SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Controled Labs - White Flood + Green Magnitude pods. str 34-35

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
slayerek w martwym ciagu nie robie kociego grzbietu ciagle mam kontrole nad plecami, gdyz musze na niego uwazac... Stad moj zabieg(ktory na szczescie nie dojdzie na razie do skutku). Nie przesadzam rowniez z ciezarami... przy wioslowaniu sztangielka zatrzymuje ruch wlasnie przy biodrze, aby przypiac najszerszy grzbietu...

Jak cwicze dwuglowe ud to wtedy staram sie miec proste (bron Boze nie zablokowane) kolana aby czuc skurcz pod posladkami. Jak cwicze prostowniki to pracuje jeszcze mocno kolanami i schodze dosc nisko. Wtedy udaje mi sie wyizolowac to cwiczenie

A co do prostowania na wyciagu rzeczywiscie troszeczke zle zrobilem fotke bo ruch zaczynam nieco nizej - naciagam drazek i trzymam go przy gornej czesci klatki i od tamtego miejsca zaczynam prostowanie. Koniec cwiczenia nie jest przy biodrach lecz tak jak na fotce nastepnej widac z 20 cm przed cialem, na koncu jeszcze staram sie maksymalnie napiac triceps.

Dzieki za fachowe porady i za zainteresowanie PZDR! Jakbym mogl dałbym SOGa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Co do kurczaka to lubie mocno wypieczone i twarde mieso...

Kurczaka kroje w kostke co widac na zdjeciu... daje doslownie kapke oliwy z oliwek i smaze na mocnym ogniu co chwiule odlewajac wode, ktora oddaje mieso. Nastepnie podlewam to spora iloscia magi aby mieso mialo smak i aby puscilo reszte zawartej w nim wody. Jak woda z maga odparuje zmniejszam ogien i smaze kurczaka az bedzie odpowienio zarumienione i twarde (nie przypalam hehe) i na koncu dodaje przyprawe do kurczaka z Biodronki

Uwielbiam twarde i suche mieso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
dam przepis mamie :D:D:D
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Powiem Ci, ze nie pozalujesz:D Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Wlasnie zjadlem ostatni posilek... tunczyk + jaja całe + bialka ja + majonez... na prawde nie sadzilem, ze bedzie mi tak wchodzil hehe:D Lepei jmi wchodzi niz tluste mieso typu karczek i schab bleee Gdyby nie ta odraza to jechalbym teraz na low carbie... niestety... zobaczymy co ta dieta ze mna zrobi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
lepsze byłyby filmiki ćwiczeń zamiast zdjęć bo można ocenić cały ruch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
***Podsumowanie 3 dnia testu***

Dieta wszystko ok za wyjatkiem 2 rzeczy

-2 pierwsze posilki zamienilem miejscami:P
-zamiast 4 posilku pochlonalem batona bialkowego czym zaoszczedzilem na czasie i na ilosci wegli gdyz ten ma mniej niz posilek nr. 4

Wiadomo, ze nie moze sie rownac ze zbilansowanym daniem, ale trzeba sobie jakos radzic nie

Jezeli chodzi o kalorycznosc to byla w okolicach tej zamierzonej... co najwyzej minimalnie mniej co przy mojej budowie jest raczej na reke.

Trening:

Techniczny, wszystkie partie rozcwiczone... trening udany:D

Suplementy:
- na czczo porcja GM
- do drugiego posilku 2g OMEGA 3 Gold
- przed treningiem porcja WF
- Po treningu porcja Gm
- 30 minut po treningu 40g bialka
- przed snem 40g Pro longatum (bedzie;D)

Odczucia: Pozytywnie tylko cos mi sie wydaje, ze puchne;/ jutro musze skontrolowac wage...

PZDR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Wyslijcie mi linka jak wkleic filmiki to postaram sie cos porobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wrzucasz film na youtube i kopiujesz link. Wklejasz na forum ot cała filozofia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
sprobuje na nastepnym treningu cos wykonac i postaram sie wkleic na forum:D

Przebieg dzisiejszego dnia:

7:00 - porcja GM
8:00 - Omlet
11:00 - Bulka grahamka z poledwica i warzywami + 2g omegi 3 GOLD

Sprawdzilem dzisiaj wage: 83,7 czyli chyba nie jest zle i mam dobra ilosc kcal w diecie:D Bo waga leci, a w lustrze robi sie coraz lepiej

Odczucia po wczorajszym treningu:

Nie mam mocnych zakwasow. Czuje lekko plecy i trica. Trafilem cwiczeniami do miesnia i nie umieram z bolu czyli chyba jest dobrze... klata ciagle boli;/, ale juz mniej niz wczesniej... uff


Zmieniony przez - PATRYK666 w dniu 2008-09-05 12:00:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa i białko

Następny temat

Uzupełnienie diety i wogóle...

WHEY premium