SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Singielek był przed tequilą . Wczoraj ogólnie dobrze było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam ponownie !

Dzień nietreningowy - tydzień 5

Ogólnie

Jak to zwykle bywa w dni nietreningowe - nuda

Jutro będzie dużo ciekawiej bo mam zaplanowane ładowanie węglami będę trzymał nisko tłuszcz, ale na pewno jakieś smakołyki wpadną jutro postaram się to jakoś zrelacjonować.

Dieta

1 posiłek: 9 białek z jaj + 100g mąki pszennej typ 2000
2 posiłek: 200g fileta z kury + 130g razowca + warzywa
3 posiłek: 200g fileta z kury + 100g ryżu brązowego + warzywa
4 posiłek: 210g fileta z łososia + 100g ryżu brązowego + warzywa
5 posiłek: 250g twarogu chudego
6 posiłek: 150g twarogu chudego + 40g Whey C6

B:305g w tym 273g zwierzaka
T:44g
W:290g
Kcal:2744

Suplementacja

Rano:
1 tab Vitamin A-Z

Przed snem:

1 tab Vitamin A-Z (do ostatniego posiłku)
10g Magnesium Citrate

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-07-14 niedziela - DNT
cykl 7 - dzień 36
waga - 86,9kg*
waga tłuszczu 11,0kg


Arni - w dni DNT nie musi być nudno

dzisiejszy dzień dostosowany był w całości pod udział w biegu - Stalowa Dycha



waga
cały czas spada i znowu rekord, ale tłuszcz stoi na 11kg

dieta
dziś miska ustawiona pod bieganie popołudniowe, częściowo zgodnie z wytycznymi, momentami nie
rano poszedł jakiś pączek + lód w ramach czitu
wieczorem w nagrodę poszła pizza
bezpośrednio po biegu poszło sporo owoców

suplementacja
spalacz x1 - ~30min przed popołudniowym bieganiem 1kaps mocniejszy
kreatyna Hyperfusion - 6kaps na czczo
witaminki Vitamin A-Z - rano
BCAA Powder - ~15g okołobiegania
Whey C6 - ~20g po bieganiu jakieś 30min

dziś aerobów porannych nie było
mieliśmy co prawda zaplanowanego tenisa rano, ale znów deszcze przeszkodził, w sumie było mi to na rękę bo miałem więcej sił na popołudniową dychę

aeroby popołudniowe - udział w biegu ulicznym Stalowa Dycha - 10km
czas 54:20 / tempo 5:25 min/km / średnia prędkość 10,84km/h
trochę dziwnie się czułem w debiucie, ale poszło elegancko
plan na ten bieg był taki
1. ukończyć bieg - plan minimum - udało się
2. nie być ostatnim facetem na mecie - też się udało, choć nie liczyłem na to zbytnio
3. zmieścić się w poniże 60minut - nie ma wyników ale apka ze smarftona pokazuję czas 54 minut z groszami więc super wynik

narazie nie ma jeszcze oficjalnych wyników, więc nie wiem które miejsce zająłem, ale jak się ukażą to wrzucę info

generalnie jestem mega zadowolony z tego że udało mi się utrzymać jedno równe i płynne tempo przez cały bieg, a na mecie nie byłem zbyt mocno wypruty
jak biegłem to momentami biegłem równo z innymi uczestnikami, przez pierwsze 3-4km biegliśmy razem, później tempo współuczestników siadało i zostawali mocno w tyle, a ja swoim tempem spokojnie sobie tuptałem
oczywiście byli też tacy co mnie wyprzedzili i pędzili swoim tempem
na finiszu mogłem podkręcić troszkę tempo i urwać z pół minuty może trochę więcej, tym bardziej że wyprzedził mnie jakiś chłopaczek i mogłem się pod niego podpiąć, ale wiedziałem jaki mam czas i byłem tak zadowolony że dalej trzymałem swoje tempo
bardzo fajnie biegnie się w grupie bo można dość fajnie trzymać tempo, od 5km biegłem z kilkoma biegaczami i na zmianę raz ja raz inny szedł na czoło i narzucał tempo
po drodze było troszkę kibiców i powiem że bicie przez nich braw bardzo fajnie mobilizuje
po biegu organizator dał owoce (banany i pomarańcze), można było jeść do bólu, rzuciłem się na nie jak głupi i po paru minutach rozbolał mnie brzuch, ale szybko przeszło

generalnie bieg super, jestem mega szczęśliwy z udziału w tej dyszce

(zeszłotygodniowa dycha była próbą czy uda mi się taki dystans przebiec i pomóc w podjęciu decyzji czy startować w Stalowej Dyszce)





KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Ooo skubany super relacja Kuba i gratuluję wyniku !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
są oficjalne wyniki
mój czas to - 53:41
miejsce w generalce - 278 / 333
miejsce w M3 - 77 / 87

plan zrealizowany w 100%






dla przypomnienia - tak wyglądałem równo rok temu
biegam dopiero od 2012-12-11 (o ile to co na początku było można nazwać biegiem)




a tak wyglądam dziś

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
11.07.2013 - DT

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Miska zrobiona zgodnie z założeniami dietetyka. Wkręciłem się w te omlety. Są słodkie i na maksa syte. Rano tylko nie miałem jak ogarnąć mniej kalorycznego (z większą ilością samego białka), więc poszły całe jaja.

