SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dobrze to wygląda Kuba, trzymam kciuki żebyś dociął nogi, bo góra już ładnie wygląda

-------------------------------------------------------------------------

Dzień nietreningowy - tydzień 5

Ogólnie

Cały dzień w pracy, więc nic ciekawego. Wieczorem, właściwie przed chwilą wykonałem interwały - standardowe tempo 15s/45s i takich obwodów zrobiłem 9. Dzisiejsze sprinty były urozmaicone warunkami pogodowymi, bo ostro pada deszcz. Trochę sprinty były wolniejsze, myślę tak na 80% moich możliwości ze względu na liczne kałuże które starałem się omijać ale bdb weszło, lało się ze mnie jak z kranu.

Ogólnie cenie sobie interwały, zawsze fajnie mi podkręcają metabolizm. Niby tylko jedna sesja tygodniowo, ale rzutuje na efekt końcowy. W ostatniej fazie wycinki może pokuszę się nawet o 2 takie sesje w tygodniu, jeśli będzie potrzeba.

Dieta

1 posiłek: 2 jaja + 6 białek z jaj + 100g owsa
2 posiłek: 40g whey C6 + 100g owsa
3 posiłek: 250g fileta z indyka + 100g ryżu brązowego + warzywa
4 posiłek: 250g fileta z indyka + 100g ryżu brązowego + warzywa
5 posiłek: 300g fileta z indyka + warzywa
6 posiłek: 250g twarogu chudego + 5g oliwy

B:310g w tym 272g zwierzaka
T:40g
W:289g
Kcal:2722

Suplementacja

Rano:
1 tab Vitamin A-Z
40g Whey C6

Przed interwałami:
3 tab Thermo Fusion
13g BCAA Powder

Przed snem:
1 tab Vitamin A-Z (do ostatniego posiłku)
10g Magnesium Citrate

Trochę te wpiski ostatnio takie mało kolorowe, postaram się to nadrobić na dniach i jakieś filmy spróbuję ponagrywać.

pzdr.


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-07-11 23:02:09

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam ponownie !

Dzień treningowy - tydzień 5

Barki, sagan

1. Wyciskanie na maszynie
+40kg x 15
+60kg x 12
+80kg x 9-10



+90kg x 6
+50kg x 12
+40kg x 15

2. MDS: unoszenie bokiem/przodem/w opadzie
8kg x 10/max/max
9kg x 10/max/max
9kg x 10/max/max
9kg x 10/max/max

+ brzuch
+ 50min stepera

Komentarz do treningu

Zero mocy, pompa taka umiarkowana. To już nie to samo, co na początku redukcji. Postaram się jak najmniej narzekać

Za tydzień już chyba wprowadzę modyfikacje w planie barków. MDS zrobił swoją robotę.

Dieta

1 posiłek: 30g whey C6 + 80g owsa
2 posiłek: 200g fileta z kury + 170g razowca + warzywka (foto)
3 posiłek: 260g fileta z kury + 100g ryżu brązowego + warzywa
TRENING (bezpośrednio po treningu 30g whey C6 + 40g rodzynków suszonych)
4 posiłek: 200g fileta z indyka + 100g ryżu brązowego + warzywa
5 posiłek: 2 jaja + 3 białka z jaj + 120g twarogu chudego + 60g owsa
6 posiłek: 200g fileta z indyka + 70g razowca + warzywa

B:318g w tym 273g zwierzaka
T:38g
W:384g
Kcal:3119

Grzanki wyszły rewelacyjnie !


Suplementacja

Rano:

30g Whey C6 do I posiłku
1 tab Vitamin A-Z

Przed treningiem:
3 tab Thermo Fusion
13g BCAA Powder

Po treningu siłowym/przed aero:
13g BCAA Powder

Po treningu siłowym:
30g Whey C6

Przed snem:
1 tab Vitamin A-Z (do ostatniego posiłku)
10g Magnesium Citrate

Odczucia

Ładuję teraz całą dawkę Thermo Fusion przed treningiem i efekt termogeniczny jest nieco mocniej odczuwalny. Moim zdaniem z rana, bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej nie ma to zastosowania za bardzo, bo nie czuję, żeby działało.

pzdr.


