SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST / W Poszukiwaniu masy / Kre-alkalyn + CellPump by bOlunek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Piękna muzyka i power daje :D
Z bratem jedziemy ostro przy tym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
dla mnie lepsza opcja jest eastwest rockers Szczerze polecam

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Słyszę wciąż rytmy dancehallu i raga i pozytywnie, ale na żywo dają jeszcze lepszy popis
A niedługo ma się ukazać nowa płytka NDK

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Na żywo widziałem tylko Vavamuffin i powiem kozacko w **** było :D Ich też kocham :D Może nawet bardziej niż ndk ale teraz zajawka na ndk jest u mnie wbani :D IDe tren robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Nowa płytka Vavamuffin taka średniwawa ....Pierwsza to było COŚ , co leciało na hi-fi 24h/dobe

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Dzień - 35 Plecy - Bic

Dieta : Wszystko jak w planach w ostatnim czasie zaczołem wiecej węgli zapodawac przedewszystkim z bananów bo lubie sobie zjesc bananka :D

Suple : TO samo co zwykle

Podciąganie na drązku:
9 , 8 - szerszy chwyt
8 , 8 - węzszy chwyt

Wiosłowanie

Hantelek 40kg - 4 serie x 10 powt

Martwy ciąg - dziś dałem stały cięzar i spompowałem się masakrycznie po tym cwiczeniu czułem się zmęczony juz :D

4 x 10 powt x 110kg

Sztanga prosta
3 x 8 powt - 40 kg
Młotki
3 x 10 powt naprzemian - 14kg hantelek

Po drązku troche sie do dupy napiołem ale coś tam widac progres czy jest ocencie sami.




Tutaj już po wiosłowaniach :D






Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-03-18 23:41:07

Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-03-18 23:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
dobrze jest .....Tyraz tylko dobic do 8%BF


ps. daj zdjecie z frontu w przypince....W tej pozycji co ja ci swoja dawałem

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
uważaj na te banany w diecie... szczególnie w ciagu dnia.. po treningu jeszcze mogą być.. ale to węgle proste, bf nie masz takiego małego ,żeby sobie pozwolić na tego typu rarytasy w znaczniej ilości

też moge sobie tylko pozwolić na 2-3 banany po treningu.. no i od świeta na śniadanie 1 do owsianki

Jak waga ?? bo chyba ruszyła ładnie ?? poćwicz troche pozowanie, bo plecy całkim spore.. ale źle napinasz i przez to nie wyglądaja jak powinny.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
dokładnie!! rip dobrze mówi, banany sa zdradliwe!!

muzyka która daje siłe to Disturbed!! sciagnij sobie The Game, Get Psycho, sickness, stupified, voices, down to the sickness

jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Bf naprawde nie jest tragiczny tylko flesz tak działa i co dziwne wcale mocno nie skacze teraz przy robieniu masy. Banany przed treningiem jem tylko i po treningu ewentualnie ale teraz jestem zalatany to nie mam jak. Czasem trzeba coś odpuścic w diecie bo kurczak traci smak :D Ale w sumie to unikam słodkiego itp bo nawet czasem nie ma kiedy tego zjesc. Nie wiem jak na redukcji bedzie ale mysle że będe zapychał się jajkami i kurakiemk to będzie dobrzE. :D Lece trening robic zaraz

Waga nie wiem jak ale puchne bo widze w lustrze że wszystko idzie jak powinno. Zreszta ludzie mi mowia ciagle ze popuchłem

Pozowanie to tak do dupy dałem bo sam robilem i jeszcze siadła bateria nie mialem możliwosci zrobienia lepszego zdjęcia. Ale fakt trzeba się ogarnąc next fote wrzuce już odpowiednią :D

http://pl.



Macie tutaj filmik jak robie moj wieczorny posiłek :D





Troche jak sperma wygląda ale zalecane prosto z michy walic z odrobiną miodu wchodzi za***iscie :D



Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-03-19 19:23:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Promocja?

Następny temat

Jaki cyklon zamiast Storm+Shock

WHEY premium