SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST spalacz REDOX EXTREME - str. 45 podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
prz1993
Otóż to! Wiadomo, czasem mnie szlag trafia, jak mi pisze że się nawpyerdalał tego i tamtego, ale mimo wszystko - forma jest super, niedużym kosztem


Przepraszam :*
Może gdyby celem były jakieś zawody to wtedy byłbym w stanie się przypilnować, a tak to po prostu próbuję to wszystko robić z głową i godzić. Nie mogę zrezygnować z niektórych imprez, uroczystości, odłączyć się czy chodzić tam ze swoimi pojemnikami. Nigdy tak nie robiłem i nigdy robić nie będę, okres wiosna-lato to jeszcze najwięcej takich okazji :) Pewnie gdybym redukował zimą byłoby znacznie mniej sytuacji
Najważniejsze to by zachować umiar w jedną czy drugą stronę ;) Nie op*****lam się na pewno na treningach, nie odpuszczam aerobów, tak więc koniec końcu jestem z siebie zadowolony
Można byłoby wyciągnąć jeszcze więcej jakbym pilnował się wszystkiego na 100% ale nawet jak wyszło na 80% to jest dobrze :)

Redu - dzień 75



Dzisiaj umówiłem się na poranny trening, przed pracą, z pozytywnym wariatem - Bartkiem.
Zgadywaliśmy się już od jakiegoś czasu, ale ciągle coś wypadało. Tym razem w końcu udało się potrenować i wypadło na nogi. Byłem na czczo bo musiałbym wstać przed 6 by zdążyć coś zjeść, na dodatek wczoraj wieczorem wleciał grill + 2 piwa i pół opakowania lodów Tak więc trzeba było odpokutować.

Swietny trening, według schematu Bartka, sporo nowości i ćwiczeń, których nie robię na codzień: hack maszyna, martwy ciag na 1 nodze, czy wykroki chodzone na świeżym powietrzu





Dużo dropsetów, ogólnie zajazd konkretny, trening trwał około 75 min ,zrobilśmy z 6 czy 7 ćwiczeń, jutro na pewno będzie ciężko bo już czuję spore obolałości na nogach, ale o to chodziło. To ostatni trening nóg przed końcem redu, dam im teraz kilka dni odpoczynku do zdjęć podsumowujących test.







Nie mam za dużo fot, z wczorajszego grilla tylko to:


Dzisiaj wleciał solidny potreningowy mix:


i duża grahamka z szarpaną wieprzowiną, do tego mam kurczaka z warzywami w pracy, a potem jeszcze sie wykombinuje ;)




Rano na czczo: 3 kaps REDOX EXTREME + 15g bcaa max support + cytrulina/arginina

Po treningu: 50g izolatu AN

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, potas, witaminy, d3+k2, czosnek

Do posiłków z ww: do dwóch w ciągu dnia berberyna

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Trening w pełnym sloncu :D uwielbiam - szamka grilowa super ( bułka to czosnkowa biedronkowa?? - jak tak to są super ) Po takich treningach dobrze mieć na wyposażeniu kule lub balkonik heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5104 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78225
Kuba ten blog powinien być przykładem jako link podwieszony.

Treningi rozpisanie, dieta pokazana, konkretne wypiski, sugestie i odczucia.
Do tego normalne, ludzkie podejście do sportu osoby która ma rodzinę, pracę, problemy zdrowotne.

Chcieć to móc. I można to zrobić jedząc normalnie (dieta i fotki jedzenia miażdżą!), nie rezygnując z niczego.

Gratuluję!

P. S. Bartek też nieźle nogi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869948
O właśnie, podpisuję się pod kolegą wyżej Idealny przykład podejścia, dla kogoś kto ćwiczy rekreacyjnie. Wiadomo kiedy trzeba coś przytrzymać, a kiedy można trochę zluzować. Bez niewolnictwa, zmuszania się do czegoś. Forma super, bardzo estetyczna, choć wiadomo że nie na zawody. Ale taka być przecież nie musi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
monkey22
Trening w pełnym sloncu :D uwielbiam - szamka grilowa super ( bułka to czosnkowa biedronkowa?? - jak tak to są super ) Po takich treningach dobrze mieć na wyposażeniu kule lub balkonik heheh


Tym razem grillem zajmowały się Kobiety :) ja przyjechałem wieczorem po pracy na gotowe, więc nie do końca znam szczegóły ale bagietka chyba ta, o której piszesz O ile sam trening nóg nie raz robiłem mocny, intensywny to dzisiaj dobór ćwiczeń, co za tym idzie inne bodźce - to na pewno poczuje jutro i pojutrze, zresztą skoro już teraz po paru godzinach jest średnio - to jutro będzie tylko gorzej

tomaszS
Kuba ten blog powinien być przykładem jako link podwieszony.
Treningi rozpisanie, dieta pokazana, konkretne wypiski, sugestie i odczucia.
Do tego normalne, ludzkie podejście do sportu osoby która ma rodzinę, pracę, problemy zdrowotne.
Chcieć to móc. I można to zrobić jedząc normalnie (dieta i fotki jedzenia miażdżą!), nie rezygnując z niczego.



Ciężko się nie zgodzić, oczywiście trzeba umieć gospodarować czasem by to wszystko starać się pogodzić ale też na pewno niedługo wyluzuje z intensywnością i częstotliwością treningu, zostanie zapewne siłowy 3x w tyg i może gdzieś jakieś aero. Jest lato, trzeba korzystać z pięknej pogody i czasu wolnego od otwarcia sklepu też sporo mniej, tak więc każda godzina jest bardzo ważna, aby móc ją spędzać z najbliższymi

prz1993
O właśnie, podpisuję się pod kolegą wyżej Idealny przykład podejścia, dla kogoś kto ćwiczy rekreacyjnie. Wiadomo kiedy trzeba coś przytrzymać, a kiedy można trochę zluzować. Bez niewolnictwa, zmuszania się do czegoś. Forma super, bardzo estetyczna, choć wiadomo że nie na zawody. Ale taka być przecież nie musi


Jak to nie na zawody, to Sopot jednak nie dla mnie ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
PRZEMEK - NIE PATRZ

Wczoraj po pracy odwiedziliśmy małą pizzerię u mnie na wiosce, która jak się okazuje jest prawdopodobnie najlepszą pizzerią włoską w województwie - rewelacja!


Dzisiaj w planach same aeroby, zrobiłem wczoraj swój pierwszy sernik na zimno (nie do końca fit ale przepis wyglądał na tak kozacko smaczny, że musiałem! jak będzie smakowało to się później pochwalę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Co tu dużo gadać - burzowo i bombowo :)- super robota a pizze to zjadłem oczami do kawy bo obłędnie się prezentuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869948
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
forma super, chyba lepszej u ciebie nie widziłem

wrzuciłem te gabe jak radziłeś i faktycznie lepiej zregerowany wstaje i 3kaps daje przed snem bo melatonina nie działa nic anic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cla

Następny temat

WPC Protein Plus czy Econo SFD

WHEY premium