SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENER+PODOPIECZNY zgloszenia MASA!!!!!!!!!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
Qitr
Wiek : 18
Waga : 62
Wzrost : 184
Staż treningowy: miesiąc
Obwód pasa 75
Obwód klaty: 95
Obwód uda: 50
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 3 razy siłownia 2 razy w tygodniu biegam
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: przeciążony odcinek lędzwiowy kręgosłupa więc chwilowo daje sobie 2 tyg wolnego od obciazania go
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia bieganie basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : bcaa
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 160/400/75 mniej więcej przy czym jestem na utrzymaniu rodziców wiec jeden posiłek jest zalezny od nich a reszta staram się tak manipulowac zbey wychodziło tak jak napisałem.
Wrażliwość na stymulanty: dobra
Możliwosci finansowe: dobre
Cel/problem/opis: nabranie masy mięśniowej
+ krótki opis dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać Jestem na początku swojej przygody z siłownią więc licze na szybki progres i na pewno wielu rzeczy ejszcze nie wiem, a to daje możliwośc rozwoju i poprawy techniki wykonywania cwiczeń. Ponadto staram się aktywnie udzielac na forum i próbuje prowadzic swój dziennik treningowy. Trenerzy wytypowanii do projektu już w tej chwili są dla mnie autorytetem i rady kazdego z nich już stosuję w treningu.









Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek : 19
Waga : 74
Wzrost : 179
Staż treningowy: 3 miesięczny ( po 2 letniej przerwie)
Obwód pasa: 85
Obwód klaty: 101
Obwód uda: 57
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): SIłownia, 5x w tyg.
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : BRAK
Stan zdrowia:BDB
Preferowane formy aktywności fizycznej: Wszelakie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :Nie
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Cały czas dieta : 3400 kcal 191 B 440 W 111 T
Wrażliwość na stymulanty: Nie
Możliwosci finansowe: Dość dobre
Cel/problem/opis:
Siłownia "mój dom", kulturystyka to moja pasja, trenowałem od 16 roku życia treningi przerwała poważna kontuzja, załamanie brak wiary w siebie później śmierć ojca totalna załamka złe towarzystwo, alkohol stoczyłem się na samo dno już w tak młodym wieku ale mimo wszystko wyszedłem na proste , i uzbierało się 2 lata przerwy i znów wstyd za samego siebie, ale zmobilizowałem się chcę zacząć na nowo jestem po 3 miesiącach samodzielnych treningów.. ale już 2 tyg stoję w miejscu nie wiem co zrobić żeby masa znów ruszyła a moja sylwetka była taka jak dawniej, mam dość sporą wiedzę o kulturystyce i dietetyce ale nawet to nie pomaga mi z samym sobą więc pomyślałem " kurde a może ktoś z was mi pomoże to może być droga do moich marzeń" teraz wiem że siłownia to nie tylko chwilowa przygoda lecz sposób na całe życie bo wiem że kocham to co robię :) Proszę o pomoc w zdobyciu masy, doświadczenia, jakiegoś dystansu do sportu, odnalezieniu własnych wartości .Pozdrawiam






Zmieniony przez - bogdan95 w dniu 2014-11-18 21:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Zdjęcie sylwetki:
Wiek : 17 lat
Waga : 71kg
Wzrost : 184cm
Staż treningowy: niecały miesiąc w domowych warunkach.
Obwód pasa 85 cm
Obwód klaty: 100 cm
Obwód uda: 50 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): aktualnie 3x w tygodniu ćwiczenia z hantlami i własnym ciężarem ciała.
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : -
Stan zdrowia: wszystko działa :)
Preferowane formy aktywności fizycznej: sporty walki ( ćwiczyłem 4 lata ), wszelkie gry zespołowe, pływanie, ćwiczenia siłowe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : ( pierwszy w życiu ) od tygodnia gainer FA Extreme mass effect
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: od 3 tygodni jestem na diecie około 2600 kcal ( link do tematu w którym pytałem o poradę. dieta już zmieniona wedle podpowiedzi. https://www.sfd.pl/Początki_nabierania_masy-t1051308.html )
Wrażliwość na stymulanty: żadnych wrażliwości do tej pory nie odkryłem
Możliwosci finansowe: pieniążki na dietę, siłownie + ewentualne suple, bez szaleństw, się znajdą :)
Cel/problem/opis: Oczywiście moim celem jest nabraie masy mięśniowej. Nie chcę wyglądać jak ten patyczak poniżej ;)
Mam wielką motywację lecz brak mobilizacji. Ćwiczyłem na siłowni przez okres około 6 miesięcy w ciągu ostatnich 3 lat, więc nie jestem w tym totalnym żółtodziobem lecz co oczywiste brak mi wiedzy i doświadczenia. Jestem skory do współpracy z profesjonalistą. Moją mobilizacją będzie szacunek do trenera który nie pozwoli mi na niedostosowywanie się do poleceń. Przez ostatnie trzy tygodnie, kiedy to wprowadziłem diete do swojego życia przytyłem 3 kg, więc uważam że ciężka praca połączona z profesjonalnym wsparciem pozwoli mi rosnąć jak na drożdżach :>
Pozdrawiam




