SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST / W Poszukiwaniu masy / Kre-alkalyn + CellPump by bOlunek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
hehe w jakiej pozycji robisz te barki ? siedząc bez oparcia, stojąc, czy siedząc na ławeczce 90 stopni ?? to tez istotne ;P robisz za glowe czy do klatki ? dokad opuszczasz sztange ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
No chyba nie sądzicie że sam wywalałem 105 :D Przecież pisze pomagana nieznacznie raczej taka asekruacja. robie z przodu siedząc na wolnej sztandze opuszczam gdzies do poziomu ust - nosa nie nizej.
Siła naprawde ostro poszła na tym cyklu. Masa też skoczyłą ogólnie mięsnie dużo twardsze są niż były przed cyklem. Teraz od Pon myślałem nad hst ale to nie dla mnie za bardzo schematyczny trening ja musze na wczyczucie walic i dlatego wchodze na split masówy który już rysuje mi sie w glowie :D Czuje efekt bedzie dobry

Maxy w niedziele zmierze w sumie wczesniej miałem nie pomieżone ale mniej wiecej wiem jakim cięzarem cwiczyłem wczesniej. Jednego jestem pewnie martwy +15 kg w seriach a max może i lepiej skoczył bo max wcześniej miałem 140kg z lekkim zapasem mieżony. Teraz sprawdze myśle ze 170-180 może poleciec :D i kto tu mówił ze trening do dupy ? trening układa się pod organizm a moj lubi taki a nie inny teraz wejde na masówke zejde dobiore ciężary pod technike i bedzie luksusowo :D Już czuje te pompy :P

Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-03-08 10:01:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Ej bolek napisz cos bo zamuła straszna Aaa Nie wkleiłes zadnego zdjecia od poczatku testu....

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Dzień - 26 łapy

Zrobilem troche inaczej niż w planach ale lubie tak

Sztanga prosta
40kg - 8 powrt
50kg - 7 powt
55kg - 6 powt
60kg - 5 powt - wymuszone

Wyciskanie francuskie leżąc - czułem wyraźny prZyrost siły od ostatniego razu kiedy robiłem to cwiczenie
40kg - 8 powt
50kg - 7 powt
55kg - 6 powt
60kg - 5 powt

Superseria - takie 3 superserie wykonałem łapy pompa dobra
Wyciskanie chwyt wąski - 70kg x 10 powt
Modlitewnik - hantelek 16 kg - z supinacją

Wieczorem poszedlem do baru wypiłem kilka piw piędziesiątke bylo fajnie :P

Dieta była trzymana w miare

Dzień - 27 - Nogi



Ciężary dałem lajtowe bo kolano stryka i boje się nie chce lipy miec


Przysiady
50kg , 52,5 kg , 55kg ,60 kg - 4 serie x 10 powt
Hack przysiady
2 x 21kg hantelek x 4 serie x 10 powt

Prostowanie nóg na maszynie
4 x 10 powt - cale obciązenie atlasu bylo ostro

Uginanie nóg
4 x 10 powt - obciązenie wieksze było bo razem z bratem robilismy on lewa ja prawa i zmiana fajna opcja :D

Łydki - tradycyjnie 3 x 20kg + moj 125kg brat :D nagralem filmik z tego cwiczenia

Aktualnie wykonane foty z dziś
























Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-03-09 21:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Skoncz wklejac co chwile fotki ze swojej aktualnej formy bo to mija sie z polowaniem podsumowania. . . Nikt Ci pozniej po tych wielu dniach ciezkiej pracy nie napisze "WoW poprawa na duzy plus, zaskoczyles mnie az takim przyrostem - sog" czy jakos tak bo kazdy praktycznie co tydzien widzi twoje postepy na nowych fotach. I jak bedziemy oceniac zdjecia z podsumowania to wcale nie bedziemy zaskoczeni czyli zeRo frajdy z calego testu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Dobra teraz za miecha wrzuce foty w tych samych pozycjach co dziś wykonane a tak bede wrzucał tylko filmy z cwiczen itp


Mi się wydawało ze im wiecej fotek tym lepiej ale okej chyba mozna sobie włączyc 1 strone porównac z obecnymi wiec ja nie widzie problemu a przynajmniej jest wszystko uwiecznione
http://pl.

>> tak robie łydki :D

Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-03-09 22:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Pedalski filmik Hahah !! A tak powaznie to staraj sie przytrzymac troche lydki w gornej fazie ruchu, w tym najwiekszym spieciu a poza tym zrzuc troche ciezaru i wspinaj sie na te palce jak najwyzej.

Zmieniony przez - TrakaShi w dniu 2008-03-09 23:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
bolunek pierwsze imo musisz sie nauczyć pozować napinać itp!!
drugie filmikm prosze ocenzurować bo wyglada bardzo pedalsko!!
trzecie primo podkładke ppod palce przy łydkach!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
hehehe nieno fajny filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
****a jeszcze raz mi ktos napisze jak mam cos robic to ***ne ja robie po swojemu sam wyciagne konsekwencje jak trzeba bedzie.

CO do pozowania umiem tak a nie inaczej nie potrafie pozowac jak nie mam przed sobą lustra. Na podstawie tych zdjec możecie ocenic sylwetke nie podoba sie to żegnam ****a wieczne narzekanie tylko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Promocja?

Następny temat

Jaki cyklon zamiast Storm+Shock

WHEY premium