapusty pekinskiej
20g sałaty lodowej
50g sosu czosnkowego
200g kurczaka z przyprawa Gyros

co tu duzo pisac... PYCHA

Wroce kolo 17 i wtedy szybko walne WF i smigne na silke

Po silce walne porcje bialka

o 19 30 zjem 50g ryzu i 150g kurczaka

Powinno byc dobrze/// chyba nie utyje

Chociaz u mnie wszystko jest mozliwe

Jutro dam wypiske z czwartkowego i jutrzejszego treningu

Pozdro!!






Zmieniony przez - PATRYK666 w dniu 2008-09-12 22:18:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
A to zdjecie mojego bialka nasennego:

Dzisiaj Pro longatum (ktorego mam prawie 15kg na jamie) o smaku truskawkowym:





Smak w miare... lekko slodkawy. Truskawke przypomina jedynie zapachem i kolorem.

NIe pieni sie prawie w ogole, a to duzy plus

Zmieniony przez - PATRYK666 w dniu 2008-09-12 22:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
co Ty - 10h pracy i tylko 1 przerwa??!

ja pracuje tez 10h ale mam 1h przerwy (15+30+15 w sumie mam 20+30+20) nie dałbym rady z 1 przerwa......budowa....Polska ....ach te czasy.........

... a juz nie wspomne o przerwach miedzy przerwami na kawke czy fajeczke - tak sumie w ciagu dnia (10h w pracy) przerwy razem z nieplanowanymi trwaja 1,5h albo i dłuzej to zalezy.......

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa i białko

Następny temat

Uzupełnienie diety i wogóle...

WHEY premium