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 379
Wiek : 17
Waga : 59
Wzrost : 175
Staż treningowy: 3 miesiace na profesjonalnej silowni,pol roku w domu
Obwód pasa 82
Obwód klaty:92
Obwód uda: 46
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Silownia 4x w tygodniu,2 x w tygodniu praktyki,1x w tygodniu cross fit, 3 x wf w szkole
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : w mlodosci skaza bialkowa jak sie nie myle do 5 roku zycia, a tak ogolnie to brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: silownia,cross fit,
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: diete zaczalem od dobrego miesiaca wynosi kcal-3121, B-75g,W-272,T-68g zdazalo sie troche przekroczyc ten limit
Wrażliwość na stymulanty: Zadne
Możliwosci finansowe: 50zł na diete Max
Cel/problem/opis:
+ krótki opis dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać
Moj staz moze nie jest wielki bo tylko 3 miesiace na profesjonalnej silowni,ale robie szybkie postepy.Na poczatku np. na klate z trudnoscia podnosilem 35kg, a teraz moj max to 60kg a plan mam dobrany na 75% maxymalnego obciazenia i daje rade.Jestem ektomorfikiem i na tej diecie przytylem w ciagy 2 tygodniu ok. 0.5 kg nie jest to za duzo ale chcialbym wiecej przytyc.Nie jestem za szeroki ani za waski ale dobrze sobie radze :)

Moja sylwetka:









Zmieniony przez - sawiel97 w dniu 2014-11-21 14:12:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
ANKIETY
Zdjęcie sylwetki:
Wiek : 19
Waga : 74
Wzrost : 179
Staż treningowy: 8msc-y
Obwód pasa:
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Siłownia 4x w tygodniu, gram w kosza, i biegam
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: Rower, bieganie, aeroby, koszykówka
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Aktualnie BCAA, Mono, Guarana, Witaminy, bialko
Wczesniej Mono, beta-alanina
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: dieta na "oko" duzo bialka srednio wegli malo tluszczy miej wiecej 160B, 350W, 60T
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: 150-200
Cel/problem/opis: Chciabym zwiekszyc wage by czuc sie bardziej konfortowo, zamierzam pojsc w kierunku awf - odzywanie badz praca fizyczna wiec sily by sie przydalo / problemem moge nazwac jedynie brak diety gdyz nie opuszczam treningow nawet jak opuszcze 1 dzien jutro go nadrabian.





Zmieniony przez - hover1995 w dniu 2014-11-21 14:32:47




Zmieniony przez - hover1995 w dniu 2014-11-21 14:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Zdjęcie sylwetki:
Wiek : 15
Waga : 58
Wzrost : 169
Staż treningowy: około 2 lata
Obwód pasa:77cm
Obwód klaty: 98
Obwód uda: 57
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): sztuki walki 3 razy w tygodniu, siłownia 3-4 razy w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie, gry zespołowe etc.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: wczesniej tzw dieta "na oko" :D bez liczenia makrosow dokladnie :)
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: ograniczone, ale mysle ze wystarczające
Cel/problem/opis:
Zwiększenie jak najlepszej jakościowo masy mięsniowej i siły :)
Cele poszczególne to poprawa nóg :)
Ćwicze w domu przy spartańskich warunkach na podstawowym sprzecie (czasem zdarzy sie trening na siłowni w szkole albo jak jestem na wyjezdzie), ale sam sie przekonałem i mogę udowodnić wszystkim, że można zbudować porządną sylwetke na domowych warunkach!

Uważam, że powinienem zostać wybrany, ponieważ jestem jednym z młodszych fanów kulturystyki, wiec ten projekt dostarczy mi potrójną dawke motywacji której i tak mi nie brakuje!!!
Z pokorą będę słuchał trenera i zapałem będę wdrażał jego wskazówki i uwagi
Mam nadzieje ze moje starania zostaną docenione i uda mi sie wziąć udział w projekcie i zrobić MASE NA 2015!!
Pozdro SFD
















