SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Twardy tyłek, mocne uda, tylko w SPAMIE takie cuda!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
lubiekaszke
Jest gruper na skaling i piaskowanie za 79zł... Brać czy nie brać
a ten gruper pewny?
moze zadzwon do dentysty, czy honoruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A szkoda gadać. Ostatnio DIETETYCZKA się ze mną na V. kłóciła, że BWT nie mają znaczenia dla spadku wagi i liczy się tylko deficyt kcal. Normalnie witki mi opadły. Baba po studiach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No własnie nie znam kliniki i gruper jest do konkretnej. Jeszcze nigdy nie rozbiłam piaskowania i skalingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
to moze sobie wrzuce przysiady ale w duzych ilosciach na malych obciazeniach , widzialam rzabba ze u ciebie 10x10 bylo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
jurysdykcja
A szkoda gadać. Ostatnio DIETETYCZKA się ze mną na V. kłóciła, że BWT nie mają znaczenia dla spadku wagi i liczy się tylko deficyt kcal. Normalnie witki mi opadły. Baba po studiach.


No niestety tak uczą na tych studiach i ze swiecą szukać światłego dietetyka

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Markoto spróbuj.. sama zobaczysz reakcje swojego kręgosłupa, czy mu sie podoba. albo wtedy przy piłce z tyłu i hantlami w rekach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
markot - a ty ćwiczysz w domu? Bułgary są spoko, jak się nie ma dużych obciążeń. Ja jestem mistrzem programów na nogi bez solidnych ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaszka,a masz wrazliwe zeby?obadaj klinike po opiniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Właśnie nie mają opinii bo to chyba nowa klinika. Tylko 120lajków na fb.
No mam wrażliwe. Krwawiące dziąsła + kieszonka przy jednym zębie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uuu to nie wiem czy wogole warto robic pisakowanie,najwyzej skaling,bo krwawiace dzialsla moga byc wynikiem kamnienia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktywnie w ciąży

Następny temat

Jogurt naturalny z miodem

WHEY premium