SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kiedy mamy półmetek testu, teraz czy za tydzień
bo wydawało mi się że teraz, ale jak policzyłem to wychodzi, że za tydzień

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy jak liczyć. Od pierwszych wpisów czy od dostawy supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR
Zależy jak liczyć. Od pierwszych wpisów czy od dostawy supli


wydaje mi się że powinniśmy liczyć od pierwszych wypisek, czyli jeszcze tydzień

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
test ma trwa 3 miesiace, wiec polmetek macie po okolo 6 tyg
to ,ze suple doszły wczesnie to bardzo miło ze strony sponsora (i Waszej, ze sie szybko zebraliscie z zamowieniami itd) ale zalozenia testu sie nie zmieniaja w zwiazku z tym i lecicie ~12 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan, Kubie bardziej chodzi od kiedy liczyć te 3 m-ce/12 tyg. W sumie tez gdzieś mi to info umknelo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR
Banan, Kubie bardziej chodzi od kiedy liczyć te 3 m-ce/12 tyg. W sumie tez gdzieś mi to info umknelo


Rafcio
w przyszłym tygodniu półmetek
test ruszył 5 tygodni temu w niedzielę

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
SneS - właśnie problem tkwi w tym, że mój chlebek razowy (i z tego co widziałem większość też) ma małą powierzchnię, więc automatycznie mniej można wrzucić Ja do środka daję fileta z kurczaka + pomidor + cebula i taką "kanapeczkę" do tostera czy tam opiekacza, coś tego typu (foto). Wiadomo najlepiej by było dać sera żółtego, masełko i keczup dla smaku, ale mi bilans nie pozwalał ale i tak jest super w smaku i dziś też zrobię




Antek - Antoś jak zawsze czujny to prawda, czułem górę klatki, może nie bardziej jak to opisałeś, ale lekko czułem. Później mi się przypomniało, że tam można zmieniać nachylenie tej ławeczki, ale już po fakcie


Co do testu, ja to zrozumiałem, że ciśniemy do końca sierpnia, a początek był wraz z pierwszą wpiską.

pzdr.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-07-13 10:22:46

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
poczatek testu = start testu i od tego dnia liczycie , oczywiście bez spinania sie jak ktos skonczy 1-2 dni pozniej / wczesniej; zaden to problem

podsumowanie tylko , tak jak i poczatek , proszę wrzucić razem

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-07-13 10:28:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100758
RafalRRRR
Arnold - burżuj
SneS - a porównywales może do działania Vaso Fusion?



Nie jadlem vaso wiec nie wiem, ale na szybko patrzac i porownujac to w ciemno proponowalbym StanoFusion. Stacki w tabsach zawszse wychodza gorzej skladowo i ekonomicznie od tych w proszku.

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870591
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

WHEY premium