Zmieniony przez - gabrysw2 w dniu 2014-11-21 16:40:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4093
Wiek : 17
Waga : 83
Wzrost : 178
Staż treningowy: 3 lata
Obwód pasa: 85
Obwód klaty: 110
Obwód uda: 63
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Siłownia 3x, MMA 2x, Basen 1x
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej: Każda możliwa
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : TCM, Beta-Alanina
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: aktualnie 170/470/80
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: średnie
Cel/problem/opis: Kolejny konkurs w którym zamierzam wziąć udział. W poprzedniej edycji (redukcja) udało mi się zdobyć jedną z nagród, co mam nadzieje uda mi się i tym razem. Jestem zawzięty, trenuje ponad 3 lata na siłowni, dodatkowo zaczynam treningi MMA (do tej pory kyokushin karate) raz w tygodniu uczęszczam na basen w ramach szkolenia w klasie mundurowej, do której chodzę. Oprócz basenu w szkole mam 2h zajęć ze sztuk walk. Jestem na masie od września i chciałbym ją kontynuować pod okiem kogoś bardziej doświadczonego. Pozdrawiam







Zmieniony przez - veever w dniu 2014-11-21 21:41:28

Zmieniony przez - veever w dniu 2014-11-21 23:08:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Zdjęcie sylwetki: (przemianę można zobaczyć w moim dzienniku treningowym, str. 15)


Wiek: 14 lat
Waga: 43kg
Wzrost: 166cm
Staż treningowy: 5 miesięcy
Obwód pasa (mierzone na wysokości pępka): 66cm
Obwód klaty: 73cm
Obwód uda: 45cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 3x w tygodniu siłownia, 4h/tydz w-f
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby): brak
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: uwielbiam wszelką aktywność fizyczną
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wpc, omega 3
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: głodówki, aktualnie jest to ok. B 100g / WW 240g / T 65g
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: tyle co na podstawy (wpc, omega i jakieś witaminy)
Cel/problem/opis: doprowadzenie do prawidłowego BMI oraz nabranie masy mięśniowej. Nie ukrywam, że chciałabym wziąć udział w bikini fitness dzieci.
"Tym wszystkim" zainteresowałam się 8 miesięcy temu, po tym jak miałam już dość moich problemów z odżywianiem. Z uwagi na to, że chciałam mieć nieskazitelną sylwetkę schudłam za bardzo i nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Zaczęłam pogłębiać swoją wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania, aż w końcu na jednym z forum poznałam pewną osobę, która nakierowała mnie na drogę kulturystyki. Wsparcie tej osoby bardzo mi pomogło i dlatego zależy mi na tym, aby pod okiem trenera kontynuować treningi. Jestem osobą młodą, zmotywowaną i chętną do współpracy. Liczę na wybranie.

Zmieniony przez - julcziik w dniu 2014-11-22 14:55:42

Zmieniony przez - julcziik w dniu 2014-11-22 14:57:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 857
Zdjęcie sylwetki: niżej
Wiek :22
Waga :84
Wzrost :194
Staż treningowy: 3 i pół miesiąca
Obwód pasa:85 cm
Obwód klaty:101 cm
Obwód uda:51 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia 3x w tyg. + praca fizyczna
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: Siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Nie mam ściśle ustalonej diety
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: średnie
Cel/problem/opis: Zrobić coś z niczego :)
+ krótki opis dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać
Powinienem zostać wybrany, ponieważ zawsze daję z siebie wszystko na treningach. Przede wszystkim wymagam od siebie, nie od innych, a współpraca z trenerem byłaby niesamowicie pomocna w budowaniu masy przy moim wzroście.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjęcie sylwetki: "patrz niżej"
Wiek : 18
Waga : 100.4
Wzrost : 193cm
Staż treningowy: 1,5 roku
Obwód pasa: 89cm
Obwód klaty: 112cm
Obwód uda: L:68cm P:66cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Siłownia 3x w tyg. Siatkówka 1-2x/tyg 45/90min
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: Siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Kreatyna i według braków: białko, witaminy, minerały, witamina C zimą, węgle
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Zwykle: B 1,8-2,5g/kg T: 1-1,5g/kg W: Reszta. Obecnie VLCD B: 220g T: 50-60g
Wrażliwość na stymulanty: średnie, małe dawki praktycznie nie działają
Możliwosci finansowe: średnie/niskie (nie pracuję)
Cel/problem/opis: Budowa masy mięśniowej
+ krótki opis dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać

Dlaczego akurat ja? Od 1,5 roku jestem zafascynowany kulturystyką, chętnie czepię wiedzę i szukam kolejnych to informacji na ten temat. Nie ukrywam ze bardzo interesująca jest dla mnie dietetyka. Największym moim problemem jest to, że ćwiczę sam, w garażowym zaciszu, nikt nie może skorygować mojej techniki, wprowadzić zmiany w treningu czy "nawrócić" gdy zacząłem robić coś nie tak. Nigdy nie miałem możliwości pracować z trenerem, czy chociażby bardziej doświadczoną osobą która pokazała by mi co i jak. Dlatego też ten projekt jest dla mnie wielką szansą na to by w końcu taką współpracę nawiązać i skorygować moje dotychczasowe błędy.







Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-11-23 14:16:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kłucia skóry

Następny temat

TRENER+PODOPIECZNY czyli MASA 2015!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium