SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Controled Labs - White Flood + Green Magnitude pods. str 34-35

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Odnosnie tego MHP sie nie wypowiem, ale ja ci moge polecic bulka ktorego bralem ACTIVLAB Best Mass Xtreme, milo wspominam, szczegolnie smak. Pozatym troche taniej wychodzi od MHP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
jednak zrozumialem, ze nic nie zastapi dobrego jedzenia:D... i po treningu bede jadl banany i podlewal bialkiem bo mam tego w srocz raczej lepiej na tym wyjde jak 100zł miesiecznie doloze do diety:D... w koncu tyle by to mnie kosztowalo w skali miesiaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
***42 Dzien Testu***

Dzisiaj na uczelni bylo w porzadku po raz pierwszy zrozumialem cos z wykladu... na jutro mam do zrobienia jakies 60 zadan dlatego... nie jest dobrze Dieta trzymana na 100% z wyjatkiem, ze rano zamiast omleta zjadlem mala kanapke z chleba razowego szynka serem warzywami...

Drugi posilek taki sam, a o 14 30 zjadlem jajecznice z 5 bialek i 2 zoltek papryka, cebula i 2 kromki chleba razowego... Troche duzo go, ale w nastepnych posilkach beda juz tylko dobre wegle i to w organiczonych ilosciach... Strasznie malo bylo tego jedzenia do tego za godzine mam trening wiec musialem podgonic z kaloriami

Suplementy:

-Na czczo porcja GM
-15 30 walne porcje WF
-po treningu przyjme GM
-20 minut pozniej walne bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Na dzisiaj klata i bic... mam ochtoe rozniesc silownie na strzepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Trening:

Klata:
-Wyciskanie sztangi na plaskiej 3x 12 -> 70kg 10 -> 80kg 7 -> 90kg
-Wyciskanie sztangi na skosie glowa w dół 3x 10 -> 75kg
-Wyciskanie na skosie glowa w góre 3x 12 -> 60kg 10 -> 70kg 8 -> 75kg
-Rozpietki ze sztangielkami 3x 15 - > 18kg

Bic:
-Unoszenie sztangi łamanej 15 -> 30kg 12 -> 40kg 10 -> 45kg
-Unoszenie sztangielek naprzemiennie 3x 12 -> 20kg
-Unoszenie sztangielek naprzemiennie chwytem mlotkowym 3x 12 -> 20kg

Odczucia:

Zaczalem robic skos glowa w doł bo musze robiac mase zabudowac dolna czesc klatki bo zazyna mi wylazic mostek;/... rano doslownie wygladam jak dziecko z Etiopii... na srodku w dolnej czesci klaty widac mi mostek;/... wyglada to na rpawde nedznie... tak samo jak ta miednice... mimo to, ze moj BF waha sie w okolicach 13-14% mam za malo masy miesniowej aby to dobrze wygladalo;/ przy pozycji bicpsy przodem widac mi zebra;/... kraty i tak nie moge zrobic;/ Musze abudowac miesniem brzuch i skosne i zabudowac kalte aby na rzezbie wygladac jak czlowiek, a nie jak anorektyk z kosciami za wierzchu;/ Strasznie mnie to irytuje, ale na genetyke i moja budowe nic nie poradze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Po treningu walnalem porcje GM a o bialku zapomnialem... spieszylem sie do pracy i zdazylem zjesc przed wyjsciem kurczaka 150g z ryzem 50g i zrobic sobie salatke do pracy... Z nerwow poczas proby roziwzania zadan na analize dostalem cholernego bolu brzucha... typowo skurczowe... konska dawka nospy nie pomogly... pielegniarka hciala mi dac zastrzyk w dupala, ale sie nie zgodzilem
Przed chwila mi przeszlo wypilem litr mietowej herbaty i staralem sie odstresowac... udalo sie na szczescie... Juz mam luz... tylko nie jestem przygotowany na jutro na analize Jutro egzekucja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Lece teraz walnac porcje bialka i ide nyny... do jutra

Zmieniony przez - PATRYK666 w dniu 2008-10-15 00:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
***43 Dzien testu***

Na uczelnie jednak pojechalem i cudem udalo mi sie ja przezyc... chcoaiz juz pod koniec prawie mnie wzial do tablicy bo chcial wziac 2 albo przed ostatnia osobe na liscie... przed ostatni bylem ja Z nerwow zaczalem sie slaniac ale do tablicy poszla 2 osoba, ktora byl RASHES... dla niego to nie bylo problemem(zadania). Dzisiaj juz dostalem cynk, ze bede mial korki... pozostaje tylko umowienie sie na jakies dni... 2 razy w tyg conajmniej...

Dieta dzisiaj:

-ok 7:00 omlet
-10:30 kanapka firmowa:P moich pysznych kanapeczek zapomnialem i musialem sobie poradzic z pania z Naszego bufetu na uczelni... PYCHA!
-13:00 Moje pyszne kanapki 50g razowca, szynka, ser warzywa
- 15:30 Salatka z kurczaka

Suple na dzis to tylko GM na czczo Omege dorzuce do kolejnego posilku, ktory chyba bedzie sie skladal z shake'a bialkowego i tej omegi bo o 17 jade na shidokan:) Dopiero po nim zjem porzadny posilek:D

To na razie wszystko... jak wroce to napisze co i jak:D

PZDR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Wlasnie wrocilem z shidokanu... mega zmeczony i wypompowany... przygotowuje salatke z kurczaka... od razu po wejsciu do domu walnalem porcje bialka... za jakies 15 minut bedzie gotowy posilek

Zmieniony przez - PATRYK666 w dniu 2008-10-15 20:09:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
no i po salatce:)... jak zwykle mega pycha! Na dzisiaj jeszcze tylko na noc porcja bialka i dzien mozemy uznac za zakonczony

A wiec male podsumowanie 43 Dnia testu:

Dieta:

100%

Suplementacja:

-na czczo porcja GM
-30 minut po treningu porcja bialka
-Na noc bialko

Trening:

Shidokan... mega rzeznia przez 1,5h

Odczucia:

Wszystko w porzadku... tylko ta polibuda...

Pozdro! do jutra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa i białko

Następny temat

Uzupełnienie diety i wogóle...

WHEY premium