SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST spalacz REDOX EXTREME - str. 45 podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
monkey22
Z czego ten omlet?? wygląda zacnie :) dawaj tabele z rozkładem makro z calego dnia:) zawsze mozna podpatrzec i papugować - wiedzy nigdy dość .-
Forma się robi - na lato nie będzie lipy .


żebym ja miał czas to wszystko wpisywać obecnie

omlet standard u mnie obecnie, tylko góra się czasem zmienia - ostatnio był mus z truskawek, obecnie świeże truskawki: 2 całe jaja + 200ml białek jaj + cynamon i trochę kakao dla smaku; na wierzch omleta trochę nutwhey'a czekoladowego , potem owoc i do tego jeszcze sos zero karmelowy AN, poezja smakowa, wczoraj jeszcze posypałem rozgniecionymi orzechami włoskimi

Mam nadzieje powrocic do wrzucania rozpiski z PT dziennika żywieniowego, ale nie mam pozapisywanych szablonów tam, bo jadam jak widać różnorodnie - poza śniadaniem i posiłkiem po treningu i po prostu obecnie ciezkoo mi te 10min znalezc na to; ale jak masz jakies pytania to pytaj

Co do formy, to mam nadzieje,ze jednak zacznie leciec z tego pasa; bo o ile waga spadła po 2 dniach o -1,5kg to pas stoi w miejscu od tygodnia.
OD dzisiaj jednak weszły zmiany w misce i już poszło -30g mniej ww w potreningowym i trochę więcej cardio, jutro kolejny trening - może uda się go zrobić, z jednym Wariatem z forum więc mobilizacja na maxa i teraz czas się dobrze wyspac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
Trening silowy 2-3 razy w tyg wystarczy na podtrzymanie formy ;)

Natomiast mieszanka sprawdzona i działa mega, w momencie gdy jest juz wytyrany organizm i ciezko zasnac. Przy 4dniowym poscie stosowalem taki mix, pomagal zasnac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
Miałem wstawić po miesiącu, więc nie czekam już do weekendu bo to będzie blisko 5 tyg.
Na szybko zrobione samowyzwalaczem telefonem, więc nie ta sama jakość co zdjęcia startowe ale przynajmniej coś jest.
Za miesiąc zrobię już aparatem, bo dzisiejsze mi mocno prześwietliło, a opalenizna jest na pewno lepsza

Różnica na zdjęciach: -4.3 kg i -5.5 cm
Jak za miesiąc zobaczę taki sam spadek w pasie to będę zadowolony Cisnę dalej!

Start:


Dziś:


Tyłem start / dziś:


Front jeszcze raz:


Nogi:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
co o tym można powiedzieć.... po rpstu - krata do lata i nie ma bata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Fighter, jasne, że w dni wolne stosuję mobilizacje, w zasadzie wtedy są moje główne sesje rehabilitacyjne Nawet w pracy chodzę do kibla z piłeczką i wałkuję się o ścianę Ale przed i po treningu również dokładam kilka ćwiczeń i mobilizacji, stąd nadmieniam, że to też troszkę czasu zajmuje.

Banan, super, a to u mnie w temacie piszą "jak można tak jeść i tak wyglądać" Ładnie Ci to idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Wszystko na plus. Panie jakie ty masz długie łapy
1

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870484
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Jest dobrze Kubuś !!!
Ciśnij dalej, a będzie kosa..

Do kiedy masz zamiar pociągnąć redu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870484
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
Dziękuję wszystkim za miłe słowo ale trzeba cisnąć dalej, bo to nie jest to, co mnie w tym roku zadowoli.
Stawiam sobie wyżej poprzeczkę.


prz1993
No, coś tam widać Dobrze jest, nawet z tymi wybrykami w weekendy jednak fajnie idzie



jakich weekendów? ostatni to fakt, a poza nim jakoś sie trzymam!
chociaż lekko nie jest, bo jutro też jestem zaproszony do mamy na kolację - a wiadomo, że nie będzie to kurczak z ryzem ;) ale przypilnuje się
bo za 2 tyg...teścia 60 urodziny


pitbull61

Do kiedy masz zamiar pociągnąć redu ?


Zobaczymy, redoxa mam na jeszcze około 4tyg ale planowałem wrzucić i 3 opakowanie na 3 tyg w dawce około 5-6 kaps dziennie , więc mam nadzieje,ze do lipca już będzie naprawdę fajnie; póki nie zbliżę się do 80cm w pasie to nie myslę o końcu redukcji... a co dalej to się okaże
U mnie jakieś dłuższe wakacje w tym roku to chyba dopiero 2 połowa września, więc czas raczej na trening będzie.


Redu - dzień 32





Trening z Lasicanem, więc było zaj**iście. Nawet mimo bólu w łokciu przy spider curl, potem było już sporo lepiej i mimo, że 1 ćw skończyłem na mniejszym ciężarze niż ostatnio, ale to samo było na skosie ...zmiana siłowni i chyba jakieś cięższe gryfy i obciążenia serio...

Co znaczy dobry trening, z drugą osobą - wie tylko ten, kto tak kiedyś trenował, a obecnie trenuje sam (czytaj ja )
Jest znacznie lepiej, motywacja większa, asekuracja zawsze 'pod ręką' , dropsety to było piekło
Mega trening, bardzo dobra pompa i to zaledwie po 1 posiłku przez 7h ,bo rano musiałem wczesniej jechac do pracy i tym samym nie zdążyłem zrobić nic poza 2 posiłkami: śniadanie i potreningowy. Potem nadrobiłem w domu




1. ryż + kurczak + surówka


2. po treningu 120g ww + 50g białka


3. ryż z kurczakiem i warzywami

4. tosty z pieczywa razowego + kurczak + trochę mozzarelli tartej + warzywa


5. coś białkowo tłuszczowego




Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Przed treningiem: 3 kaps REDOX Extreme + 200mg kofeiny + 15g bcaa 8:1:1 + 4g aakg

Po treningu do posiłku: 60g izolatu AllNutrition

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cla

Następny temat

WPC Protein Plus czy Econo SFD

WHEY premium