SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Redukcja z OFRA Sport by Saida

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1246
Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem aktywnym forumowiczem, czasem wchodzę na dział MMA. Trafiłem na Saidę, ponieważ dała radę dotyczącą treningów pewnej dziewczynie. Czytam ten test od początku i jestem pełen podziwu nad pracą, jaka została włożona w treningi. Nie znam się na bodybuildingu, jestem laikiem, ale szczerze mówiąc, to już na początku testu nie można było się do czego przyczepić pod względem figury. Teraz widać więcej mięśnia, ale czy o to chodziło? Czy kilka miesięcy wyrzeczeń, potu, łez, ciężkiej pracy jest warte 3,5kg i 2cm gdzieniegdzie? Zostanę pewnie zaatakowany, że jestem hejterem, ale wydaje mi się, że te wszystkie specyfiki nie sprzyjają zdrowiu, co innego zdrowa żywność(czytałem też dzienniki żywieniowe). Czy to tak ważne w życiu, że ktoś na forum nas pochwali, że schudliśmy, że ładnie wyglądamy? Osobiście uważam, że zmiany w sylwetce są kosmetyczne, a zajęły kupę czasu i kosztowały wiele wysiłku. Przecież sami powinniśmy mieć poczucie własnej wartości i nie musimy być chwaleni. Saido, nie odbierz tego jako obrazy, bo sport to zdrowie, ale warto sobie wyznaczyć granicę. Życie to nie tylko wygląd i figura. Mam nadzieję, że uda się Tobie pogodzić zdrowy tryb życia ze sportem i rozwojem osobistym. Jestem pełen podziwu za zaangażowanie i pomimo tego, że nie do końca jestem przekonany, to skoro taką drogę wybrałaś, życzę powodzenia. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ccz2
Tak, dokładnie o to chodziło, żeby było widać więcej mięśnia
Te kilka miesięcy wyrzeczeń, potu i łez, jak to określiłeś może nie były warte tych paru centymetrów i kilogramów(swoją drogą, poszło 5kg, a nie 3, i nie o spadki w cm tu chodzi, a bardziej o fałdy, na które nie zwróciłeś uwagi), ale trenuję nie od dziś - a od lat 13, z krótkimi przerwami na leczenie kontuzji. Niezależnie od tego, czy brałabym udział w teście, czy nie, dieta i treningi wyglądałyby podobnie. Specyfiki, które dostałam do testowania - co tutaj tak bardzo mogło zaszkodzić zdrowiu? Delikatny spalacz? Cała reszta jest zdrowsza od tego, co je 90% społeczeństwa.
I nie, nie chodzi tu absolutnie o kilka słów pochwały od tych wszystkich ludzi, którzy tutaj się wpisali, choć są one dla mnie niezwykle motywujące. Chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby być zadowolonym samemu z siebie. Ja osobiście w tym teście i generalnie przez ostatni rok udowodniłam sama sobie, że na wiele mnie stać, że jestem w stanie przekroczyć praktycznie każdą barierę, jeśli mi na tym zależy. Poza tym uważam, że nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.
Tak, realizuję się w tym, co robię. Tak, lubię to, co robię, nie wyobrażam sobie życia bez treningu.
I tak, właśnie taką drogę wybrałam, 13 lat temu. Więc dziękuję za życzenia powodzenia. Ale też nie bardzo rozumiem przesłanie Twojego postu.

I nie, sport to nie zdrowie. Przez sport do kalectwa. Mówi to osoba w oczekiwaniu na decyzję o operacji kolana (nie pierwszą). Od jakże pięknego sportu (i nie mówię tutaj o siłowni)

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ja paczałem na ten test z ukrycia i nie miałem zamiaru komentować,ale skomentuję
mała czarna i te nuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ja osobiście w tym teście i generalnie przez ostatni rok udowodniłam sama sobie, że na wiele mnie stać, że jestem w stanie przekroczyć praktycznie każdą barierę, jeśli mi na tym zależy.
Przy okazji dając przykład i motywację innym.
Jestem w stanie na poczekaniu wyłowić kilka dzienników (zaczynając od mojego), w których dziewczyny pisały, że to właśnie podsumowania konkursowe dały im kopa do wzięcia się za siebie i wiarę, że też mogą mieć podobne wyniki, jeśli będą podobnie pracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ju tu od niedawna, ale powiem inaczej Zycie jest ogolnie onciazone ryzykiem smierci, wiec nie kumam jaki problem masz z tym,ze dziewczyna woli cwiczyc na silowni niz np. siedziec przed telewizorem.