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-07-12 20:02:18

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
nie pamiętam dokładnie, ale cena oscyluje w granicach 18-19zł/kg

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-07-12 piątek - DT
cykl 7 - dzień 34
waga - 87,5kg*
waga tłuszczu 10,9kg


waga
dziś rekordzik, najniżej na redukcji, waga tłuszczu powoli zmierza do wartości 10kg

dieta
szczegóły -> link do diety
dziś zmów w ramach czitu poszedł lód, zmniejszyłem ser wieczorny żeby utrzymać bilans jako tako

suplementacja
spalacz x2 - rano słabszy 1kaps ~30min przed porannym 3km bieganiem, przed wieczorną siłką 1kaps mocniejszy
kreatyna Hyperfusion - 6kaps na czczo + 2kaps po siłce (rozpocząłem 2 puchę)
witaminki Vitamin A-Z - rano
BCAA Powder - ~10g rano po bieganiu
BCAA Powder - ~20g przed siłką oraz po siłce
Creasteron- 80g + 2kaps bezpośrednio po treningu
Black DEVIL - 3 kaps wieczorem

aeroby poranne - bieganie na czczo 3,09km
czas 16:24 / tempo 5:18 min/km / średnia prędkość 11,31km/h
tempo troszkę lepsze niż wczoraj, ale i tak słabo to wygląda
generalnie startuje z mocnym tempem i przez pierwsze 0,5km gonię dość ostro, potem muszę zwolnić bo nie daję rady, muszę zmienić trochę taktykę i zacząć z niższego tempa i zwiększać je sukcesywnie

siłownia wieczorem - uda, dolny grzbiet, łydki
4'ki
prostowanie na maszynie - pełny stos x 18/14/12/12 - ostatnio słabiej mi tutaj szło, zdecydowanie za mały ciężar żebym zrobił to ćwiczenie na siłę, ale przy takiej ilości powtórzeń bardzo fajnie czuję palenie w 4'kach
przysiady na hack maszynie - 4 serie robocze, ciężar ~100kg, stopy umieszczone wysoko na platformie, trochę za mały ciężar, ale dziś nie miałem weny na mocne katowanie się tutaj
wykroki z hantelkami - zrobiłem 2 serie 14'kami, generalnie nie czuję dobrze tego ćwiczenia, dlatego średnio je lubię

2'ki
uginanie na maszynie - 4 serie robocze x 8/8/7/6

dolny grzibet
MC na prostych nogach z hantlami - 35kg x 12/12/12/12 - za mały ciężar, ale nie chciałem wrzucać nic większego bo musiałbym użyć pasków, dość dobre czucie mięśni

łydki
wspięcia siedząc - 4 serie robocze
wypychanie łydkami na maszynie siedząc - 2 serie robocze

dolny grzbiet
prostowanie na maszynie - 3 serie robocze - tego ćwiczenia miało nie być, ale orbitrek był zajęty to postanowiłem coś dorzucić żeby spompować dolny grzbiet

aeroby wieczorem - orbitrek
bezpośrednio po siłce
obciążenie na level'u 13
standard:
wejście - 9 minut luźno
interwały - 12minut - 8 x 1,5 min (30s max / 60s luźno)
wyjście - 9 minut luźno

znów słaba motywacja przed siłownią, ale w trakcie się rozkręciłem
dziś chciałem zrobić klasyczne MC, ale chłopaki zajeli stanowisko to pozmieniałem plan
godzinę po siłce pojechałem na zakupy, gdzie bardzo ładnie czułem spompowane nogi, wchodzenie po schodach z zapasem wody i zakupami było dość ciężkie (po ~10kg na rękę)
generalnie trening udany

jak w nocy nie będzie padać to jutro z rana na czczo bieganie i później tenis ziemny

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
RafalRRRR


Powiedz cos jeszcze o tym przedtrenigowym suplu. Ja obecnie używam VasoFusion, ale czuję że daje rady tylko ze spalaczami (pompa jest, ale nie ma poweru)


CO moge powiedziec, dobra pompa+podniesiona wytrzymalosc, lepsza koncentracja. Na pewno wlacze go do suplementacji w okresach bez stosowania kreatyny.

