SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio de SPAMEJRO vol. 6 i 1/2%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 140798

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bronek,współczuję, lipa się startuje,jak się jest chorym i szkoda,że akurat teraz Cię zlapało. Może do soboty choć trochę przejdzie.

Ale pocieszę Cię,że zazwyczaj,jak jechałam chora na zawody to wygrywałam

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Niech mnie ktoś przytuli

A poważniej - lekarka jak mnie dziś zbadała to powiedziała mi, że albo rybki albo akwarium. Recept żadnych nie dostałem, bo wszystko już sam kupiłem wcześniej.
Żeby mnie chociaż te zatoki i katar puściły, bo przez to nawet nie potrafiłem przeczytać tabliczki na drzwiach w jakich godzinach przyjmuje lekarz

Avic, fajna koszulka, męskich nie było?

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-03-11 18:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Weź przed zawodami 2x tabcin, acatar i coś na zatoki... (o ile tego nie kupiłeś jeszcze;) ). Powinno trochę puscić na jakiś czas.
Ile dni ci zostało do zawodów?

Nie podoba ci się moja koszulka? Ide po żyletki...i się potne przez ciebie..ty..ty...ty niewrażliwy człowieku..










Zmieniony przez - avic w dniu 2009-03-11 18:22:23

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Mam ibuprom zatoki - zawsze mi pomaga. Na katar mam budherin(czy jak sie to tam zwie).
Jestem dobrej myśli. Jacare walczył ze złamaną ręką, a ja nie zawalczę z chorobą? Póki się będę "trzymał na nogach" to (teoretycznie) będę stawiał opór.

Powiem Renegatowi, żeby Ci zrobił pod nickiem przypis "EMO"

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-03-11 18:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188



33333 przeczytanych artykułów ,ale ten czas leci
A niedługo 7000 wysłanych

Zmieniony przez - MaTeo w dniu 2009-03-11 18:41:43
Specjalnie dla Saidy szefu Mateo :*

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2009-03-11 18:49:01

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Buderin jest dobre.

A Jacare się nie sugeruj. Zamiast samemu walczyć ze złamaną ręką to niech Twoi przeciwnicy się czują tak, jakby im złamano (aczkolwiek nie życzę nikomu kontuzji)

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Wygra lepszy(czyt.lepiej przygotowany, w lepszej formie fizycznej i psychicznej) - tyle na pewno

...na kolejny ogień idzie grzaniec. Przygotowałem go biorąc pod uwagę życiowe rady/wskazówki Renegata Za 10 min będę się redukował pod kołdrą

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-03-11 20:05:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Eee...Jak można walczyć ze złamaną ręką? Bo jakoś sobie nie wyobrażam... może była "tylko" pęknięta?

A co do podpisu..to mozna zwracać się z wnioskiem do rene o takowy?
W sumie emo nawet nie byłby taki zły...

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
mozna, nie klepnął balachy Rogera, i "walczył" 30 sekund ze złamana reka tzn. bronił sie przed obaleniem i wygrał

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Gdyby Roger wiedział, że tak to się skończy to by mu tę rękę na supeł zawiązał chyba :D

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajmy szanse!

Następny temat

Głosuj na Tomasza Drwala !!!

WHEY premium