SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Twardy tyłek, mocne uda, tylko w SPAMIE takie cuda!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
krety dobre smażone podobno;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria
Ja nie spoczne poki kreta nie dorwe i zjem!!!

Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O jej. no tak jak pisałam, formuła forum się zmieniła. Nie zgodzę się jednak z martą, że indywidualne prowadzenie było zawse nagrodą. Wystarczy zobaczyć stare wpisy na forum, żeby zobaczyć, że obie dziewczyny wypowiadały się praktycznie w każdym temacie. Stąd pewnie konsternacja niektórych, że nagle się odmieniło i trzeba samemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No właśnie
Nie ma co biadolić tylko się dostosować.
Forum jest dla nas bezpłatne i jak nie my to będą inne użytkowniczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Namieszali tylko z tymi Fitami i mam wrażenie, że przez to żeśmy zostały totalnie puszczone, tzn. Że bziu i night bez zaproszenia do tego działu nie wpadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Komisja moja dziala dalej:D takze spokojnie,kret zostanie postawiony w stan zjedzenia;) mi bylo milo jak Obli mnie wyhaczyla,fakt ze rzadko bywala ale kilka dobrych rad nadal mam w glowie:D takze teraz trzymam sie tu tylko tego ze mam Was:D jak bede miec czas tylko na cwiczenie to i wiedzy nabede sama.poki co jakos chce przetrwac do lipca. W wakacje i tak planowalam jakis kurs trenerski:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Bziu ma kilka dziewczyn, które prowadzi np. Ilomi, Akata. Ale ma teraz ograniczenie czasowe po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiadomo Kasz, wiadomo - ale ja mam dziennik, w którym przez dosłownie 30 stron nie było żadnej rady od moderatora :) Więc...hmm, nawet znając prawidłowości funkcjonowania dorum i nawet wiedząc, że nie ma co się domagać charytatywnej pomocy, to trochę żałuję, że się tak totalnie kijowo wstrzeliłam czasowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
wole się już nie wypowiadać w tym temacie bo słowa łatwo przekręcać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo jestem tu 3 lata, mogłam założyć dziennik pół roku wcześniej i pewnie inaczej by to wyglądało ;) A tak to muszę nighta na prov non stop dręczyć z problemami :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktywnie w ciąży

Następny temat

Jogurt naturalny z miodem

WHEY premium