SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc z odżywkami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
Siemka, potrzebuje pomocy w połączeniu odżywek jakie posiadam. Troszkę o mnie jestem ektomorfikiem a przynajmniej kiedyś tak uważałem, ponieważ po roku studiów bardzo szybko złapałem oponkę na brzuchu ale to zmiana trybu życia pewnie dlatego, Moim celem jest zwiększenie. Moj staż na siłowni to jakieś 6 miesięcy, brałem kiedyś kratyne i gainerka i teraz znowu bym chciał zacząć. Posiadam odzywki takie jak:
*PUMP UP MUSCLE- paco
*HMB+-FitMax
*Kreatine +-UNS
*SUPERPUMP MAX- Gaspari Nutrition
*Mass XXL- trec
*Carbo nox- Olimp
*Massive Reactor- paco
Co z tego wybrac i jak to dawkować? Myślałem nad mass xxl, super pumpem i pump up muscle ale nie za dużo kreatyny w tym będzie? Słabo się znam na zawartościach odżywek i tego ile organizmy potrzebuje, dlatego pisze? Z góry dziex za pomoc. O
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23513
HMB odpuść jeśli jeszcze nie kupiłeś . Mass XXl to gainer , czyli tam 70 % węgli i 10 % białka - po treningu , Carbonox to same węgle , nie wiem czy jest sens kupować .

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
ale ja juz te odżywki posiadam wiec chciałbym coś z tego wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
*HMB+-FitMax-codziennie 3-6g wtedy gdy masz ochote
*Kreatine +-UNS codziennie 5g rano
*SUPERPUMP MAX- Gaspari Nutrition przed treningowo porcja
*Mass XXL- trec wg brakow
*Carbo nox- Olimp po treningu z 50g
*Massive Reactor- paco wg brakow
*PUMP UP MUSCLE- paco jak slabo bedzie SP pompowal to dorzuc ze 3 kapsy na poczatek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w wyborze supli

Następny temat

TEST SPONSOROWANY - Redukcja z OFRA Sport by Saida

Wiecej