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
taka maszyna z półwolnym obciązeniem by mi się przydała arnold. Zdecydowanie.
Nie czujesz góry klaty bardziej przy tym nachyleniu łokci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
Arnold napisz cos wiecej o tych grzankach :) co tam dokladnie dajesz do nich

TEST SUPLEMENTÓW HI-TEC by SneS

12.07.2013

Postanowilem zrobic dzisiaj troche lzejszy trening. Nie zakladalem tego przed treningiem, ale juz podczas sesji czulem zmeczenie i obolale miesnie. Nogi szczegolnie mam przemeczone od aerobow. Przydalaby sie jakas odnowa :)

TRENING
1. Wyciskanie sztangi na lawce dodatniej: 12x60kg 8x75kg 6x90kg 5x100kg, 7x107,5kg
2. Podciaganie na drazku: 5x wlasny ciezar, 5x7.5kg, 8x15kg, 7x15kg, 15x wlasny ciezar
3. Wioslowanie sztanga nachwytem: 15x60kg, 8x90kg, 8x100kg, 6x105kg
4. Super seria: uginanie ramion ze sztanga + pompki na poreczach:
biceps: 15x30kg, 12x40kg, 11x45kg, triceps: 20x wlasny ciezar, 15x10kg,12x15kg

AEROBY 40 minut


DIETA
1. Platki owsiane 100g + 3 cale jaja + 50g twarogu chudego + 25g Whey C-6
2. Platki owsiane 90g + 50g whey C-6
3. Spaghetti: makaron 90g+mieso mielone z piersi indyka + pomidory z puszki, cebula, przecier pomidorowy
4. Makaron 90g+225g piersi z kurczaka + pomidory z puszki
5. 200g piersi z kurczaka + ziemnaiki 200g + marchew,brokuly,fasola szparagowa


SUPLEMENTACJA

Rano 2 kaps thermo fusion, przed silownia 3 kaps
STANOFUSION 30g przed silownia
BCAA 20g przed aero
Witaminy do śniadania
Whey C-6 do platkow owsianych + do omletow + po silowni
Magnez na noc

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arnold - burżuj
SneS - a porównywales może do działania Vaso Fusion?
Kuba - ja z bieganiem tak właśnie robię, pierwsza połowa zawsze jest ciut wolniej, dopiero pózniej zwiększam prędkość. Ale to nie takie wielkie różnice - do 1 km/h. Druga sprawa - co 5 min i co każdy km program mi mówi o V śr, więc mogę podkręcać. Trzcia - często zmieniam trasę, raz w tą stronę, raz w drugą, bo nie lubię rutyny.

Znowu mam zaległości z dziennikiem. Może dzisiaj uzupełnię ostatnie 2 dni. Czasu mam do ok11,30, potem lecę 250km na imprezę z klientem. Dzisiaj będzie alkohol. Miski chyba też nie będę liczył. Póki co teraz na małe śniadanie i o 8 trening. Pozdro

Edit

Jednak liczę miskę dzisiaj i po bandzie nie pojadę. Przynajmniej będę sie starał . Właśnie sie pomierzylem, i pomimo zwiększonych kcal, paru lodów ostatnio waga wróciła do 82,4 kg (po ladowaniu w konkursie było 84,5, potem wahała sie 83-84 i przestałem sie ważyć codziennie). No to zobaczymy jak sie dzień ułoży

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-07-13 07:10:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
od przyszłego tygodnia zmienię taktykę z tym bieganiem, najpierw luźno 1km, potem ostro 1km, potem znów luźno
możliwe że też spróbuję interwałów
zaraz idę biegać ale dziś z pewnych względów będzie total luz bieganie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

WHEY premium