SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - RYWALIZACJA OLIMP Żyrafka198 vs kaniola pods.str.42

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Jak zobaczyłem efekty Żyraffki to oniemiałem. Poprawa jest OGROMNA. I niech ktoś jeszcze powie, że w 60 dni nie da się dużo zrobić. Test test pokazuje, że można. Brawo!
Kaniola również bardzo widoczny postęp. Wiemy też, że treningi dziewczyn były różne. Kaniola ładnie przypakowała i spaliła tłuszcz.
Generalnie najlepszy test sponsorowany w ostatnim czasie. Brawo! Oby takich więcej.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-07-21 13:59:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Kaniola bicepsy spore

Banan dobrze prawi NAJLEPSZY TEST W HISTORII SFD

Żyrafka ładny progress co widac po fotkach, ładnie Cię wysuszyło

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
2 ostatnie foty z pozowania u Zyrafki naprawde veery nice

lepsze ujęcia, światło i efekty ćwiczeń dały naprawde konkretny efekt



wykorzystanie czasu testu w obu przypadkach wydaje się stać na wysokim poziomie, graty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
kaniola, biceps i triceps MIAZGA! No i ta siła, jest nieźle... To chyba zasługa tego jedzonka, które tak pysznie na zdjęciach wyglądało . Warto pomyśleć o dalszej wycince, poprawi wygląd sylwetki.

Zyrafka198, spora różnica, ale teraz trzeba popracować nad górą .



Jak widać, jeśli się chce to można . Gratuluję obu Paniom samozaparcia.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
kaniola i Żyrafka, przede wszystkim wielkie gratulacje za wzorowe przeprowadzenie testu

jeśli chodzi o wyniki to u obu z Was widać poprawę

kaniola, zrzuciłaś może nieco mniej niż Żyrafka, ale nie da się ukryć, że talia i biodra wyglądają lepiej i gratuluję siły

Żyrafka, jak zobaczyłam Twoje wyniki, to prawie padłam
wyglądasz rewelacyjnie, poprawa jest ogromna
a te bonusowe fotki są super
brawo, będę tutaj zaglądała po mobilizację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
obie panie wyciagnely 100%

super przemiany

gratuluje efektow ciezkiej pracy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Sledzilem z moja Pania Wasz test od poczatku i oboje jestesmy pod olbrzymim wrazeniem. Fakt faktem, mala konkurencja na najladniejsza wypiske nie zaszkodzila jakosci testu i, co najwazniejsze, nie zaszkodzila Wam uzyskac swietnych efektow.

Indywidualnie:
Kaniola - wyniki silowe powalaja (az moja Pani zazdrosci), sylwetka na plus, poprawa w ramionach i barkach, wyrazna zmiana w talii i pasie, uda na plus.
Zyrafka - ladne zdrowe spadki, wyrazna poprawa calej sylwetki, wyraznie jedrniej i szczuplej, (no i po ostatnich fotkach widac poprawe samooceny )


Jeszcze raz gratulacje i powodzenia w dalszej walce.



MOC z Wami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Dziewczyny! powalające wyniki. Wspaniale zrealizowałyście swoje cele. Jest co podziwiać. Żyrafka piękna sylwetka, Kaniola nie jestem w stanie uwierzyć,że panie są w stanie tyle targać kilogramów. Jesteście wspaniałe, na waszym przykładzie wiele można się nauczyć. Dziękuję, że wszystko tu jest takie poukładane i przejrzyste. Tylko naśladować i brać się do roboty. Dajecie na prawdę sporo motywacji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
super

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

API Caffeinex - opinie

Następny temat

Resztka supli

WHEY premium