SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio de SPAMEJRO vol. 6 i 1/2%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139930

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2310
Z tego co słyszałem to uciekł z 3 trójkątów i 2 balach, i w ostatnich sekundach złapał go za nogę i zaczął ciągnąć, gość już podniósł rękę do klepania i w tym momencie się skończyło..jakby to zrobił sekundę wcześniej to by wygrał, tyle słyszałem :) Więc jesteś z sekcji z Lublińca? Wzorowałem się na niegdyś waszej starszej stronce z 2002 chyba i robiłem stronę naszej sekcji, ale później robotę dostałem i czasu brak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
F-f, tak, z L-ca Teraz na stronie jest aktualne info, ale oprawa jest dalej ta sama Wiesz, to były jego pierwsze zawody w dywizji niebieskich, więc i tak b.dobrze mu poszło

Zapomniałbym...
Marta, Ja wiem, ze chce jechać na memoriał, ale to teraz zależy od dwóch ściśle powiązanych ze sobą czynników:
1)zgody Mamy od kolegi, z którym mam startować;
2)tego czy w/w kolega zrzuci 2 kg i zejdzie do kat -64;

Teraz tak: jak on to zrzuci, to na bank nakręci mamę, żeby pojechała....
a ja już się o to postaram, żeby on to zrzucił

Idę na spacerek przewietrzyć trochę mózgownicę
Dziś mnie już nie będzie, więc zamknijcie grzecznie spam dzieci i wymyślicie ładną nazwę nowego. Tym razem niech w nazwie będzie coś o judo i zapasach Kto jest za?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Za !!!

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3458
eh ja chyba dzis przeforsowalem kolano co juz wczesniej bylo lekko kontuzjowane, bo teraz troche boli, w dodatku na 90% bede jechal pociagiem na memorial. Chyba sie dzis pojde odstresowac, bo zle sie dzien zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
jak mi sie nie chce W NOCY wstawac na pociag na ten memoriał!!!

ciekawe kto zrobi za***istą ankiete!

Zmieniony przez - 410 w dniu 2009-03-28 17:14:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Ja Wam wszystkim życzę powodzenia ; *

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
ankieta zyebana ... i kto dostanie bana?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
kto ankiete zmarnuje tego Slaby zbanuje

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tak jak w pracy...Jak nie ma nikogo do czarnej roboty,to mnie wołająA ja przecież gdy daję komuś bany,to potem mam w nocy koszmary i budzę się z krzykiemTakże staram się unikać banów

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mi też się nie chce wstawać w nocy i jestem ciekawa, jak się będę czuła po tak wczesnym wstawaniu Zastanawiam się jednak nad tym noclegiem.

Bronuś,to rozumiem, że już jesteś raczej na tak,niż na nie?

Teraz to sobie trzaśniemy całą sesję fotograficzną,nie ma bata,że nie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajmy szanse!

Następny temat

Głosuj na Tomasza Drwala !!!

WHEY premium