SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA HI-TEC REDUKCJA, pods. str. 107

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
RafalRRRR , smacznie to zarcie wyglada :)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-06-16 niedziela - DNT
cykl 7 - dzień 8
waga - 89,4kg
waga tłuszczu 13,1kg


po wczorajszym treningu bardzo dobrze czuję brzuch - to był dobry trening

waga
waga znów do góry, dobrze że waga tłuszczu trzyma poziom ~13kg

dieta
wg rozpiski + znów trochę tych nieszczęsnych truskawek, szczegóły -> link do diety
od dziś staram się ograniczyć truskawki do minimum, a nawet spróbuję je wyeliminować

suplementacja
kreatyna Hyperfusion - 6kaps na czczo
witaminki Vitamin A-Z - rano, przy śniadanku
BCAA Powder - dziś aeroby szły trochę spontanicznie na wyjeździe więc znów nie poszły
Black DEVIL - 11kaps wieczorem

aeroby
dziś udało mi się w ramach aerobów wyskoczyć na basen
popływałem około 35-40 minut w luźnym aerobowym tempie
potem polazłem do sauny 15 minut
na koniec pomoczyłem się jeszcze z 15-20 minut
(na basenie miałem mały kłopot, kąpielówki okazały się sporo za duże przez co musiałem się dość mocno pilnować żeby mi nie spadły z 4 liter)

bardzo fajnie rozluźnił i zrelaksował mnie ten basen, będę chciał go częściej uruchamiać w ramach aerobów

miałem robić dziś jakieś małe tygodniowe podsumowanie supli Hi Tec'a, ale zrobię je za tydzień, za mało jednoznacznych danych

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Prz1993 - dzięki za opinie, grubość grzbietu będzie na moim celowniku w przyszłym sezonie masowym, obiecuję

----------------------------------------------------------------------

Dzień nietreningowy - tydzień 1

Ogólnie

Dziś niestety będzie bez multimediów. Wykonałem dziś trening interwałowy, wyglądało to następująco: 6 interwałów 15 sekund pracy/45 sekund przerwy. W praktyce był to 15 sekundowy SPRINT na 100% możliwości, następnie truchcik 45 sekund i znowu ... pyyzda
Po interwałach wykonałem 15 min aero.

Zajechałem się ostro, widzę tutaj braki właśnie w takim wysiłku "krótkoczasowym", bo mocno to zaniedbałem. Natomiast długie sesje tlenowe już nie sprawiają mi dużego problemu. Z doświadczenia wiem, że kondycja to kwestia kilku tygodni regularnych treningów tlenowych, także nie ma tragedii i szybko wrócę do dawnych wyników Wprowadzam interwały na stałe do mojego grafika tygodniowego.

Co więcej... chciałem dziś zrobić pomiary waga/pas na czczo. Wyciągnąłem wagę... staję na podstawce i... ERROR także nie wiem jak wagowo, a pas dalej 86-87cm tak jak przypuszczałem dlatego ucięcie 200kcal jest dobrym posunięciem.

Dieta

1 posiłek: 2 całe jaja + 6 białek z jaj + 80g owsa + 50g whey C6
2 posiłek: 310g fileta z indyka + 100g kaszy gryczanej + 8g oliwy + warzywa
3 posiłek: 310g fileta z indyka + 100g kaszy gryczanej + 8g oliwy + warzywa
4 posiłek: 2 całe jaja + 6 białek z jaj + 80g owsa
5 posiłek: 230g fileta z kurczaka + warzywa

B:324g w tym 279g zwierzaka
T:61g
W:235g
Kcal:2798

Trochę jałowa ta micha, dorzuciłem 20g mleka 3,2% do kawki, bo już nie wytrzymałem

Suplementacja

Rano:
50g Whey C6 do I posiłku
5g Magnesium Citrate
1 tab Vitamin A-Z
1 tab Thermo Fusion

Przed interwałami:
2 tab Thermo Fusion
13g BCAA Powder

Przed snem:
1 tab Vitamin A-Z (do ostatniego posiłku)
5g Magnesium Citrate

Odczucia

Z nowości to napiszę coś odnośnie magnesium citrate. Z racji tego, że nie ufam miarkom na oko, typu (łyżeczka prochu = 5g) bo wiadomo, że różnie się nasypie na tą łyżeczkę. Dlatego rano i wieczorem muszę to ważyć i trochę mnie to denerwuje co prawda smaczek wyśmienity, ale chyba wolałbym formę w kapsach, po równo odmierzone

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Arnold wydaje się, że za mocno trochę się przejmujesz tym wszystkim. 20g mleka a Ty smutne minki, no proszę Cię Tak samo z Magnezem. 1g w tą czy w tą to raczej większej różnicy nie zrobi. NO chyba, że się lepiej z tym czujesz to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
prz1993
Snes wczorajsze foty to masakra Łapy jedne z najlepszych wśród amatorów na sfd, moje przy takim samym rozmiarze wyglądają przy Twoich jak patyki Zrobisz krzywdę Polskiemu bb nie decydując się na start

Arnold fajne prostowniki, dotyrasz grubość i plecy będą eleganckie


Milo slyszec, ale brakuje duzo, niestety lapy to nie wszyskto :D
Moze jednak kiedys sprobuje sil ;) ta redukcja sprawia ze nabieram apetytu na start :)



*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
xmejux
Arnold wydaje się, że za mocno trochę się przejmujesz tym wszystkim. 20g mleka a Ty smutne minki, no proszę Cię Tak samo z Magnezem. 1g w tą czy w tą to raczej większej różnicy nie zrobi. NO chyba, że się lepiej z tym czujesz to spoko


wolę się przejmować teraz niż później płakać, że mam chuyową formę i mogłem coś lepiej zrobić

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Dobre podejscie Arnold. Ale Ty tego bialka wpie****asz .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
spokojnie, robisz jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Norbi3011cule - hehe, to się tylko tak wydaje tyle białka mi służy. Zwłaszcza dobrze reaguję na duże ilości mięsa, czuję lepszą regenerację. Wszystko dobieramy pod siebie indywidualnie - podstawowa zasada

Meju - ja jestem spokojny

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arnold69
xmejux
Arnold wydaje się, że za mocno trochę się przejmujesz tym wszystkim. 20g mleka a Ty smutne minki, no proszę Cię Tak samo z Magnezem. 1g w tą czy w tą to raczej większej różnicy nie zrobi. NO chyba, że się lepiej z tym czujesz to spoko


wolę się przejmować teraz niż później płakać, że mam chuyową formę i mogłem coś lepiej zrobić


no dokladnie kvrwa :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon Black i pryszcze

Następny temat

Produkty na stawy

WHEY premium