SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST STANOFUSION by ProSatan

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w

sam używam w ciągu dnia różnych olejów i orzechów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
A jeżeli chodzi o smak to jaki rodzaj oleju jest najlepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Trudno powiedzieć. Podobno lniany w smaku jest najłagodniejszy. Nigdy jednak go nie piłem, jego cena mi na to nie pozwala.

Właśnie wcinam placki, które podpatrzyłem u Mariana w dzienniku, dają radę.
Do miksera wrzuciłem: 2 jajka, 100g sera białego, 25g odżywki białkowej, 15g wiórek kokosowych, dolałem odrobinę wody. To wszystko na patelni lekko posmarowaną masłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932


Podpatrzone w dzienniku MARIAN 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
dobrze wglądaja

az kurde mam teraz smak na nie a tu dzis ich na pewno nie bedzie bo co innego w planach

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-06-12 20:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
No wygląda smacznie ;P Dobry pomysł na posiłek i pewnie też spróbuję zrobić w najbliższym czasie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja patrze na placki roznego rodzaju mam ochote na placki ziemniaczane i chyba trzeba bedzie je zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Tomek i po co wykrakałes sam mam teraz na nie ochote z smietana i cukrem hehe
A idz ty xxx %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Poniedziałek 13.06 (czwarty dzień treningowy na cyklu)


Witajcie. Wpiska trochę opóźniona, a spowodowane jest to problemem z internetem, który raz działa, raz nie. Prawdopodobniej zepsuł nam się router, śmigam na zastępczym bardzo powolnym łączu.

Dzisiaj na czczo dokonałem pomiaru wagi, która wyniosła 70,7kg. Poprzedni pomiar wykonywany był 10 dni temu w takiej samej porze i ukazywał 70,2kg.


Dieta

Przez weekend troszeczkę sobie odpuściłem dokładność posiłków. Oczywiście ich ilość i kaloryczność była mniej więcej taka jak w założeniach z tym że pozwoliłem sobie na trzy całekiem inne posiłki jak np. placki z sera białego i jajek podpatrzone u Mariana.

Posiłki w poniedziałek były już wszystkie dokładne:
I Owsianka ok. 120g, 200g truskawki, odżywka białkowa 30g, maślanka 250g, 10g wiórka kokosowe
II Makaron razowy 120g, tuńczyk z puszki, oliwa z oliwek i migdały
III Kasza jęczmienna 100g, Miruna 140g, groszek, oliwa, orzechy
IV Pierś z indyka 120g, ryż brązowy 100g, migdały, kukurydza konserwowa
V Ryż biały 120g, pierś z indyka ok. 130g, groszek, oliwa z oliwek i migdały
VI - 125g sera białego półtłustego, całe jajko, 10g orzechów laskowych



Tutaj mój poranny shake:






Mój I posiłek:
Owsianka ok. 120g, 200g truskawki, odżywka białkowa 30g, maślanka 250g, 10g wiórka kokosowe









STANOFUSION


Działanie - obawiałem się, że trening będzie słaby, ponieważ dzień był dla mnie bardzo zaspany. STANOFUSION jednak dodał mi mocy i pozwolił mi ćwiczyć na najwyższych obrotach.
Pompa - umiarkowana poprzedzona lekkim mrowieniem.

Tym razem porcję przyjąłem ponad godzinę po posiłku. Działanie odczułem już po 5-10 minutach, gdy kończyłem rozgrzewkę. Efekt pobudzenia utrzymał się aż do godziny 23:00 (od ok. 18:45)



Suplementacja:
Po przebudzeniu: 30g Anabolic Protein do posiłku, 1 kaps. multiwitamin, 2 kaps. tranu
Przed treningiem: porcja STANOFUSION 30g (2 miarki)
Po treningu: ok. 8g BCAA, 5g Glutaminy, 1 kaps. Tauryny
Przed snem: 3kaps. ZMA, 2 kaps. tranu





Trening
Drugi trening Barków, pleców, dwugłowych. We wszystkich podstawowych ćwiczeniach na duże partie zwiększyłem liczbę powtórzeń o 1 w stosunku do poprzedniego tygodnia. Wykonywałem ćwiczenia z obciążeniami takimi samym jak tydzień temu, lub je zwiększałem w miarę możliwości.


Dzień 1 Barki, Plecy, Dwugłowe ud, Brzuch


Barki
Wyciskanie sztangi za głową 4x9 - wykonywałem z obciążeniem 55kg i 60kg
Podciąganie sztangi do brody 3x9 - byłem w stanie dołożyć 2,5kg w stosunku do poprzedniego treningu i wyrobić wszystkie pełne dokładne powtórzenia
Unoszenia sztangielek na boki 3x12
Unoszenia sztangielek młotkowo przed twarz 3x12
Plecy
Podciąganie szeroko na drążku szeroko do karku 3x MAX (powtórzeń kolejno wyszło jakoś 10 z zapasem małym, 9, 6)
Wiosłowanie sztangą w opadzie 4x9 - wykonywałem z obciążeniem 60kg
Ściąganie drążka wyciągu wąsko 3x9 - jw
Martwy ciąg 3x9 - tutaj 110kg, które było dla mnie już mordengą, pewnie za sprawą ulokowania tego ćwiczenia pod koniec treningu
Uginanie nóg na maszynie (Dwugłowe ud) 4x12

Brzuch
Unoszenia nóg prostych w zwisie 3x20
Brzuski klasyczne 3x30


Fotki na pompie po treningu:












Nagrałem również filmy z treningu, ale internet na którym działam w chwili obecnej uniemożliwia mi ich wrzucenie na serwer.




Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Wszystko wygląda wzorcowo. Możesz zrobić jedno ćwiczenie na brzuch z ciężarem w zakresie 10-15.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST STANOFUSION by MARIAN 17

Następny temat

XIN1313 - STONOFUSION TEST

WHEY premium