SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST / W Poszukiwaniu masy / Kre-alkalyn + CellPump by bOlunek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
Jak dla mnie to za dużo ćwiczeń i powtórzeń w seriach, skoro jednk Tobie odpowiada, to oki. Jateż robę teraz siłe, robię max 5 powtórzeń w serii, schodze do 3-czasami 2 powtórzeń. Tyle tylko że zawsze robię 2-3 serie rozgrzewkowe, kiedy mam plecy to docodzi jezcze dla rozgrzewki drążek do bólu, przy klatce pompki. Bedę śledził watek, pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Z tymi fotami jest tak do dupy bo :

-jest wysoki , dlatego bedzie na zdjeciach wygladal jak 70kg szczur...
-jest edno...slana definicja dlatego te meiscie sa takie przymglone .....
-Jesli zrobi redukcje to Laski beda sikac na jego widok ....W przeciwienstwie do niektórych tutaj krytykujacych !!

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Niektóre foty dobrze wychodzą niektore nie własnie przez te czynniki podane wyżej , plecy np bardzo dobrze wyszły moim zdaniem :D

Czepiacie się tego treningu a po każdej narazie odbytej parti miałem zakwasy i ledwo wychodziłem z siłowni. Kazdy układa trening pod siebie mi pasuje taki jest okej ocenicie na koniec

Redukcja bedzie po tym cyklu odrazu

Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-02-17 11:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Zakwasy nie zawsze sa oznaka tego ze ROSNIE ...

Dobrze ze myslisz o redukcji ... 2-3 miesiace i zejedziesz do nieskiego BF% bez wiekszego problemu ...!

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Ale są oznaką że było w pipe a u mnie po nich praktycznie zawsze rośne :D

Mam nadzieje że sie wyrobie chcem tak do 10 % zejsc zobaczymy jak to bedzie ale jak się przyłoże to się uda :D Ale narazie masowanko :D Dziś wrzuce fotki z pompy może :D ide jesc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
A na czym planujesz redukcje ...?

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Dzien 6 - Barki łapki :D

Dieta :
rano :
-musli
-tost
-omlety z 8 jajków :D
potem :
- kurczak ryż + bullk , + tortille
- białko z 70 g zjadlem dzis dobre czekoladowe :D
- wieczor - twarog + sok z pomarańczy + 20 g białka
Suple : CP + wf - troche wieksze dawki dziś dalem ale bede się trzymał normalnych bo za mocna bomba juz :D Kre alkalyn po treningu Bcaa przed hitem poleciały 3 pixy :D

Trening - hardcore był bo łapią mnie skurcze w bicu przedramieniu tricepsie :D ciężko było sie umyc dzis :D

Barki
Wyciskanie z przodu : - asekuracja cały czas
55kg - 12 powt - rozgrzewka
60kg - 8 powt
65kg - 7 powt
70kg - 6 powt
75kg - 5 powt
77,5kg - 4powt
Łapy - bic -
Sztanga łamana stojąc -
w ostatnich 3 seriach ostatnie powt oszukane cwiczenie hardcore dla mnie zawsze jak tak je robie :D
45kg - 8 powt
50kg - 7 powt
55kg - 6 powt
57.5kg - 5 powt
60kg - 4 powt
Modlitewnik
25kg - 2 x 8 powt - sztanga prosta
11kg - 2 x 8 powt - hantelek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Troche niskie te cieżary...Jak na ten wygląd

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Niskie w sumie bo wcześniej nie mialem trening partnera a bez asekuracji sily jako takiej nie zrobisz - barki przynajmniej niebardzo bo nie mam do dyspozycji suwnicy. Pozatym mój staż to 1.5 roku to nie wiem czy takie niski. Barki poprawią siłe na tym cyklu zobaczysz :D
Biceps uważam siła dobra

-Tric-

Francuskie leżąc - asekuracja - ciężary niskie bo dawno nie miałem tego cwiczenia w planie treningowym ale olac to podskoczy się :D

40kg - 8 powt
42.5kg - 7 powt
45kg - 6 powt
47.5kg - 5 powt
50 kg - 4 powt

Wyciąg - powiadają że tutaj powinno zadbac się o technike niby cwiczenie izolowane a ja czytałem kiedys poradnik Lee Priesta w którym pisał ,że w okresie budowania siły wykonuje dużym ciężarem z pomocą ciała. Tak też próbowałem i musze powiedziec że naprawde dobra opcja. Obciążen nie podam bo nie wiem ile waża sztabki
10 10 8 powt

Miałem zrobic zdjęcia ale padła bateria w aparacie
Za to macie filmik po powrocie do domu :P
http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Filmik ->
Obadaj sobie jakiś filmik na youtubie jak panowie pozują to będziesz wiedział dokładnie jak to wygląda...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Promocja?

Następny temat

Jaki cyklon zamiast Storm+Shock

WHEY premium