SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST / W Poszukiwaniu masy / Kre-alkalyn + CellPump by bOlunek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Wrzucam 2 filmiki z treningu :D Ukazałem wam moją morde :D Nie zwracajcie na nią uwagi

http://pl.


Obręcz barkowa jest dobra a będzie lepsza :D
http://pl.


Troche wydajcie mi się że zwiewalo mnie na jedną strone ale przy lustrze zawsze to robie może dlatego

Komentujcie nie będe krzyczal :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
szrugsy ... nie rub ruchów kolistych bo tylko sobie chrzastki ścierasz...Rób zwykłe pionowe ruchy z przytrzymaniem na chwile sztangi w górnej fazie ruchu ....


ps. TY ***ANY KOKSIE ...

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Hmm n a mnie takie lepiej działają powaznie lepiej kaptury czuje zwykłe przydszymanie robiłem ostatnio na siłowce teraz bardziej tak sie bede staral :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
" zwykłe przydszymanie "

Jezu
co to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Obręcz barkowa jest dobra a będzie lepsza :D
po tym twoim ćwiczeniu kręceniu barkami ze sztangą, widać że nie masz za dużo pojęcia!! prujesz się że mówimy coi jest nie tak!! to powiedz mi po co założyłeś test??!!
to twoje ćwiczenia jest beznadziejne!! prostackie!! tak sie nie ćwiczy nie wiem co to ma ćwiczenia powodowac oprócz uszkodzenia stawu, zdaj sobie sprawe ze kontuzja barku jest najgorsza kontuzja dla sportów siłowych!! ucz sie i słuchaj ludzi z wiekszym doswiadczeniem!!
juz sie nie odzywam nic nie pisze w tym tescie, grochem o ściane!!
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jedziesz z tym kosem!!
Czy dobrze słyszałem NDK w tle na filmikach??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Dobra next time zrobie tak jak mowicie. Tak robilem wczesniej czyli z przetrzymaniem w górnej fazie. Przyjmuje krytykę tylko sensowa popartą czymś i nie mów mi prosze że nie mam pojęcia bo to naprawde nie na miejscu. Masz inne zdanie okej możesz to powiedziec nie ma problemu ale nie mów że ktoś nie ma pojęcia bo robi inaczej naprawde pisałem o tym wcześniej. Krytyka nie ma problemu może nawet się was posłucham ale jak ktoś mi wyjeżdza że tak musi byc i **** i ze ja sie nie znam to naprawde nie komentuje tego nawet :D EOT


No a jak :D Od Ndk power dobry :D

Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-03-15 11:39:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Sama pozytywna energia
ps. zapraszam też na odwiedziny do mojego testu

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Promocja?

Następny temat

Jaki cyklon zamiast Storm+Shock

WHEY premium