SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja do oceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 18
OLIMP DAA - 3 tabletki dziennie,
OLIMP Tribusteron - 4 tabletki dziennie,
Universal Animal CUT - 2 saszetki dziennie,
OLIMP Kreatyna - okolo 5/6g dziennie,
T-Rec multi pack - 2 tabletki dziennie
OLIMP Białko 95% - od 35g - 70g dziennie
OLIMP omega3 d3+k2 - 1tabletka dziennie
OLIMP BCAA - 10g przed i 10g po treningu
6pack CROSS pak - jedna miarka przed treningiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
tutaj zolo miał chyba na myśli, że BCAA może być wykorzystane jako źródło energii podczas wysoki, ale rzeczywiście to porównanie do cukru trochę jest kiepskie

natomiast ja osobiście też wolałbym wrzucić eaa zawierający znacznie więcej aminokwasów niż ograniczenie się tylko do trzech zawartych w BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Siemka, nikt nic o Tobie nie wie więc ciężko ocenić suplementacje pod daną osobę ale obstawiam że to daa zbędne tribu co tam też zbędne, animal cut pewnie jakiś spalacz co nie? więc tutaj nie wiem jak dlugo już redukujesz jakie makro itp że postanowiłeś wrzucić już spalacz, czy za wczesnie czy nie. kreatyna spoko, multipack spoko, omega spoko, pre workout jak potrzebujesz to też ok, białeczko jak najbardziej no i bcaa tutaj bym dał to 20g ale podczas treningu rozpuszczone w wodzie która pijesz, a najlepiej jakby to bylo eaa a nie bcaa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76055 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754966
Suplementy dobiera się pod konkretny cel treningowy. Nie wiemy nic na Twój temat. Z tego też względu sugeruję wypełnić formularz ankiety działu opisując najważniejsze informacje na swój temat:

https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

W tej chwili jedyne co mogę napisać, to że połowy na pewno bym nie kupił. Chyba, że masz za darmo. Nie widzę sensu w przepłacaniu za monohydrat kreatyny Olimp, skoro to samo mogę kupić innej firmy.

Odżywkę białkową stosuje się w zależności od braków białka w diecie, a nie schematycznie bez względu na wszystko.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 18
redukcja, około 2500kcal są dni gdzie jem 2000 lub 3000.
bialko staram sie 180-210g, wegle i tluszcze dowolnie.
194cm, 100kg
trening 3/4 razy w tygodniu, fbw z wyróżnianiem partii

nie mam żadnych uczuleń, na nich nie choruje.

W takim razie istnieje w ogóle jakiś booster testosteronu który działa ?
zauważyłem, że po tych suplementach mam dużo więcej energii i lepsze samopoczucie.


Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=19903668&tid=1217230&fid=12 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Moje zdanie jest takie że boostery testosteronu działają ale w chwili gdy masz niedobór tego testosteronu to mogą Ci pomóc go lekko podwyższyć. czyli idziesz na badania, testosteron masz w dolnej granicy normy to wtedy można sie zastanowić nad takim suplementem, wprowadzić go na miesiąc i po miesiącu znów sprawdzić poziom testosteronu czy coś sie podniósł. Ale gdy jestes zdrowym facetem, wszystko funkcjonuje jak trzeba to nic się nie podzieje. Może jakiś składnik będzie miał wpływ na samopoczucie, tego nie neguję ale na bank nie na wzrost testosteronu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwna masz taktykę bo tona supli a rozrzut w diecie 1000 kalori ja bym wszystko wywalił z tego zestawu poza wit D i kalorie podawał na stałym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76055 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754966
Raczej bym na to nie liczył. Ewentualnie w sytuacji, gdy rzeczywiście jest on nisko, ale w takiej sytuacji należy przede wszystkim skupić się na powodach tego dlaczego może być on nisko, czyli mało lub słabej jakości sen, stres, zła dieta, brak aktywności lub zbyt duża aktywność fizyczna, zbyt długa redukcja, itp. Największy sens w tym przypadku ma witamina D3, kwasy tłuszczowe omega 3, czy ashwahandha.

https://www.sfd.pl/Witamina_D__a_poziom_testosteronu-t789333.html

https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Ashwagandha,_a_osiągi_sportowe._Czy_sportowcy_powinni_stosować_Ashwagandhę_-a6266.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160546 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234844
zauważyłem, że po tych suplementach mam dużo więcej energii i lepsze samopoczucie.

mozliwe, w końcu temu maja sluzyc :)

OLIMP DAA - 3 tabletki dziennie, - mozna dac przed snem, trzeba uwazac na prolaktyne, bo DAA moze ja podbijac
OLIMP Tribusteron - 4 tabletki dziennie,- ok, tutaj dzialanie adaptogenne,w sparcie libido moze byc zauwazalne
Universal Animal CUT - 2 saszetki dziennie, - jako spalacz fatu ok, jednak jak bedziesz jadl trzymajac sie jedynie zalozen co do ilosci bilaka, to moze byc ciezko o dobry efekt
OLIMP Kreatyna - okolo 5/6g dziennie, - ok
T-Rec multi pack - 2 tabletki dziennie - ok
OLIMP Białko 95% - od 35g - 70g dziennie - wg brakow w diecie, donbra opcja jest okres po silowni
OLIMP omega3 d3+k2 - 1tabletka dziennie - ok
OLIMP BCAA - 10g przed i 10g po treningu przed i w trakcie bym dal
6pack CROSS pak - jedna miarka przed treningiem ok - ja bym polaczyl z CUTsem przed silka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
d3 k2 jedna dziennie, zalezy też jakie stężenie witamin przypada na tabletkę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1971 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69311
Szczerze BCAA to bym odrzucił. Ta kasę przeznacz na zwykłe mięso lub poprostu dobre bialko bo tam i tak masz tam pełna gamę aminokwasów.
Jak już chcesz koniecznie aminokwasy to daj eaa. Jak nie jesteś mocno zaawansowany, zawodnik czy nie leci grubo saa to BCAA organizm raczej odbiera jako uzupełnienie kcal. Dla mnie to jak " drogi cukier"
Pomysl na masie BCAA nie nabudujesz masy bo to nie pełny aminogram , na deficycie pójdzie jak cukier... To moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie do konca, w bcaa ma je od razu dostępne bo są w wolnej formie, z pożywienia musi organizm strawić białko i rozłożyć je na aminokwasy.

Nie wiem skąd porównanie BCAA do cukru.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie zestawu suplementów

Następny temat

Activlab Mega Protein/WPC 80

WHEY premium