SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST / W Poszukiwaniu masy / Kre-alkalyn + CellPump by bOlunek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Jaki nie wyżyty .... Normalny jestem ....


A zdjecie mojej kobiety jest w profilu...Ona jeszcze o tym nie wie zale niedługo sie dowie

Zmieniony przez - SlipBoro w dniu 2008-03-06 14:20:17

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Ja ogólnie jestem do******lony :D A tak na poważnie to bark ładnie idzie do przodu ale teraz dopiero się zacznie :D

Co do tej czarnej to ehhh nie mam pojecia co zrobic :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
daj mi jej numer....podam sie za ciebie i ci ją wyrwe ...BO innego wyjścia to tu nie widze ! Z taka nie wyjściowa gębą to musisz gadka i bicepsem nadrabiać ....


ps. TY WCALE NIE JESTES KOKSEM

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
odwagi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Juz na gg wymienilismy sie pogladami ....



od dzisiaj mów do mnie EWA DRZYZGA

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Wy się znacie :D Co do moich barków to nie chwaląc się cala obręcz barkowa jest dobra kaptury w szczegulności wydają mi się zmutowane :D Zresztą na redukcji zobaczycie bedzie kozacko :D

Co do tej kobiety to sprawa jest bardziej skomplikowana niż się wydaje :D

Dzisiaj trening sie nie odbył bo cały dzien w Olsztynie bylem u ortodonty i na filmie dieta : dzis pojadłem troche inaczej :D kebab kanapka grecka galaretka z owocami :D 2 galki lodów ale co tam :D
Po powrocie hiit zrobiłem ładnie wyszło bo nog nie czułem i pluco bolało :D

Kupiłem sobie dzis w ols Energon x 1000 Activity w celach pobudzenia. 20 zl nie majątek a kawy robic nie trzeba :D

Wale 0.5kg twarogu z mlekiem i miodem i ide spaC :D wypas mowie wam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Dzień - 25 Barki :D

Dietka : Wszystko w najlepszym pożądku ;D
Suple : Tak jak zwykle tylko że bullka wypije potem bo apetyt mam po treningu i kure jem dzis :D
Trening :D

Wyciskanie z przodu
Hantelki 20kg - 12 powt - rogrzeweczka

Sztanga -
80kg - 6 powt
90kg - 5 powt
95kg - 4 powt
100kg - 3 powt
105kg - 2 powt

Podciąganie wzdłuż
40kg x 10 powt x 4 serie

W opadzie tułowia
16kg hantelek 3 serie x 10 powt


Znowu zwiekszyłem o 5 kilo na sztandze . Siła na barki poszła za***iscie 80 - 6 powt i mialem zapas conasmniej 3 powt jeszcze potem było już cięzej wszystko z asekuracją brata ale ogólnie barki kiedys robiłem max 60kg na sztandze a teraz mysle ze 80 będzie mozna walczyc. ogolnie bark sie roz***al w tym tyg jakos nie wiem czemu jak trening dzis miał dopiero. Szkoda że nie miałem aparatu bo na pompie masakra :D

Już nie moge doczekac sie zmiany treningu na masowy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Śledzę cicho test od początku no i ładnie siła poszła i masa też jak na razie to dobrze ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
TY *****IE .... Ale cos mysle ze ostatnia seria to była pomagana

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Promocja?

Następny temat

Jaki cyklon zamiast Storm+Shock

WHEY premium