Trening :
Siłownia PRO, 6,30,
http://www.fitnessacademy.pl/katowice/

Trening zrobiony poprawie, acz kolwiek bez polotu. Ponownie brak mega pompowania, potliwości etc. Może za krótka rozgrzewka (7 minut w tempie 12,43km/h)?
Byłem pierwszy raz na tej siłowni. Chciałem zobaczyć co tam jest. Jest OK. Niestety trening musiałem podzielić na dwie części i w domu dokończyć tricepsy i brzuch. Miały być jeszcze łydki, ale odpuściłem.


Wyciskanie sztangi stojąc – Jest zauważalny progres. Trening 5x5 daje delikatne efekty. Zobaczymy jak długo będzie siła rosła.
MC – Po ostatnim treningu, gdzie zaliczyłem w ostatniej serii tylko 3 powtórzenia, zmniejszyłem ciężar w tej serii. Martwy zrobiony poprawie.
Podciąganie wąskim podchwytem –coś mi się pochrzaniło i wpisałem wagę dodatkową. A tam są ilości powtórzeń. Niestety jeszcze za słaby na podciąganie z obciążeniem .
Wyciskanie wąski, – To już w domu robione. Krótka rozgrzewka i na ławkę. Nawet dobrze poszło. Triceps zrobiony dobrze. Delikatnie doskwiera znowu łokieć lewy.
Unoszenie nóg w zwisie – Znowu źle wpisałem. Tak gdzie są kg, to faktyczna ilość powtórzeń. Kupuję rękawiczki do ćwiczeń. Szczególnie na drążku dłonie mnie bolą (skóra). Brzuch zrobiony dobre

Suple:

Przed siłownią: Vaso Fusion x10,
Okołotreningowo:BCAA 15g,
Po śniadaniu: Vitamina A-Z x2, Testoplast x2, Glkozamina x1,
Okołotreningowo w domu: BCAA 10g,
Przed snem:Magnesium Citrate 10g, Glucosamine x2, Testoplast x1

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
12.07.2013 – DNT

Menu:


Opis:


Menu zgodnie z planem. Ryż, piersi, jaja, orzechy to podstawa obecnej miski. Na razie nie brzydnie się ten zestaw .

Fotka posiłku nr 2:



Aeroby:

Aeroby na dworze, godzina 18

30 minut w tempie Vśr 11,60km/h. Tętno 150-160km/h. Biegło się dobrze.

Suple:

Do śniadania: Vitamina A-Z x2, Testoplast x2, Glucosamine x1
Popołudniu: Glucosamine x1, Testoplast x1,
Przed aerobami: BCAA 15g
Przed snem:Magnesium Citrate 10g, Glucosamine x1,


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
wrzucę kopię z dziennika

radość z tej dyszki jest taka że do dziś nie schodzi mi banan z gęby (i tak pozostanie pewnie jeszcze przez parę dni)

czy czas jest dobry? ciężko mi powiedzieć bo jest to mój pierwszy taki bieg, ale czułem się w nim super pewnie przez cały dystans (o czym świadczy równe tempo)
kryzysy które przychodziły były bardzo delikatne i szybko mijały
jak tak patrzę z perspektywy dnia dzisiejszego to śmiało mogłem przyśpieszyć na ostatnim kilometrze/dwóch i wyprzedzić kilku konkurentów, a napewno nie dać się kolesiowi który wyprzedził mnie na ostatnich 500m - ale nie o to chodziło w tym biegu
czas w odniesieniu do najlepszego jest słaby bo różnica 25minut to miazga

są jakieś filmiki, na których i ja się znalazłem (nie wiem czy kogoś to zainteresuję ale wrzucam dla siebie)

ja to ten koleś w czerwonej koszulce, czarnych spodenkach oraz w białej czapeczce


start - 2:23 / w trasie 6:48






półmetek 1:42






finisz 2:25







tak dla przypomnienia moja droga do tej dyszki

na początku były spacery/marsze
potem zacząłem robić marsz przeplatany biegiem
potem poszło bieganie ciągłe
(dodam że ja kiedyś bieganie wręcz nienawidziłem - dziś jest to super przyjemność)



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
kuba_n stałeś sie dla mnie natchnieniem
Już 3 tydzień zbieram się żeby biegać rano ale jutro już ide na 100 %

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
dzisiaj idź, bo jutro to będzie futro

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

WHEY premium