SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST STANOFUSION by ProSatan

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
A powiedz mi jak przyjmujesz oliwę z oliwek i czy Ci smakuje?
Bo ja właśnie mam ten problem że mi nie smakuję i nie wiem jak zamaskować jej smak;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Łyżka stołowa (lub dwie) przed posiłkiem prosto do buzi. Nie stanowi to dla mnie problemu, przyzwyczaiłem się.
Nie tylko Ty masz, moi znajomi też bardzo narzekają:) Polanie posiłku oliwą to już nie to samo, gdyż wtedy oliwa spływa i nigdy nie wiesz ile dokładnie przyjąłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
oliwa z oliwek ma taki specyficzny smak malo kto lubi ... sa oleje ktore smakuja lepiej ale niektore z nich sa bardzo drogie ... ja np kiedys mialem z orzechow ... smak naprawde ok ale niesety nie stac mnie zeby caly czas na nim bazowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lniany jest bardzo smaczny moim zdaniem
oliwa z oliwek też ok
z pestek winogron olej taki dziwny w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Kiedy wdrażałem oliwę z oliwek w dietę, wykosztowywałem się na te najdroższe. Były one znacznie gorsze w smaku, ponieważ bardziej wyraziste i kwaśne, może nawet gęstsze.
Teraz zszedłem na średnią półkę, taką oliwę mogę pić z gwinta.

Niedawno temu skończyłem resztkę oleju z pestek winogron. Smak dla mnie niewiele różnił się od oleju z oliwek. Zresztą ja jestem bardzo tolerancyjny na smak i niewymagający:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10666 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
ja oliwe raczej tez z tych tańszych a dokładnie kupuje w biedronce.
na początku też nie smakowało ale teraz bez problemu nalewam na łyzke i pije

lniany jest chyba sporo drozszy od oliwy, niby sie przymierzałem do jego kupienia ale jeszcze jakos nie zdazyłem

a ten z pestek winogrona też podobno nie najgorszy jako dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
A to jakie oliwy z oliwek uważacie za najlepsze w smaku? I czy np. jak przed posiłkiem wypije to czy ten smak mi szybko zniknie czy będę go czuł przez jakiś czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
przepijesz wodą czy sokiem i posmak oliwy zniknie;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Ok, dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Ja od siebie mogę polecić pół dziennego zapotrzebowania z Oleju z pestek winogron a pół z oliwy z oliwek , chyba najlepsze rozwiązanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST STANOFUSION by MARIAN 17

Następny temat

XIN1313 - STONOFUSION TEST

WHEY premium