SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

green magnitude czy clout i White flood czy Body octane

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
Witam chce opini z teraz nie z przed paru lat :) wiec tak

1) 2xClout + BC
2) 2xGM + WF
3) 2xClout + WF
4) 2xGM + BC
5) GM + clout + WF
6) GM + clout + BC

Jaki Polecacie ?? Ja jestem za opcją 2 ale chce wasze rady i opinie uslyszec Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szkoda, ze nie wskazałeś od razu- albo przeoczyłem- kwestii finansowej.
gm jest stakiem dobrym o podstawowym skladzie, dziala nieżle, jest wydajne więc mozna spokojnie brać.
clout natomiast choć też nie jest jakims stakiem wieloskładnikowym to ma dość cenne wg. mnie składniki, jest więc nieco droższy- działanie również b. dobre- napewno lepsze od gm.
natomast z bezkreatynowych z ujetych najwyżej stawiam body octane- jest tez chyba drozszy od innych ale też najwyżej z nich oceniam dzialanie- myslę, ze zarówno w przypadku clouta jak i body octane dużą role odgrywa tutaj niemała ilośc dobrej formy karnityny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
2 lub 5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
GM, Clout i WF są mi dobrze znane, ale BC to nie wiem co to jest.
Ja połączyłbym kretkę z krętką, tzn. stacka który ma krete i boostera również z kretką. WF zostawiłbym sobie na czas pomiędzy cyklami na krecie. Razem z PW tworzą świetny duet bezkretkowy który extra się sprawdza między cyklonikami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
BC skracam jako Bodyoctane :) bo "BO" Glupio brzmi :) mi chodzi o konkretny cykl robie od wrzesnia trening cykliczny chce miec 2 miechy na konkrecie :) a moze panowie jakies propozycje ogolnie jestem teraz na S+S :) Pozdrawiam i czekam

Ps60000000000000000020: A co myslicie o Revolutions Crack + 2x GM

Zmieniony przez - tQx w dniu 2010-06-04 23:56:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
GM + Shock i będzie git ! Do tego uzupełniacze jak białko, dobre witaminy, omega 3, zma, bcaa ewentualnie itp. Spróbuj po cyklu kretkowym zakupić WF i PW. Możesz być zdziwiony, bo może się okazać że zrobisz na tym lepszy postęp niż na krecie. PW co prawda jest drogie, ale jak najbardziej warte swojej ceny
U mnie w szafce od bardzo długiego czasu jest zawsze miejsce na taki zestawik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
Wlasnie chce cos innego niz Shock bo shocka za 2 tyg koncze i mysle o tym cracku tez ma kawalki kreatyny.

PS:Do cyklu bedzie jeszcze białeczko , TSE , Gluta , ZMA , Omega no i witaminki :)

Zmieniony przez - tQx w dniu 2010-06-05 12:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Crack daje niezłego kopa, polecam
WF również bardzo miło wspominam.
PW, od czego to skrót?

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Purple Wraath - to taki aminokwasowy pobudzacz. Z WF świetna sprawa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Aaa, znam. Faktycznie, bardzo dobry.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
Co myslicie Crack + 2gM ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dlaczego nie... Kombinuj, kombinuj... Suplementy można łączyć we wszelakie sposoby, tu niema sztywno ułożonych zestawień.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka jest racjonalna dawka tauryny dla organizmu?

Następny temat

suple no i problem

WHEY premium