SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Twardy tyłek, mocne uda, tylko w SPAMIE takie cuda!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
własnie,wazne zeby dziecko próbowalo róznych smaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
U Buby było tak, że chciała spróbować, ale miała odruch wymiotny od razu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kleine-hexe
musi spróbować, a jak nie będzie jej smakowało, może wypluć :)
u mnie to nie dziala, bo mloda już zakłada, że nie będzie jej smakowało.. bierze do ust, kwaśna mina, wypluwa na talerz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
JUz i tak sie ciesze ,ze kolacja taka urozmaicona,ser,wedlina,salata,ogorek,szczypior,wczoraj tak zrobilam 10 malusich kanapek i kazda musiala byc z czyms innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ja nie naciskam w ogóle, bo wiem , ze działa jeszcze gorzej ... u mnie żadne ludzki z jedzenia nie działają . nawet nie chce wziac do ręki czegos nowego. osttanio rosół namówiłam go na 1 łyżkę i fujj , zupy żadnej nie tknie, akiedys pieknie jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
a dzisiaj na siłce juz którys raz widziałam dziewczynę bardzo otyłą,tak na oko ze 100 kg ,mój wzrost,,dzis do niej zagadałam czy cwiczy wg planu,a ona mi ze na razie zaczyna bo maiła operacje resekcji zoładka i tak jzu schudła 50 kg..........powiedziałam jej o forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
PUSH, ale jest szansa, że kiedyś spróbuje, bo wiadomo, że z założenia zakłąda, że będzie niedobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
niby polecaja metode "przeglodzenia" tzn dziecko nie chce jesc obiadu? to nie je aż do kolacji, a nakolacje to, co na obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
dzisiaj np robilam z malym lody truskawkowe ,siedzial na blacie ,ze mna robil ,sprobowal i tyle ,tak samo jak robilam sama jogurty owocowe ,musialam wyrzucic,sklepowe lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
to wzieła i uciekła...a cwiczy na ginekologu...to nie mogłam paczeć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktywnie w ciąży

Następny temat

Jogurt naturalny z miodem

WHEY premium