SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST spalacz REDOX EXTREME - str. 45 podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
Gratuluję obecnej formy i wszystkiego najlepszego z okazji... 18-tych urodzin ! :)


Zmieniony przez - ltrzyna w dniu 2018-06-05 20:28:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zamiast redu spędzać na siłowni musisz jeździć na wakacje wszystkiego najlepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33053 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
No właśnie. Chodzą słuchy po grupie że wczoraj miałeś urodziny ;) najlepszego i dużo zdrowia bo jak jest zdrowie to możemy mieć wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
Banan jest juz w tym wieku, ze sie nie obchodzi urodzin
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Co prawda to prawda, nie ma się czym chwalić

Redu - dzień 44



Bardzo fajny, szybki i intensywny trening. Czas 45 min mówi za siebie. Na koniec interwały, których przez ostatni tydzień mi bardzo brakowało.
Poza tym kolejny, mocno roboczy dzień. Jesteśmy na ostatniej prostej z otwarciem sklepu, myślałem, że już nastąpi to może w poniedziałek, ale niestety jeszcze jedna sprawa prawdopodobnie to opóźni o 2-3 dni. No ale co zrobić...takie życie.

Jutro w planach wolne od siłowni, tylko aero.






Dzień MC - 250g B / 240g ww / 40g T

m.in kotleciki + ryż + ogórki małosolne


Po treningu:


Oprócz tego standard ryż + kurczak + warzywa, jajecznica.




Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed treningiem: 3 kaps Redox Extreme + 10g bcaa 8:1:1 + 5g aakg

Po treningu: izolat AllNutrition do posiłku

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
opóźnienie 2-3 dni to już tam nic, jak widać, że zbliża się otwarcie Oby udało się jak najszybciej to ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
DJ_DoDo
opóźnienie 2-3 dni to już tam nic, jak widać, że zbliża się otwarcie Oby udało się jak najszybciej to ogarnąć


Oby, bo głowa wtedy trochę też odpocznie.
Teraz tysiąc spraw, drobnostek, które często kosztują sporo czasu, chcę by ruszyło to bez żadnych zgrzytów. Potem już na pewno będzie ok.
Mam nadzieje,ze ruszymy w przyszłym tygodniu, a prawdopodobnie ustawkę w Łodzi zrobimy 23.06 w sobotę, bo ta wcześniejsza sobota wygląda w tej chwili średnio - skoro nie ruszymy w poniedziałek po cichu.
Ewentualnie jeszcze ostatnia sobota czerwca 30.06. Tak czy siak będę pisał na bieżąco i jak tylko jakieś daty będą znane od razu wszystkich powiadomię.

Redu - dzień 45



Wczoraj dnt, 45 min aero z rana.




Dzień LC ale bida ogólnie ze zdjęciami i chyba ogólnie nie dojadłem. Mimo wieczornej wizyty w domu u mamy na imieninach.
Tam wpadł m.in świetny tatar, jajka, sałatka kurczak+ananas+czerwona fasola i 4 kieliszeczki 40% napoju
Dzisiaj rano nie widziałem jeszcze takiego okablowania na nogach nigdy, lekko odwodniło %)




Od dzisiaj trochę więcej luzu przynajmniej do poniedziałku to postaram się zarówno jeść zgodnie z założeniami jak i zadbać trochę lepiej o foty
W planach dzisiaj również trening barków + ramiona.



Przed aerobami: 3 kaps REDOX Extreme

Po aero: izolat AllNutrition do posiłku

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Założyłem też nowy temat o naszym sklepie SFD w Łodzi - jak chcecie być na bieżąco z informacjami o otwarciu sprzedaży, oficjalnym otwarciu sklepu i ustawce to również do niego zapraszam (także sporo fot)


https://www.sfd.pl/Stacjonarny_Sklep_SFD_w_Łodzi__Zapraszamy!-t1167353.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Jak tego kuraka robisz że wychodzi tak wizualnie smaczny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
oby nie 30.06 bo znów mnie ominie, bo wesele mam....chociaż.... czy wesele jest aż tak ważne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cla

Następny temat

WPC Protein Plus czy Econo SFD

WHEY premium