SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
Milo nam to slyszec :)

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
mam takie samo zdanie, wypiski sa mega profesjonalne - pełen podziw,
ale pełną opinię napiszę na koniec by sie nie powtarzac %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Solaros, Banan - dzięki wielkie panowie, ja się bardzo cieszę, że mogę w takim przedsięwzięciu uczestniczyć, sprawia mi to mega frajdę i daje mnóstwo motywacji, która teraz jest na wagę złota...

----------------------------------------------------------------------

Dzień treningowy - tydzień 11

Plecy

1. Podciąganie na drążku
0kg x 12
2,5kg x 8
7,5kg x 6
7,5kg x 5..
0kg x 8

2. Ściąganie drążka do karku 4s x 12-15p + dropset

3. Wiosłowanie hantlem w opadzie tułowia
37kg x 15
41kg x 12
44kg x 12
48kg x 12

4. Przyciąganie uchwytu do klatki 3s x 12-15p

5. Wymachy tułowia na rzymskiej ławeczce
0kg x 20p
10kg x 20p
10kg x 15p
10kg x 15p
10kg x 12p + kilka ruchów bez ciężaru

6. Szrugsy z hantlami
37kg x 20
37kg x 20
37kg x 20

+55min stepera po treningu
+tabata wieczorem

Komentarz do treningu

Ogólnie trening o 8 rano, po zaledwie 4godzinnym śnie w nocy... to rzutuje na jakość treningu, ale i tak poszło lepiej niż mogłem się spodziewać.

podciąganie na drążku - brakowało mocy, więc nie szarżowałem z ciężarem, skupiłem się na tym by pracować maksymalnie łopatkami i w dolnej fazie mocno rozciągać grzbiet

ściąganie drążka do karku - nieco większe ciężary niż zwykle, z tego względu, że wiosłowanie dałem później, trochę walki było w ostatnim powtórzeniach, ale wszystko w granicach rozsądku

wiosło w opadzie - ciężary można powiedzieć, że średnie ale jako 3 ćwiczenie świetnie się sprawdzają również pilnowałem mocno techniki, ruch inicjowałem przez ruch łopatek - zgięcie w ramionach było minimalne

przyciąganie do klatki - nie miałem mocy już na kolejne ciężkie wiosło, więc dałem taką kosmetykę, mega krótkie przerwy po 20 sekund

wymachy tułowia na rzymskiej - mała zmiana w treningu, napewno fajnie zabodźcuje, może się uda fajnie podkreślić dolne partie pleców, dobrze odczułem... co mogę więcej dodać, to że wcześniej targałem w tym ćwiczeniu po 40-50kg i się dziwiłem czemu prostowników nie czuję u mnie się tutaj sprawdza mega mały ciężar, wolne ruchy i dopięcia... można powiedzieć, że full mind-muscle connection (ale doyebałem, aż sam się z tego śmieje, hehe )

szrugsy - kosmetycznie

Dieta

1 posiłek: 140g owsa + 40g whey C6
TRENING (bezpośrednio po aerobach 20g whey C6)
2 posiłek: 200g fileta z kury + 100g ryżu jaśminowego + warzywa
3 posiłek: 200g fileta z kury + 50g ryżu jaśminowego + warzywa
4 posiłek: 200g fileta z kury + 50g ryżu jaśminowego + warzywa
5 posiłek: 2 jaja + 6 białek z jaj + 80g owsa
6 posiłek: 200g fileta z kury + warzywa

B:306g w tym 264g zwierzaka
T:39g
W:304g
Kcal:2820

Jestem przekonany, że wielu osobom moja dieta może się wydawać jałowa/niesmaczna. Nic bardziej mylnego pochłaniam posiłki dosłownie w 3-5minut i odliczam czas do każdego kolejnego ... Ogólnie na redukcji cenię teraz każdy gram kurczaka czy ryżu i przyznam, że nigdy nie sądziłem, że jedzenie może tak smakować oczywiście nic się nie zmieniło jeśli chodzi o mój sposób przyrządzania żarcia - to po prostu mocno nakręcony metabolizm. Taka mała ciekawostka

Suplementacja

Rano:
1 tab Vitamin A-Z
40g Whey C6

Po treningu siłowym/przed aerobami:
13g BCAA Powder

Po aero:
20g Whey C6

W ciągu dnia po posiłkach:
3x 1tab HCA Professional
3x 1tab Glucosamin

Przed snem:
1 tab Vitamin A-Z (do ostatniego posiłku)
10g Magnesium Citrate

Dziś bez multimediów, ale jutro jestem umówiony z moim partnerem treningowym, także postaramy się coś nakręcić i pokażę Wam co nieco z treningu barków i tricepsa.

