SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio de SPAMEJRO vol. 6 i 1/2%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139954

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Już tylko dokończę odcinek 1000 Złych Uczynków

Jak by co, to http://www.megavideo.com/?v=NVVVDZLM

http://www.milanos.pl/1000-zlych-uczynkow.php?id=1000zu

Zmieniony przez - Siwy29 w dniu 2009-03-16 02:37:09

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Nie wiem co to ,ale chyba mi sie nie podoba

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Bo trzeba pierwszy odcinek zobaczyć -to serial twórców Włatcóf Much

Dobranoc

Zmieniony przez - Siwy29 w dniu 2009-03-16 02:53:10

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Włatcóf muchów tez nie oglądałem i jakoś nie żałuje
Pozdro

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
M, "- Marta by coś zadziała,myśle.
- Szkoda,że jej nie ma
- Widzisz Marta,mogłaś jechać"

Pierwsza i ostatnia wypowiedź to ja

Ależ proszę bardzo. Wyszło to stosunkowo spontanicznie

Ja to zaplanowałem

Siwy, mi też było Was miło poznać, ale jak będziesz do mnie mówił Zakościelny, to Cie pojadę w Magię i Miecz

Renegat, brakowało mat Można o tym wspomnieć w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No można o wszystkim ,tyle że mnie tam nie było wiec ja nie wspomnę

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Ja chyba wspominałem, że mat nie było albo i nie... Tyle spamu już naprodukowałem, że się gubię ;)

@Rafał_B:
Ciiiicho bo się wyda z tą spontanicznością! :D
A mnie w sumie można łatwo poznać po głosie, bo strasznie dziwnie brzmi na nagraniach zazwyczaj. W rzeczywistości jest (chyba) trochę lepiej

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Każdy tak mówi jak słyszy swój głos Mój też jest dziwny, a w czasie zawodów jeszcze potrójnie zachrypnięty przez chorobę

Renegat, wspomnę jak bedzie Dudu Zobaczymy czy wpadnie napisać tylko wyniki i nara, czy może się zainteresuje wątkiem i będzie odpisywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Rafał_B:
True! Organizator wpada na chwilę i pewno nawet tego nie czyta.


A tak w ogóle walka z odpłynięciem - Karolina Zawodnik vs Joanna Ogrodnik.
Nie wydaje się Wam, że walka powinna zostać przerwana po opuszczeniu maty? Tam już ściana była i bezczelnie siedzący ludzie i ta duszona nie miała się już gdzie obracać a jak widać uciekanie na macie jej w miarę szło sprawnie...

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Spóźniony komentarz do walkie Rafała...

Rafa-Za(kościelny)-Bronku itd

Walka dobra.Werdykt mi się nie podobał.Gdybym miał oceniać walkę,choć na punktowaniu się nie znam,to Ty byłeś stroną aktywniejszą i dominującą w walce według mnie i Ty powinieneś mieć podniesioną rękę do góry po walce.
To duszenie....szkoda go.Spaliłeś je,ale sam o tym wiesz....
Wiem,że tak pisać z boku to się można trochę pomądrzyć...Uwaga co do nóg...Ale to Rene też napisał...

Kiedyś na treningach instruktor pokazywał nam kontry z BJJ właśnie na skrzyżowane stopy...Bolesne to byłobo pokazywał na mnie kontry przy duszeniach.


Taka tam historyjka.Na jednym ze stażów gość nie chciał mi oddać szyi do założenia duszenia przy sparingu zadaniowym i też się chwilę męczyłem,więc odciągnąłem mu głowę do tyłu jedną ręką za oczodoły,drugą ładnie wsunąłem,potem tylko dociągnąłem i gość powoli ginąłBrat gościa darł się,że brata mu zabijęŻeby nie było tak kolorowo z tym stażem,to mało stopy mi inny gość nie urwał,skrętówkę czułem ze dwa miesiące.
Wiem,że niektóre faulujace techniki w BJJ by nie przeszły,w sumie znam kilka patentów,żeby gość na chwilę chociaż swoją brodę od klaty odkleił.Ale to trochę inna działka niż BJJ...


Karolina Zawodnik vs Joanna Ogrodnik. Ma ktoś z Was tą walkę??/Zdolna dziewczyna z Berserkersów ze Szcecina...Chodziło o Karolinę...




Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-03-16 13:00:56

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajmy szanse!

Następny temat

Głosuj na Tomasza Drwala !!!

WHEY premium