SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyłek i Boczki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Witam ;) Mam na imię Ania . Chciała bym się dowiedzieć jak skutecznie poprawić sobie tyłek i '' Boczki '' Ogólnie chodzi mi o to, aby ktoś co się zna na rzeczy mógłby mi pomóc ;) Szczególnie chodzi mi o podanie ćwiczeń jakie mam wykonywać krok po kroczku , jeśli chodzi o diete lub jakieś inne sprawy piszcie , ponieważ jestem nie obeznana w temacie. Jeśli potrzebne są jakies inne informacje proszę pisać odpowiem w komentarzu. Z góry bardzo dziękuje ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
hej
na poczatek wypelnij ankiete dzialu, ktora znajdziesz w regulaminie w artykulach podwieszonych.

Oczywiscie mozna skutecznie poprawic sobie tylek cwiczeniami
Natomiast boczki to tluszcz, ktory trzeba spalic. Nalezy miec na uwadze, ze nie istnieje miejscowe spalanie tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ćwiczyć trzeba całe ciało a nie tyłek i "boczki" tylko.

Co do diety, to jest ona kluczem do zmian sylwetkowych. Zatem zacznij czytać na ten temat - nikt za Ciebie tego nie zrobi.

Forum działa na takiej zasadzie - najpierw Twoja inicjatywa, własny wysiłek w wybranie planu treningowego i rozkładu makroskładników i kaloryczności - a później nasza pomoc w skorygowaniu ewentualnych błędów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy reduktorach

Następny temat

Artroskopia i potem co???

WHEY premium