A jesli chodzi o te kg, to jest to cholernie duuzo. Ja jestem pulpet (jeszcze ), dopiero zaczynam i ogladanie takich dziennikow jak Saidy pozwala uwierzyc, ze powoli mozna cos zmienic. Wyczuwam w twojej wypowiedzi takie lekcewazenie osiagniec Saidy. Pewnie sie traci wiecej kg na 'dietce' 1000 kcal, ale nie wyrabia sie takiej sylwetki. Nie patrz na kg, ktore stracila, ale na mase miesniowa, ktora nabyla A chyba lepiej miec miesnie niz tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początku jak zobaczyłem "redukcja" to pomyślałem... co tu redukować , ale jak zobaczyłem teraz fotki porównawcze i ogólną sylwetke to.. Saida, bo ten.. szukam żony Ja tutaj widze super przemiane, plecy miazga. Gratuluję efektów i rispekt dla tej ciężkiej pracy na siłowni. Życze zdrowia i dalszych sukcesów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Saideczka, ja już w spamie Grapplu powiedziałam, co myśle i co bym zrobiła - i podtrzymuje

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Nie dodam nic nowego, ale muszę - wyglądasz jak milion baksów! Gratuluję, to mało powiedziane. Widać ile pracy włożyłaś w swój wygląd i jak bardzo Cię to cieszyło. Jesteś WOW i jeszcze troche

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1246
Saido przepraszam, że zaspamowałem wątek, ale chciałem się czegoś dowiedzieć, odpowiedź otrzymałem, nie będę już męczyć.

@ Saida
Nie zrozumiałaś mnie, może niezbyt zrozumiale napisałem.
Nie chodzi mi o to, że ćwiczysz, że robisz coś ze swoim ciałem. Ja trochę sam ćwiczyłem(staram się cały czas regularnie) i naprawdę doceniam włożony wysiłek, wiem ile to kosztuje. Nie zamierzam oceniać tego, czy to dobre, czy złe. To Twoje ciało i sama decydujesz, co z nim robisz i nikomu nic do tego(również mnie). Chodziło mi raczej o to, że czasem odnosiłem wrażenie(może to tylko moje subiektywne wrażenie), że duża część z tego wysiłku była robiona dla poklasku na forum, a nie dla siebie samej. Co do specyfików, to nie przekonują mnie etykiety ze składem, kilka lat chodzę na siłownię i widzę efekty dłuższego stosowania odżywek czy spalaczy(szczególnie, jak ktoś odstawi).
Masz rację, taką drogę wybrałaś i się jej trzymaj. Nie było moim celem namawianie do czegokolwiek, raczej chciałem żebyś zadała sobie pytanie dlaczego i dla kogo to robisz.
Napisałaś:
"Chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby być zadowolonym samemu z siebie."
Niepotrzebnie się obawiałem. :)
Skoro robisz to tylko dla siebie, to świetnie, życzę dalszych sukcesów(piszę to zupełnie szczerze i bez podtekstów).
No i żeby kolano udało się wyleczyć(kalectwa z tego nie będzie :) ), a jeżeli się nie dało, to słyszałem dobre opinie o http://www.profimedic.pl

@shrimp2
Nie neguję Waszych dzienników, naprawdę kibicuję każdemu, kto stara się zdrowo żyć.

@Bunia77
Niezbyt wyraźnie napisałem, ale już tłumaczę. Nie mam nic przeciwko sportowi, ale w wydaniu "dla siebie samego", a nie w wydaniu "muszę coś światu udowodnić". To nie kompleksy powinny motywować, bo zmienia się w obsesję(ciągle chcesz więcej). Efekt masy mięśniowej niestety nie jest permanentny, ale wierzę, że Saida będzie w formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Na prawdę świetny efekt końcowy, świetne ciało

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc z odżywkami

Następny temat

Poprawienie libido - zestaw suplementów

WHEY premium