SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Controled Labs - White Flood + Green Magnitude pods. str 34-35

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Fotki z dzisiaj rana:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
przod luzem:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
przod brzuch napiety:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
przdo brzuch napiety 2:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
ogolnie to strasznie chudo to wyglada... ale coraz bardziej estetycznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54847
no widac ze coraz lepiej. ale masz chyba szeroka miednice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
no wlasnie te szerokie miejsca ponizej pepka to miednica i tutaj raczej nie bedzie lepiej... jezeli chodzi o dol brzucha to tylko przod moge zmniejszych... kurcze nie wyglada to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
***33 Dzien Testu***

Tak jak juz pisalem studia mnie niszcza... wczoraj po pracy czyli o 22:30 pojechalem do Rashesa aby pomogl mi rozwiazac 8 zadan z analizy matematycznej... gdyby nie on nigdy bym nawet nie wpadl na trop ich rozwiazania. Pozdro dla niego!... skonczylismy o 1 w nocy i jeszcze dzisiaj musialem je konczyc... W liceum bylem na profilu humanistycznym i z matma nie mialem wiele wspolnego... jestem strasznie do tylu z wiedza i zaczynam praktycznie od 0 co nie jest łatwe... zaczyna mnie to przerastac tutja nie ma mowy o braku wiedzy matematycznej z zakresu liceum... po prostu zalozenie jest takie, ze mamy to w malym palcu... ciezko bedzie mi tu przetrwac. Czekamy na 30 zadan z algebry, ktore mialy byc juz w internecie. Nie wiem ile mi zajmie rozwiazanie 30 zadan
ale juz jestem przerazony... do zadan z fizy nawet nie zagladam bo narzekaja na nie osoby, ktorym nie dorastam nawet do piet...

Trudno sie mowi... sam sie tu w***alem i teraz musze cos wymyslic aby przetrwac...

Wstalem o 8:00 i zjadlem omleta o 8:30... o 12 zjadlem kanapki... a teraz mi sie przypomnialo, ze zapomnialem lyknac porcje GM... ide to nadrobic... Wszystko przez ten nerwy i ciagle napiecie...



Zmieniony przez - PATRYK666 w dniu 2008-10-05 13:23:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
dzisiaj wstalem o 8:00 bo wyklady mialem na 9:15... zjadlem omleta i wyruszylem z chlopakami na uczelnie na wyklad z technologii informacyjnej... mialem potem miec przerwe od 10:00 do 13:45 aby potem przyjsc na cwczenia z technologii... cwiczenia byly odwolane dlatego moja dzisiejsza szkola trwala tylko 45 minut...

Korzystając z okazji zawinelismy sie ekipa do mnie na jame aby zajarac shishe i poglowkowac nad (po***anymi) zadaniami z algebry... od 10-11 jaralismy i o 11 zaczelismy robic zadania... z 30 zrobilismy 18, a reszty niestety nie mamy pojecia jak dobrze wykonac... do 13:30 je robilismy i przerwalismy prace... na dzisiaj nauki juz wystarczy... sporo rzeczy lyknelismy wiec jest ok... Nauka zaliczona!

Dieta:
-omlet
-mala bulka z szynka serem i warzywami
-Mala bulka z szynka serem i warzywami

szkoda, ze bulki zwykle... ale trudno to bylo w domu i wszyscy wcinalismy biale buleczki... o 15 pocisne chleb razowy z szynka i warzywami... przed treningiem pocisne kurczaka z ryzem albo warzywami, a po powrocie zalatke z kurczaka...

dzisiaj shidokan bedzie sie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestes bardzo ale to bardzo niekonsekwentny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa i białko

Następny temat

Uzupełnienie diety i wogóle...

WHEY premium