SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ułożenie sensownego cyklu na Vaulcie i Kre-alkalyn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1104
Witam, niedawno zakupiłem Vaulta i chciałbym zrobić na nim cykl od stycznia. Posiadam jeszcze Kre-Alkalyn (SCI-FIT) którym chciałbym się także wspomagać podczas tego cyklu. Moje założenia są takie aby zrobić cykl 50-dniowy. Vault starcza na 40 porcji branych po jednej dziennie, także chciałbym najpierw zrobić 5 dni na samym alkalynie po nich załadować Vaulta i po 45 dniach znowu 5 dni alkalyna. Stosować chciałbym go tak (sam na to wpadłem):

w dni treningowe:
-Pierwsze 5 dni 30min przed treningiem Kre-Alkalyn 1g (tyle wynosi jednorazowa dawka) po treningu 2g Kre-Alkalyn
-Dalsze dni rano przed posiłkiem porcja Vault, 30min przed treningiem Vault, po treningu 2g Alkalyn
-Ostatnie 5 dni tak samo jak na początku

w dni nietreningowe:
Pierwsze i ost 5 dni cyklu rano na czczo 1g Kre alkalyn przed snem 1g Kre-Alkalyn
Pozostała część cyklu rano na czczo Vault i przed snem 1g Kre-Alkalyn

Czy to dobre zestawienie???
Ponadto będę się wspomagał białkiem MxPro (Elite Sports) oraz Volu-Mass 5.0 (SAN) oraz witaminkami Universala. Mam jeszcze takiego supla Ipriflavone (NOW) ale miałem go zostawić na jeszcze jeden cykl ale może lepiej podziałałby w tym cyklu?? Co o tym wszystkim myślicie?? Pozdrawiam

******************

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
sensownie.
przy użyciu vaulta jakw alisz 2 porcje to walnij jedną rano a drugą przed treningiem, kre alk. po.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko w tabletkach

Następny temat

Czy aby napewno HMB??

WHEY premium