SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST / W Poszukiwaniu masy / Kre-alkalyn + CellPump by bOlunek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No i ładniePlecki i nogi najbardziej się rzucają w oczy, gratuluję wyników, ogólnie git

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
No to teraz lecimy .... ?


Przy naszym wzroscie te nogi naprawde jak patyki wyglądaja

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Moje tak wyglądaja bo rosną do przodu a nie na boki się rozbijają taki gen dziwny mam nie wiem czemu :) Ale i tak są kozackie i dupke fajna mam i ogolnie jestem fajny :D hahaha

Ja na tym bf musze załozyc testa jeszcze osobnego bo tam od ****a cwoków jest co komentują i się cos dzieje a tu cichosza

Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-04-10 22:16:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no waga skoczyła o 5 kg, efekt dobry poszły nogi sporo i barki chyba!!
ale na ten stuff co miałes wydaje mi sie ze za mało
musisz wziasc lecje pozowania

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-04-11 13:36:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
nie no ze 101 do 106 to w **** mało

Stuff dobry nie powiem ale nie trudno o mocnejsze zestawy dla mnie efekt wystarczajacy poszło wszystko a zdjecia nigdy wam nie oddadzą tego jak jest

Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-04-11 14:22:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no napewno masz racje, zdjacia pomniejszaja!! ale stuffu było w hvj i za***istego a powiedz jak tam te proteiny co miałeś?? jak oceniasz te suple bo tego mi brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
ja je mam ocene w podsumowaniu wystawiłem naprawde dobre białka te z pvl jeżeli chodzi o smak rozpierdlają umysl :D

zostalo mi 2.5 kg białka i 2 kg bullka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Czyli masujesz dalej??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Jak dla mnie slabo. Ta wypisana dieta to chyba jakas sciema bo po sylwetce ne widac.CHyba, ze walisz typowo na sile a nie na "ksztalty" miesni

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
No w **** leszcz ze mnie

Po 1 tyg redukcji




Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-04-12 14:25:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Promocja?

Następny temat

Jaki cyklon zamiast Storm+Shock

WHEY premium