SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć ponownie

Wrzucam pierwszy post z początku testu (Kamil, prośba wrzuć jeszcze fotki, bo tu ich nie ma)

Zaznaczam, że jestem kompletnym laikiem, więc informacje wypływające ode mnie, nie zawsze będą merytorycznie kulturystyczne

Wszystkie wpisy będą kopią z dziennika, który prowadzę równolegle (zresztą jak konkursowy Klata na Lato).


10.06.2013 - DNT - Aeroby

Menu:



Opis:

Menu:


Bilans OK (chociaż nie, węgle miały być zamienione z białkiem ). Niestety, to wynik braku wcześniejszego przygotowania. Po prostu rano na zakupy i ładowałem na co miałem smaka. Potem w pracy trochę ogarnąłem, ale czasu nie było. Dodatkowo o 21 jechałem jeszcze do Płońska, więc w ogóle na głodnego wszystko wyszło. Bo ostatni posiłek 22, a w trasie jeszcze do 1;30 jakoś.

Fotek nie robiłem.

Aeroby:

Godzina 18:00

Dałem radę tylko 35 min. Tempo Vśr 11,50 km/h

Tu się zatrzymam na chwilę. Po pierwsze, po 5 minutach miałem zdrętwiałe nogi. Nie wiem czy to efekt dodatkowego spalacza, czy zastój weekendowy z przyjęciem 5 kg na wadze… (miałem już tak kiedyś podobnie). Po drugie, w tym dniu co 5 min robiłem pauzę na 30 sek bo tętno wskakiwało pow 165ud/min, no i te zdrętwienie nóg. Kiedyś miałem tak samo jak biegłem w butach do kosza. Może to buty już do wymiany? Tętna się nie czepiam, bo wiem skąd takie było. Dodatkowo lało się ze mnie jakbym spod prysznica wyszedł
Dodam tez, że spałem z niedzieli na poniedziałek 2,5h, więc może też zmęczenie? Nie wiem. Dla porównania dzisiaj już po siłowni jestem i ten sam zestaw wziąłem przed treningiem (4xVASO, 2xSpalacz, 1xdodatkowz spalacz plus tam te witaminki i glucozamina) i nie było nic z drętwienia.

Tętno:
- pierwsze 5 min to szybko weszło na 150 ud/min,
- dalsze 30 min 150-168

Suple:

Jeszcze chaotycznie to rozpisuję, od jutra ju będzie porządeczek:

Na czczo: 5g kreatyny, Glucosamina x1.
Godzina 15: Spalaczx2, dodatkowy spalacz x1 (na razie spalacza podstawowego zmiejszyłem z 6 tabs na 2, aby zobaczyć jak z drugim działa)
Przed treningiem: BCAA 15g,
Do tego oczywiście Glucosamina x1, Magnesium Citrate 10g, Vitaminki A-Z x2, Black Devil przed snem x8, Testoplast x2

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Arnold znajoma siłownia dobry ciężar i technika!

wypiski po grubości, elegancko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
2144 kcal ?! a z czego bedziesz cial pozniej?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174903
w dni bez treningu kiedy robicie areo? czy robicie/robiliście areo na czczo? jakie doświadczenia :P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat się redukuję już trochę, stąd taka wartość teraz. A aeroby ja kręcę bardzo różnie. Rano, na czczo, wieczorem, zamieniam z siłownią porą dnia. Póki co najlepiej mi się robiło na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Meju - dzięki za pozytywny komentarz ! postaram się żeby tak było do końca testu

kwachor - ja na trening tlenowy nie mam stałej pory, najczęściej robię po treningu na siłowni, bo tam mam fajne maszyny cardio i jest mi tak wygodnie. Bywa też, że zrobię aeroby na czczo (np. w formie biegania). Moim zdaniem pora tych aerobów nie jest taka istotna i dobiera się ją indywidualnie wg. własnych upodobań. Ktoś może powiedzieć, że rano aeroby palą mięcho, ale IMO przy dobrej misce i regeneracji nie ma takiej opcji zresztą wystarczy popatrzeć na całą masę ludzi którzy wykonują trening tlenowy na czczo i sobie to zachwalają.

Panowie (a gdzie jakieś Panie ? ) jutro trening nóg i robię je również z partnerem treningowy także na 95% będzie porcja kolejnych filmików !

pzdr.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-06-11 22:59:07

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Arni po co ty tyle bialka szamiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Lubię jeść

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez to ma 3,5g
w sam raz na redu
pozatym to chwalil sie ze napyerdala bony zayebiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
ale z Ciebie kvtas... mówiłeś, że to Ci nie przeszkadza

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

WHEY premium