SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o wskazówki i kopa w tyłek!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Cześć!
Mam mega problem ze swoim ciałem. Od dawna go mam, ale jakimś cudem udawało mi się tego nie widzieć. No ale nadszedł czas to zmienić. Chcę mieć piękną sylwetkę, chcę pracować i zmieniać się, chcę wytrwać.

Od zawsze byłam "grubsza", ważyłam w granicach 60-65 kg, ale nigdy mi to jakoś specjalnie nie przeszkadzało, czułam się dobrze w swoim ciele. Nie wiem kiedy zaczęłam tyć, starałam się tego nie zauważać, ale dziś ważę 81 kg i wyglądam tragicznie. Muszę przestać wmawiać sobie, że wszystko jest ok i zacząć coś ze sobą robić.

Mam nadzieję, że mi troszkę pomożecie, liczę na kopa w tyłek z Waszej strony, bo miewam niestety słomiany zapał. Chcę się zmienić, naprawdę!

Poniżej zamieszczam ankietę, zdjęcia i posiłki.

Zmieniony przez - czarne.mysli w dniu 2013-03-06 10:36:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
80g ryżu na jeden posiłek to jest jednak sporo, może odejmij ryżu i dorzuć węgle tam gdzie ich brakuje.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Wiek : 25
Waga : 81
Wzrost : 163 cm
Obwód w biuście(1) : 99
Obwód pod biustem : 90
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 85
Obwód na wysokości pępka : 101
Obwód bioder (3): 112
Obwód uda w najszerszym miejscu: 66
Obwód łydki : 42
W którym miejscu najszybciej tyjesz : zawsze miałam duże biodra i uda w stosunku do reszty ciała, obecnie najbardziej tyję w okolicach brzucha
W którym miejscu najszybciej chudniesz : na twarzy ;) i na ramionach
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) obecnie nie uprawiam żadnego sportu, staram się jak najczęściej ćwiczyć w domu
Co lubisz jeść na śniadanie: od lat jem owsiankę
Co lubisz jeść na obiad : tortilla z kurczakiem i warzywami, makarony
Co jako przekąskę : kanapka
Co jako deser : owoce, mam dużą słabość do słodyczy, ale od kilku miesięcy udaje mi się ich nie jeść
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: poza antykoncepcją - nic
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej : w ciągu najbliższych kilku miesięcy będę miała naprawdę mało czasu, zamierzam ćwiczyć w domu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic
Stosowane wcześniej diety : South Beach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
No i zdjęcia sylwetki...
Nie wiem czy ktokolwiek jest w stanie to zrozumieć, ale ja właściwie do wczoraj nie uświadamiałam sobie, że wyglądam tak fatalnie, że za daleko to już zaszło, moje BMI wskazuje na otyłość.

Jak już pisałam wyżej, od zawsze byłam grubsza, musiałam ciągle pilnować tego co jem. Jak jadłam zdrowiej i dużo się ruszałam, to waga spadała w dół, jak trochę sobie odpuściłam to tyłam kilka kilogramów. Zaakceptowałam to i nie za bardzo przejmowałam się moją sylwetką, jestem trochę grubsza i tyle. No ale w tym momencie jestem totalnie przerażona i chce mi się płakać jak patrzę na te zdjęcia...








Zmieniony przez - czarne.mysli w dniu 2013-03-06 10:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
CD







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kazdy posiłek powinien skaładac si eu ciebie z bialka ww i tłuszczu, , zobacz tak nie masz..
podnies ilośc białka do 110g i odejmuj ww tak bys miała 1700kcal w diecie , warzyw zielonych nie wliczaj, ale jedz

Co masz zamiar trenowac i ile razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Znalazłam tutaj trening dla początkujących. Chcę go robić w domu, myślę, że dam radę 4 razy w tygodniu. Oprócz tego od kilku dni ćwiczę 30 Days Shred Jillian Michaels. Nie wiem co z aerobami, szczerze mówiąc jestem sceptycznie do nich nastawiona (chodziłam na zajęcia w klubie fitness w ubiegłym roku nawet do 5 razy w tygodniu, ale jak tylko przestałam to natychmiast przytyłam...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobra dobra, nie utyjesz od aero.
pokaz plan treningowy pokaz obciazenia z jakimi ćwiczysz i jakie masz czasy w obowdach Michaels?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Równolatka i jeszcze równa wzrostem. Podglądam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Cześć huda! :) obliques, postaram się jutro dodać plan treningowy. Niestety mam na ten moment tylko hantle 1,5 kg w domu, ewentualnie butelki z wodą no i to dość mocno ogranicza moje możliwości treningowe z tego co widzę po przykładowych planach (ale to tylko na razie, obczajam właśnie ceny sprzętu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Mam wstępny plan treningu, na pewno jest niedoskonały, ale jak już wspomniałam mam w domu teraz tylko hantle 1,5 kg...

1. plan max
2. wykroki
3. wznosy nóg z leżenia
4. pompki klasyczne
5. uginanie przedramion (biceps) -3kg
6. wznosy z opadu
7. wyciskanie francuskie stojąc -3kg
8. pompki w podporze tyłem

3 kg - czyli 2 hantelki do ręki - da radę tak?
Plan jest taki: 2 serie po 15 powtórzeń - do zweryfikowania jutro. Nie wiem czy dam radę, na pewno nie zrobię tylu pompek. Przećwiczę to jutro i dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Hej, ćwiczyłam dzisiaj z ułożonym wyżej planem. I cóż, jestem cieniasem :/ Ale zdesperowanym cieniasem i mam nadzieję, że będzie lepiej :)
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

1. plan max: 1 seria 28 s, druga seria 20 s
2. wykroki: 15, 10
3. wznosy nóg z leżenia: 6, 10
4. pompki klasyczne: 2, 1 (ale chyba i tak niepoprawnie)
5. uginanie przedramion (biceps) -3kg: 15, 15
6. wznosy z opadu: 15, 10
7. wyciskanie francuskie stojąc -3kg: 10, 10
8. pompki w podporze tyłem: 3, 4

I padłam po tym...


Zmieniony przez - czarne.mysli w dniu 2013-03-09 13:15:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie i cwiczeniach

Następny temat

redukcja do oceny - kobieta 30 lat

WHEY premium