SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio de SPAMEJRO vol. 6 i 1/2%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139941

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Na wszelki wypadek wysłałem zgłoszenie Powiem tak - we wtorek będę wiedział wszystko na 100% już czy jadę czy nie. ...i nie patrz na mnie, bo podpowiadać równie dobrze Ci może 410 albo Willi Ja jestem tylko zwykłym białym paskiem i w zasadzie to Ty mi powinnaś podpowiadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6933
jak myślicie po jakim okresie treningów jest sens pokazać sie na jakiś zawodach w białych pasach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
410 to prawie,jak sąsiad (wciąż czekam na ten pociąg z mięsem)

I co ja Ci mogę podpowiadać,jak ja się na tym sporcie nie znam,co? Bawię się w to raptem pół roku, coś tam umiem, coś tam partolę, ale o walce to ja zielonego pojęcia nie mam - a jak mi jeszcze wchodzą w rachubę zasady,to pożal się Boże

BST_bjj - mi się wydaje, że najlepiej zacząć startować w zawodach tak mniej więcej po pół roku-roku trenowania,a w zależności od intensywności treningów i stopnia łapania technik

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6933
to jak dobrze pójdzie może spotkam sie z kimś z waz na jakichś zawodach ;)

Rafal kiedy gracie w magie i miecz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3458
Ja podpowiadac? ja tam niesmialy chlopak jestem a pozatym znajac zycie i tak nikogo was tam nie trafie

BST_Bjj jak na moje to nigdy nie jest za wczesnie zawsze nowe doswiadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Hej, wlasnie bedziemy Tworzyc nowa sesje chcesz sie przylaczyc? Jeszcze nie wiem ktorego wieczoru bedziemy grac, ale to mozemy sie dogadac w trojke.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Taaaak, jak ja znam zasady też wyszło na ostatniej walce mojej. Wystarczyło, żebym poszedł dosiadu i utrzymał pozycję, albo później do bocznej i utrzymał i bym wygrał, ale nie, Rafałek musiał kombinować

Meri jen, to Ty w końcu jesteś blue belt, tak? - i po dyskusji odnośnie podpowiadani

BST, ja pojechałem po niecałym roku treningów(liczę przerwy na kontuzję i wakacje), z czego pół roku ponad miałem jeden trening w tyg...

Po prostu, czujesz się na siłach trochę, masz ochotę się sprawdzić - jedziesz..
Jak macie możliwość skonfrontowania swoich umiejętności z kolesiami z innego klubu to już masz jakiś tam obraz swojego poziomu Ja po takich randorii(pozwolę sobie użyć słownictwa judockiego, gdyż bardzo lubię ten sport) ja przynajmniej miałem jaśniejszy obraz tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Pod adresem http://www.kasztan.cal.pl/mim szukaj gry o nazwie "SFD Torment". Najpierw się zarejestruj a i wyślij zgłoszenie do gry. Ja je zaakceptuję i zamknę grę żeby inni nam nie przeszkadzali.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
410 to prawie,jak sąsiad (wciąż czekam na ten pociąg z mięsem)

ty sie uczysz ciagle!


Ja nie podpowiadam bo myśle ze zamiast pomoc mogłbym zaszkodzic
do zobaczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ja ma z podpowiadaniem podobnie jak 410

BST, ugadamy się jeszcze w spamie co do gry

Co za koleś





Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-03-26 22:37:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajmy szanse!

Następny temat

Głosuj na Tomasza Drwala !!!

WHEY premium