pzdr !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-08-22 czwartek - DNT
cykl 8 - dzień 30
waga - 85,7kg
waga tłuszczu - 10,3kg


po wczorajszym treningu dość dobrze czuję tricepsy, średnio klatka oraz barki, brzuch też średnio


dieta
szczegółowa rozpiska

tak jak dla DNT
B - 208g
T - 65g
W - 153g
Kcal - 2080

suplementacja
spalacz mocniejszy (BM) - ~30min przed porannym bieganiem
spalacz mocniejszy (LB) - ~30min przed wieczornym tenisem
białko Whey C6 - 20g rano w placku
witaminki Vitamin A-Z - rano
BCAA Powder - ~10g przed porannymi aerobami
BCAA Powder - ~10g w trakcie tenisa
Black Devil - 11 kaps wieczorem
białko Micelar Casein - 20g na noc
dziś dotarł do mnie nowy spalacz (niby mocniejszy) który poszedł przed tenisem

aeroby poranne na czczo - bieganie 3,09km
czas 18:40 / tempo 6:02 min/km / średnia prędkość 9,93 km/h
dziś też szału nie było jeśli chodzi o czas i tempo, ale jakoś poszło

aeroby wieczorne - tenis ziemny
2 godziny średnio intensywnego grania, nie zmęczyłem się zbyt mocno, grało mi się fatalnie
przed tenisem wziąłem nowy mocniejszy spalacz, nie poczułem jakiejś różnicy pomiędzy poprzednimi

jutro jedziemy z małżonką do Warszawy na weekend idę zaraz przygotowywać się logistycznie od strony żarcia na wyjazd oraz sprzęt który wezmę z sobą - aerobowo będę leciał z bieganiem, trasę już mam ustawioną - pętla 1km po jakimś parku obok mieszkanka które będziemy wynajmować
z powodu jutrzejszego wyjazdu trening nóg który powinien iść jutro wieczorem, zrobię z samego rana po otwarciu siłki, przed siłką pójdzie bardzo mocny spalacz - zobaczymy jak zareaguję na niego (dzięki Xzaar)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
22.08.2013 - DT

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Miska zrobiona na 100%. Nie ma co się rozpisywać, dzięki treningowi na czczo, nie chodziłem głodny .

Fotki z posiłków 1, 3, 4, 5:



Trening :
Siłownia PRO, 6,30,

Trening pozytywny. Miałem bardzo, ale to bardzo mało czasu. Dlatego też brzuch przesunięty na następny dzień . Dodatkowo odpokutowałem aeroby za środę (popołudniem).
Poza tym, zaspałem, więc nie zdążyłem zjeść wcześniej śniadania. Trening na czczo. Cieszy dobry trening na MC i WL wąsko. Cyfry poszły do góry.

Rozgrzewka – 5 minut w tempie 11,40km/h
Wyciskanie sztangi stojąc – Ciężary na poprzednim poziomie. Nawet ciut mniej. Głównie z powodu braku małych talerzy. Samo ćwiczenie – fajnie poszło.
MC – Pierwszy raz z paskami zrobiłem na siłowni PRO. W domu mam tylko 138,5 kg do nałożenia, więc dzisiaj sprawdziłem jak mi paski pomogą w warunkach optymalnych. Przy 140kg pierwszy raz użyłem pasków (nie wiem czemu – na filmie widać – zrobiłem tylko 4 repsy ). Przy 150 kg także. Wcześniej nie były potrzebne. I co, czuję jeszcze dosyć dobry zapas w samej sile tego ćwiczenia. Zakładam, że ostatnią serię x5 na dziś dzień mógłbym z 10/15 kg dorzucić. To cieszy, szczególnie że byłem bez paliwa, po chudym dniu no i generalnie cały czas na minusie. Pierwszy raz zrobiłem też odchył do tyłu w każdej z serii.

Filmik MC, 4x140kg, seria 4





Filmik MC, 5x150kg, seria 5





Podciąganie wąskim podchwytem –Standard
Wyciskanie wąski – Zgodnie z planem. Ciężary delikatnie do góry.

Aeroby:

Bieg na niedaleko domu, godzina 17,45

Bieg 27,35 minut, Vśr 11,03 km/h.

Znowu ciężki bieg. Pomijam fajki, których wypaliłem 1 paczkę ostatnio z nerwów (a nie palę od maja), to nogi czułem po ostatnim treningu. No ale fajnie zrobiłem bez żadnej przerwy


Suple:

Przed siłownią: Przedtreningówka nr 2 – 3/4, Hyper Fusion x4, Thermo Fusion x3, Vitamina A-Z x2, Glkucozamina x1, Cytryniec x1,
Po siłowni: Hyper Fusion x4,
Po południu/przed aerobami: Thermo Fusion x3, BCAA 20g,
Przed snem: ZMA x3, Cytryniec x1, Magnesium 10g, Glucozamina x1, Cytryniec x1,


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Hej arnold69, podoba mi się, że wszystko masz elegancko ogarnięte i dograne. 55min stepera po treningu - ładnie
Dobrze, że kcal nieprzesadnie ucięte Nie jestem za bardzo na bieżąco, może dopiero od teraz częściej tutaj zajrzę Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Martini - nawet nie wiesz jak się cieszę, czytając Twojego posta kcal to prawda, taka ilość mi odpowiada bo trzyma mięso i jakość treningu jeszcze jest oki a 55min aero po treningu z dobrą muzyczką w uszach to nic trudnego

RafalRRRR - czy mi się wydaję czy siła Ci ładnie poszła do góry ? to chyba dzięki większej ilości kcal ?

------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj robiłem małą sesyjkę, no i na tydzień przed końcem oczywiście mały "przedsmak"... mam nadzieję, że pozytywnie.



wieczorem wpiska,
pozdro !



Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-08-23 17:12:13

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
pokaz brzucha :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
sagan za tydzień

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30753 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869860
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

WHEY premium