SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Twardy tyłek, mocne uda, tylko w SPAMIE takie cuda!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mój dostał prezent dwa tygodnie temu, bo odbierał paczkę od kuriera i kurier powiedział co to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kleine-hexe


markoto
eh jak ktos jest uzalezniony to go ciagle ciagnie :(

Markoto, lepiej na dwa tygodnie zrezygnować. Potem jest łatwiej się kontrolować.
Na następny babciny obiad wezmę swoją "słodycz".


hexe ja nie jem slodkiego , wiecej niz 2 tygodnie czasami ale to nic nie daje, w czasie przed @ slodycze mnie wolaja i ciagle w glowie mam ze przeciez w szafce jest taka pyszna czekolada, to jest walka z samym soba niestety, czasami sie udaje, czasami 1 kostka wystarczy a czasmi niestety konczy sie czyszczeniem szafki :( nie wiem od czego to zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U nas skonczylo sie kupowanie prezntow odkad mamy wspolna kase:/ przeciez to tak jakbym sama sobie kupila cos,wiec wole kupic sama:D kiedys dostalam zestaw kremow po 50rz:D nie mial czasu i mu baba w sekworze wcisla:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marko nie trzymaj slodyczy w domu,to jednyn sposob niestety:/ to tak jakby alkoholik mial buteleczke skitrana gdzies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mój mi kupuje prezenty typu: drążek do podciągania, który nie pasuje i nic nie da się zrobić (prosiłam żeby zwrócił to nieeeeeeeeeeeeeee obraza majestatu), hantle, bo talerze ma ale nie pasują, a jak prezent udany to min. miesiąc "po terminie" okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja żrę czekoladę gorzką i mi to styka Ale 25g na śniadanie to chyba przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
markoto
hexe ja nie jem slodkiego , wiecej niz 2 tygodnie czasami ale to nic nie daje, w czasie przed @ slodycze mnie wolaja i ciagle w glowie mam ze przeciez w szafce jest taka pyszna czekolada, to jest walka z samym soba niestety, czasami sie udaje, czasami 1 kostka wystarczy a czasmi niestety konczy sie czyszczeniem szafki :( nie wiem od czego to zalezy


Rozumiem, Markoto, przed okresem też myślałam, że zwariuję. Tym bardziej, że Maharadża żre słodkie na morgi :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie tez sa opoznione wie wole wyjsc na kolacje i tyla,perfuny to se sama kupie,a kolacji sama nie bede zrec:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
preria
Marko nie trzymaj slodyczy w domu,to jednyn sposob niestety:/ to tak jakby alkoholik mial buteleczke skitrana gdzies
ja wiem ze tak jest najlepiej ale dzieci ciagle dostaja slodycze , chowam je i dawkuje , jak bym sama mieszkala to na pewno bym wyczyscila wszytskie szafki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
dobrze, że nie mam okresu to nie mam takich ciągot na słodkie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktywnie w ciąży

Następny temat

Jogurt naturalny z miodem

WHEY premium