SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Twardy tyłek, mocne uda, tylko w SPAMIE takie cuda!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serio nie lubisz? Bo dla mnie kaczka dobrze wysmażona jest praktycznie niezjadliwa. Ale to też kwestia jakości mięsa. Śmiem stwierdzić, że w PL wołowina się nie nadaje do jedzenia na surowo, jest twarda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn. dopiero we Fr zaczęłam jeść mięso na krwisto, wcześniej też mi nie smakowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
my robimy steki z polskiej wolowiny i sa bardzo dobre ale musze byc rozowe w srodku jak sa well done to sa niezjadliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
jurysdykcja
serio nie lubisz? Bo dla mnie kaczka dobrze wysmażona jest praktycznie niezjadliwa. Ale to też kwestia jakości mięsa. Śmiem stwierdzić, że w PL wołowina się nie nadaje do jedzenia na surowo, jest twarda.

Nie lubię, bo nie jadłam, o. może jakby mi kto zaserwował takiego naprawdę dobrze zrobionego to bym spróbowała. A tak się brzydzę.

No właśnie jedne cycek kaczy dobrze wysmażony był twardy a drugi kruchy i soczysty. No zależy od jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Siema

Mmm krwiste Najlepsze

Kaszka fajna dziewczyna z Ciebie to nie daj się facetowi, są na tym świecie fajne egzemplarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Delfi dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To prawda ze w pl nie ma dobrej wolowiny na stejki,ale jakos. Trzeba zyc,moj robi niezle stejki a ja niezbyt zjadliwe nawet z tego samego miesa takze talen tyz sie liczy:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się kiedyś faktycznie zwalicie do Paryża, to zapraszam na grilla i cote de boeuf grillowane na soli grubo mielonej ;)

A z rad związkowych, jak kurde zmusić faceta do prawienia komplementów, bo mojego nie potrafię urobić w żaden sposób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy sie da,moze Ty go komplimentuj?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktywnie w ciąży

Następny temat

Jogurt naturalny z miodem

WHEY premium