SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Twardy tyłek, mocne uda, tylko w SPAMIE takie cuda!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
atra to supcio!! u mnie też woda schodzi , ale brzuchol mam wywalony przed @ i cycki rozmiar większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
na redu się nie ważyłam praktycznie wcale, ale po skończeniu wchodze co tydzień na wage, aby jednak kontrolować co się dzieje ...oczywiście bez dzikiej paniki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
jak cycki większe to trzeba się cieszyć ja dzisiaj miałam przez chwilę gorszy nastrój bo żadnego progresu od miesiąca, ale popatrzyłam się na zdjęcia z samego początku, no gorzej na pewno nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
większe, ale bolące.... kurde nic nie czuję smaku :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Corum
atraMento
I mam zaj**isty nastrój bo sie zważyłam i zmierzyłam, no i wyszło na to, ze wysikałam w końcu to piwo z zeszłego tygodnia :)


Ja jestem szczęśliwa bo mnie chyba pierwszy raz w życiu nie zawaliło wodą przed @.
I co ciekawe - waga nie skoczyła w górę!


A wiesz ty, ze ja w sumie też przed @ jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
AMiU
większe, ale bolące.... kurde nic nie czuję smaku :(


mniej zeżresz


Closet - poka poka!

Het - nie smutaj, ja dzis w szokensie bylam bo myslalam ze znów przytylam, taka sie ociężała czułam, życzę tobie takiego samego suprajsa jaki mnie nawiedził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
próbowałam dziś zrobić zdjęcia, ale dziś telefonu nie potrafiłam ustawić prosto na kombinacji suszarka do prania + krzesło i wychodziły same krzywe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Cześć dziewczyny:) wstaje rano pacze,ale mam zaj**isty brzuch ,to hop na wage a tu kufa kilo mniej niz wczoraj! ni hu hu nie wiem co to...ale czemu wczoraj w dzien pomairów sie to nie staneło? sie pytam? i w cm po jednym mniej.......???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
CzeeeeeSSSCCC wlasnie si eobudzilam, ale mam kaca nie pije wiecej, ble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Pocisnelam 57,5! Yeah 4 jestem, ale kurde wyszło że gruba jestem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktywnie w ciąży

Następny temat

Jogurt naturalny z miodem

WHEY premium