SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Twardy tyłek, mocne uda, tylko w SPAMIE takie cuda!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164495

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
PUSHhard
niby polecaja metode "przeglodzenia" tzn dziecko nie chce jesc obiadu? to nie je aż do kolacji, a nakolacje to, co na obiad

no wlasnie tez wiem ,ze tak polecaja ale nie mam sumienia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
lody to jest number one latem u mojego...mógłby tylko na nich zyc...to juz tylko w weekend były...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
wiecie co moja niejadka to coraz bardziej sobie ogranicza to co jej smakuje, niedługo nic nie zostanie po za chlebem i jabłkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Kasza jesteś? Tu kapral, zaraz mamy postój w Poznaniu, zakładaj trampki i dawaj z nami na szczecin haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
ilomi
lody to jest number one latem u mojego...mógłby tylko na nich zyc...to juz tylko w weekend były...

moj maly przez rok nie jadl ,chorowal czesto na angine to teraz by sie wsciekl za lodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapral,czy wy wogole pracujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
kleine-hexe
musi spróbować, a jak nie będzie jej smakowało, może wypluć :)
u mnie to nie dziala, bo mloda już zakłada, że nie będzie jej smakowało.. bierze do ust, kwaśna mina, wypluwa na talerz..
o toto juz dostawal plusy za sprobowanie czegos nowego , ale probowal i pluł

czasmi robilam taki konkurs z zamknietymi oczami probowali i mieli zgadnac co to i tam przemycalam rozne rzeczy ale na ogol te nieznane bylo blee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
haa metoda na przegłodzenie... to metpdy chyba ze średniowiecza, albo kogoś komu na prawdę nigdy nie przytrafił się prawdziwy niejadek. tesciowa tak zrobiła z chłopem, to 5 dni nie jadł i na siłę musieli go później ... może to w jakis sposób odbiło się na jego problemach z brakiem apetytu i nie lubieniem jedzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Preria na dupach siedzimy w pkp urlop istnieje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktywnie w ciąży

Następny temat

Jogurt naturalny z miodem

WHEY premium